Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

to ja dostanę piętro u teściów bo ich córka a moja bratowa jest w mieście, a widzę jak jest zazdrosna o wszystko. Co mam na to poradzić?

Polecane posty

Gość gosc

Jak przyjezdza to widzę jak jest zazdrosna o to ze dostaliśmy lokum za free a ona z jej mezem maja kredyt na 30 lat bo chca mieszkac w miescie. Widze ze jest zazdrosna jak gadam z jej mamą lub tatą> widzę jak jest zazdrosna ze my codziennie mamy u tesciowej kazdy posilek a ona tam w miescie bedzie miala jak sama sobie ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A tesciowa gotuje pyszny rosol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To widzę, że się rodzeństwa skrzyżowały? No cóż, teraz ona się pofrustruje, ty się powywyższasz, a za parę lat to ty będziesz im tyłki podcierać, bo dom dostałaś. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To widzę, że się rodzeństwa skrzyżowały? No cóż, teraz ona się pofrustruje, ty się powywyższasz, a za parę lat to ty będziesz im tyłki podcierać, bo dom dostałaś. Gratulacje!

A jak. Ona będzie miała święty spokój i czasem tam rodziców odwiedzi, a ty będziesz ich niańczyć i łapać jak będą uciekać po ulicy z powodu Alzheimera czy innej demencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fakin szit

Kamilcia to ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jak przyjezdza to widzę jak jest zazdrosna o to ze dostaliśmy lokum za free a ona z jej mezem maja kredyt na 30 lat bo chca mieszkac w miescie. Widze ze jest zazdrosna jak gadam z jej mamą lub tatą> widzę jak jest zazdrosna ze my codziennie mamy u tesciowej kazdy posilek a ona tam w miescie bedzie miala jak sama sobie ugotuje

Wspolczuje takiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czekamy na dslszy rozwoj sytuacji i tematy w stylu:

Tesciowa wchodzi do nas jak do siebie. Nie puka nawet.

Tesciowa ciagle chce zeby ja wozic gdzies

Tesciowa wtraca sie do wychowania mojego dziecka

Tesciowa gotuje rosol z rzeberek kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×