Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 160 cm

Czemu będąc niskim łatwiej poderwać wysoką dziewczynę niż niższą od siebie

Polecane posty

Gość 160 cm

160 cm mam właśnie 160 cm i próbowałem poderwać dziewczynę 154 Zgadnijcie jaka jej reakcja była na nie a spokojnie dużo łatwiej jest mi poderwać dziewczynę 5 czy czasami nawet 10 cm wyższą z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Bo łatwiej gada się z kimś z kim z reguły nie ma szans na związek, oraz zyskujesz na tym, że pomimo tego faktu masz jaja do niej startować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie czują pociąg do ludzi, z którymi mogą mieć udane potomstwo. Dwie osoby o bardzo niskim wzroście i dzieci będą wyglądać jak krasnale ogrodowe. Zresztą z obserwacji otoczenia sam pewnie widzisz, że bardzo niskie kobiety lubią bardzo wysokich facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 160cm
56 minut temu, Gość Adam napisał:

Bo łatwiej gada się z kimś z kim z reguły nie ma szans na związek, oraz zyskujesz na tym, że pomimo tego faktu masz jaja do niej startować 

ale ja byłem w związku z 2ma kobietami po 170cm, więc nie wiem czemu tak reaguje ta niska dziewczyna

 

44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie czują pociąg do ludzi, z którymi mogą mieć udane potomstwo. Dwie osoby o bardzo niskim wzroście i dzieci będą wyglądać jak krasnale ogrodowe. Zresztą z obserwacji otoczenia sam pewnie widzisz, że bardzo niskie kobiety lubią bardzo wysokich facetów. 

nie bardzo to widze, wiede często że bardzo niskie kobiet w moim otoczeniu często długo są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 160cm

pozatym bardzo rzadko widze sytuacje jak kobieta jest niska a facet bardzo wysoki.

moj brat ma 190cm, i spotykal sie z kobieta 160, sam swierdzil ze bardzo zle mu miec kogos tak niskiego teraz ma kobieta 180cm i mowie ze to najlepsza kombinacja.

ludzie powinni dobierac sie wedle wzrostu, wiec kobieta 155 na mnie robi krzywa mina napawa mnie szokie, teraz spotykam sie z kolezanka ktora ma 166cm, jak zalozy szpilki jest sporo wyzsza i co ciekawe mowi mi ze jej to nie przeszkadza, wiec nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy widzi co chce widzieć najwyraźniej. Ja znam sporo takich par niska kobieta i wysoki facet. A to że ludzie powinni się dobierać w pary na podstawie wzrostu, to totalna bzdura. Nic nie powinni, mogą się dobierać w pary jak im pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego masz

pindola z 10 cm?:classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

Ten temat to oczywista zarzutka i podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo te niskie kobiety maja male poczucie wlasnej wartosci i chca  to nadrobic wysokim mezczyzna.

W Tajlandii mialem 2 znajomych jeden 155 drugo 160 i co ciekawe byli na tyle zwariowani ze mieli olbzymie powodzenie wsrod kobiet, co ciekawe glownie wyzszych i bardzo ladnych, jeden z nich czesto sypial z jakimis modelkami ktore mialy sesje w Bangkoku niektore z nich mialy nawet 180cm, co interesujace obaj nie byli za specjalnie ladni, jeden z nich byl wrecz bezczelny i prostacki, nie wiem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

Bo te niskie kobiety maja male poczucie wlasnej wartosci i chca  to nadrobic wysokim mezczyzna.

W Tajlandii mialem 2 znajomych jeden 155 drugo 160 i co ciekawe byli na tyle zwariowani ze mieli olbzymie powodzenie wsrod kobiet, co ciekawe glownie wyzszych i bardzo ladnych, jeden z nich czesto sypial z jakimis modelkami ktore mialy sesje w Bangkoku niektore z nich mialy nawet 180cm, co interesujace obaj nie byli za specjalnie ladni, jeden z nich byl wrecz bezczelny i prostacki, nie wiem czemu tak jest.

przypuszczam ze pewnosc siebie tak dziala na kobiety, ale czy tak jest na 100% to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
6 minut temu, 84Michal84 napisał:

przypuszczam ze pewnosc siebie tak dziala na kobiety, ale czy tak jest na 100% to nie wiem.

Niski i pewny siebie chłopak często jest odbierany jako irytujący, natarczywy desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość anon napisał:

Niski i pewny siebie chłopak często jest odbierany jako irytujący, natarczywy desperat.

to zalezy jaka to pewnosc siebie jesli udawana to nawet dwumetrowy olbrzym wypada zle ale co intersujace ja tez ze szkoly pamietam niskich gosci ktorzy byli przebojowi i szaleni wiec to nie tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy ja wiem czy łatwiej.. Ja mam 165 i nie mogłabym mieć niższego faceta, równego mnie jeszcze ok, ale nie nizszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem dość wysoka, acz bez przesady. Wg Twojego podejścia do świata, to powinnam lecieć na facetów dwa metry, bo mogę do nich pasujące szpilki dobrać. Tymczasem mężczyźni dwa metry mnie odrzucają,  proporcje, twarz zwykle nieatrakcyjna, odrzuca mnie taki wzrost. 100 x bardziej wolę kurdupla z ładną twarzą i fajnym ciałem zrobionym na siłowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem dość wysoka, acz bez przesady. Wg Twojego podejścia do świata, to powinnam lecieć na facetów dwa metry, bo mogę do nich pasujące szpilki dobrać. Tymczasem mężczyźni dwa metry mnie odrzucają,  proporcje, twarz zwykle nieatrakcyjna, odrzuca mnie taki wzrost. 100 x bardziej wolę kurdupla z ładną twarzą i fajnym ciałem zrobionym na siłowni. 

no wlasnie sadzac po tym jak wyglada zycie i sytuacje ktore do tej pory widzialem ludzie kieruja sie innymi kryteriami niz sam wyglad, czesto widze sytuacje gdzie ktos mowil ze chce takiego czy takeigo faceta, a po latach skocznyla z totalnym przeciwienstwem swojego wymarzonego faceta, wiec mysle ze osobowosc i przebojowosc to 99% sukcecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Małych facetów kobiety nie chcą, chyba że jesteś nadziany,albo taki bidulek i z litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz
38 minut temu, 84Michal84 napisał:

no wlasnie sadzac po tym jak wyglada zycie i sytuacje ktore do tej pory widzialem ludzie kieruja sie innymi kryteriami niz sam wyglad, czesto widze sytuacje gdzie ktos mowil ze chce takiego czy takeigo faceta, a po latach skocznyla z totalnym przeciwienstwem swojego wymarzonego faceta, wiec mysle ze osobowosc i przebojowosc to 99% sukcecu

dokladnie, chodzi o emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Mnie niscy raczej odpychają ale spotkałam fajnego niskiego faceta który był bardzo czarujący jednak był bawidamkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×