Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Majka

Jako kobietę śmieszy mnie ta zazdrość mężczyzn, że kobietom dużo łatwiej o seks.

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Elea napisał:

Powiem tak, mam 26 lat i miałam do tej pory 29 partnerów seksualnych 🙂 seks może być przyjemny i bezpieczny. I to prawda, że kobiecie łatwiej znaleźć kogoś do seksu, czasem jak mam naprawdę dużą chcicę, to zajmuje mi to 5 minut. Do tego jestem w typie bbw, a urodę mam przeciętną. 

Zaraz się znajdzie jakiś ... który powie, że z takim przebiegiem pewnie mam jakieś choroby weneryczne - raz, że zawsze używamy prezerwatyw, A dwa, że regularnie się badam i jestem zdrowa. Uważam że ważna jest własne świadomość zagrożeń płynących z aktywnej seksualności.

A co do innych, którzy mogą stwierdzić, że pewnie jestem rozjechana - Nie jestem, wręcz przeciwnie 🙂 intintensywnie ćwiczę mięśnie kegla z kulkami gejszy:)

Pasztety często są gościnne w kroku, bo na siłę szukają potwierdzenia, ze mogą się jednak komuś podobać. A że podobają się tylko na jedno dupczenie, to już inna sprawa. Skoro masz na gębie wypisaną tę swoją chcicę, to owszem, pierwszy lepszy bęcwał na to poleci, bo jak wiadomo, "potwór nie potwór, byle miał otwór". Ergo - naprawdę nie masz się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

Ja będę musiał skorzystać z jakiejś po innych za kasę, bo mam 28 lat i jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Elea napisał:

Życie jest krótkie, na coś trzeba umrzeć. Ja aktualnie regularnie spotykam się z trzema mezczyznami. Nieraz śmieje się, że jestem bardziej mężczyzną niż kobietą w sprawach seksu, bo mogłabym nie wychodzić z łóżka. Prawda jest taka, że nie możesz się ograniczać, bo kiedyś będziesz żałować, że nie spróbowałaś tak niesamowitych rzeczy jak cuckold lub fisting:)

czyli jestes zwykła k,u,r,w,ą  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Elea napisał:

Powiem tak, mam 26 lat i miałam do tej pory 29 partnerów seksualnych 🙂 seks może być przyjemny i bezpieczny. I to prawda, że kobiecie łatwiej znaleźć kogoś do seksu, czasem jak mam naprawdę dużą chcicę, to zajmuje mi to 5 minut. Do tego jestem w typie bbw, a urodę mam przeciętną. 

Zaraz się znajdzie jakiś ... który powie, że z takim przebiegiem pewnie mam jakieś choroby weneryczne - raz, że zawsze używamy prezerwatyw, A dwa, że regularnie się badam i jestem zdrowa. Uważam że ważna jest własne świadomość zagrożeń płynących z aktywnej seksualności.

A co do innych, którzy mogą stwierdzić, że pewnie jestem rozjechana - Nie jestem, wręcz przeciwnie 🙂 intintensywnie ćwiczę mięśnie kegla z kulkami gejszy:)

czego ty nie robisz...,  pewnie jeszcze lubisz przeklinac w trakcie, zapomnialas dopisac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

czyli jestes zwykła k,u,r,w,ą  😉

Skąd wiesz jest jest zwykła? Kłody są zwykle, pospolite, zwłaszcza po ślubie, baba co seksu nie lubi to śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Elea się przechwala ile to miała partnerów seksualnych, a w krajach takich jak np Norwegia - przyznajmy, ultra lewackim i nawet w tak lewicowym kraju jednak jest jakiś rozsądek i się promuje i zachęca kobiety do uprawiania seksu ze stałym partnerem. Dlaczego? Właśnie ze względu na wspomniany wirus HPV, który jest bardzo zaraźliwym wirusem i powoduje nowotwory szyjki macicy.

Oni chyba wiedzą co robią, skoro wyleczalność nowotworów i profilaktyka jest na najwyższym poziomie w Europie.

Warto myśleć głową nie du'pą... dla własnego zdrowia i niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

czyli jestes zwykła k,u,r,w,ą  😉

nawet k,u,l,w,a,  się bardziej szanuje bo przynajmniej bierze za to pieniądze i nie daje za darmo. Elea jest gorzej niż prostytutka bo jest darmowym workiem an spermę. Wow. Jest się czym szczycić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Elea napisał:

Życie jest krótkie, na coś trzeba umrzeć. Ja aktualnie regularnie spotykam się z trzema mezczyznami. Nieraz śmieje się, że jestem bardziej mężczyzną niż kobietą w sprawach seksu, bo mogłabym nie wychodzić z łóżka. Prawda jest taka, że nie możesz się ograniczać, bo kiedyś będziesz żałować, że nie spróbowałaś tak niesamowitych rzeczy jak cuckold lub fisting:)

też mi osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Elea napisał:

Cytologię robie kilka razy w roku, nie mam hpv 🙂 I nie jestem facetem, to co napisalam nie jest prowokacją:) 

prowo.

widać, że pisał to facet.

cytologię robi się raz na pół roku/ raz na rok. Żaden gin nie zleca cytologi kilka razy w roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2019 o 19:54, Gość Majka napisał:

Tylko wy faceci nie zauważacie pewnych kwestii.

1.  Co z tego, że kobietom łatwiej o seks skoro kobieta musi zawsze mieć z tyłu głowy, że facet którego poznaje może okazać się inny niż się to wydaje na pierwszy rzut oka. Facet może być gwałcicielem, zboczeńcem, może być agresywny, może nie respektować jej granic. Jeżeli kobieta decyduje się na przygodny seks, to może się to dla niej bardzo źle skończyć, bo mężczyzna jest silniejszy fizycznie i znam takie przypadki. Każda kobieta ma to z tyłu głowy, dlatego tylko te raczej rozwiązłe się na to decydują.

2. Kobiety w większości przypadków liczą na związek. Tak są takie co lubią przygodny seks, ale to zdecydowana mniejszość w porównaniu do ogółu kobiet. A ogół kobiet interesują relacje długoterminowe.

Co Ty pieprzysz najczęstszą fantazja kobiet jest seks z NIEZNAJOMYM.Poza tym od momentu jak zobaczyłem temat uznałem go za prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×