Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak ubrać noworodka na dwor

Polecane posty

Gość Gość

Hej, przed nami pierwsze spacery:) temperatura na dworze odczuwalna 4 stopnie, ogólnie niby 6.

Jak ubrać noworodka? Wiadomo, będzie leżał w gondoli. Czy body na krótki rekawek, pajacyk i na to zimowy kombinezon będzie dobrze? Plus kocyk w wózku?

A może body, pajacyk, polarkowy kombinezon, rajstopki? I jeszcze nie dawać zimowego kombinezonu? Tu się trochę boję, bo ja już w zimowej kurtce juz smigam;)

 

wychodzimy na 20 minut, bo to nasze początki- doradzić cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że body, pajac i kombinezonkombinezon. Do wózka ciepły koc. Na główkę czapeczka ciepła. Później w mrozy dolozysz skarpetki i sweterek na pajacyk. Ja miałam na zimę śpiwór welniany do gondoli, mega cieply, zamiast koca, ale to na mroźne dni. Polarek chyba za chłodno, musialabys podlozyc coś pod spód a to ciężko tak malucha ubierać w kilka warstw. Lepiej na pajacyk ciepły kombinezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Super, dzięki za odpowiedz. Mam też śpiwory do wózka, ale to już na mrozy wiadomo zostawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Body z długim rękawem, sweterek, czapka, kombinezon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapytaj mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jedną warstwę grubiej niż siebie. Ja np mam na sobie podkoszulkę, sweterek i kurtkę zimową. Jak dziecku założysz body z krótki, pajaca i kombinezon to w zupełności wysatrczy,  a dodatkową warstwę stanowi kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Ja bym ubrała body na długi, spodenki, skarpetki 🧦 kombinezon polarowy i czapkę. A na to ciepły kocyk. Zimowe kombinezony to poniżej 5 stopni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja mojego 8 tyg ubieram w body, spodenki na szelkach (polapiochy?) I kombinezon zimowy. Do gondoli i przykrywam rożkiem (bez ocieplenia). Ale ja wyznaję zimny chów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×