Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uulakita

Mieszkania pod klucz - Szczecin

Polecane posty

Witajcie 🙂 Kupiłam właśnie mieszkanie w Szczecinie - stan deweloperski. Sama na pewno nie dam rady go wykończyć i szukam firmy, która przejęłaby to zadanie i wykończyła mi ten lokal pod tzw klucz 🙂 Macie kogoś godnego polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaI

ja też jakiś czas temu robiłam rozeznanie w tym temacie i wychodzi na to, ze w NMSzczecin się tym zajmują. więcej nie podpowiem bo sama będę się z nimi kontaktować dopiero po nowym roku ale w necie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritala

potwierdzam, zgłaszaj się do nmszczecin. Ja kupowałam u nich mieszkanie wykończone pod klucz i powiem tak - petarda! Jakbyś miała więcej pytań to dawaj znać, w miarę możliwości chętnie odpowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za wszystkie informacje 🙂 ritala jakbyś mogła to proszę daj znać w skrócie jak to wygląda. w sensie czy ja im zlecam remont i muszę tego doglądać czy jak to wygląda ? No i czy koszta są bardzo duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritala

ty ustalasz z ich architektem jak ma wyglądać mieszkanie. on tworzy projekt i potem to w ich zakresie leży już pilnowanie ekipy budowlanej itd. Ty wchodzisz praktycznie na gotowe. możesz, ale nie musisz uczestniczyć w tym remoncie, doglądac wszystkiego itd. Ja tam sobie niespodzianke zrobiłam haha i nie wchodziłam tam dopokiu nie dostałam info, że mozna się wprowadzać 🙂 co tu dużo gadać, robia kapiatlną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ritala za info. Jestem już po pierwszym kontakcie z firmą, po nowym roku jesteśmy umówieni na spotkanie face to face 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritala

ooo to fajnie, mam nadzieje, ze pojdzie sprawnie w takim razie. odzywaj się i dawaj znac jak tam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarusiak

ja kupowałam mieszkanie zrobione przez tą firmę nmszczecin i też mam mega pozytywne doświadczenia. teraz moja mlodsza siostra kupuje mieszkanie w stanie deweloperskim i też coś wspominała, ze bedzie chciała by to oni zrobili projekt i potem wszystko wykończyli. napatrzyła się u mnie i stwierdziła, że mam mieszkanie jak z katalogu haha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritala

i jak tam uulakita ? udało się coś ogarnąć ? dawaj znam tu znać, ciekawa jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak działamy już pełną parą 🙂 projekt już prawie gotowy, szczerze mówiąc nie jestrem w stanie się doczekać aż wszystko będzie już gotowe i zobacze to wszystko na żywo 🙂 Współpraca jak do tej pory układa się idealnie 🙂 raz jeszcze dziękuje za namiar i pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×