Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy dostane kredyt hipoteczny gdy jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gosc

Z partnerem nie jestesmy malzenstwem. Moje zarobki 3500 nett na msc, umowa na czas nieokreslony. Czy w tym przypadku dostane kredyt? Chce wziac okolo 150 000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wymagają w banku od ciebie zaświadczenia odnośnie ciąży czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko w brzuchu nie liczy sie do dochodu, wiec ciaza nie jest przeszkoda. Sama bralam kredyt bedac w ciazy i tego nigdzie nie wykazujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Dostaniesz. To że jesteś w ciąży jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak, biegałam po bankach w zaawansowanej ciąży, nigdzie nie miało to znaczenia przy kredycie hipotecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na razie nikt nie wymaga. Zastanawiam sie nad kredytem, nie chce placic za wynajem. Od wielu lat wynajmujemy, ostatnie 3 lata placimy 2300 co miesiac za wynajem (Wroclaw). Myslicie, ze z moimi zarobkami 3500 nett ile moglabym dostac kredytu? Mam wklad wlasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mysle, ze dostaniesz. A chcesz wziac sama czy z partnerem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na razie nikt nie wymaga. Zastanawiam sie nad kredytem, nie chce placic za wynajem. Od wielu lat wynajmujemy, ostatnie 3 lata placimy 2300 co miesiac za wynajem (Wroclaw). Myslicie, ze z moimi zarobkami 3500 nett ile moglabym dostac kredytu? Mam wklad wlasny.

My też załatwiamy i jestem w temacie.przy 3500netto bierzemy kredyt 220000 przy wkładzie 70000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najważniejsze, żebyś podczas ubiegania się i podpisywania umowy nie była od 30dni na L4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Mima napisał:

My też załatwiamy i jestem w temacie.przy 3500netto bierzemy kredyt 220000 przy wkładzie 70000.

220 000 tys bierzecie na 2 osoby czy na 1?

Ile msc do splaty na ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Najważniejsze, żebyś podczas ubiegania się i podpisywania umowy nie była od 30dni na L4. 

A niby czemu? Ja bylam od 4 miesiecy i w niczym to nie przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima
8 minut temu, Gość gosc napisał:

220 000 tys bierzecie na 2 osoby czy na 1?

Ile msc do splaty na ile lat?

Bierze tylko mąż,dzieci nie wykazujemy chociaż są.na 25 lat spłata w symulacji ok.1200 miesięcznie.Tylko że kupujemy drugie większe mieszkanie,liczymy  że wynajem  pierwszego spłaci ratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli przynajmniej od roku masz umowę o pracę na czas nieokreślony, jesteś singlem, nie masz innych kredytów, nigdzie nie widniejesz jako dłużnik - możesz otrzymać nawet 400.000 PLN. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Mima napisał:

Bierze tylko mąż,dzieci nie wykazujemy chociaż są.

To można nie wykazywać małoletnich dzieci na umowie? Jeśli jest taki wymóg, a mąż tego nie wpisuje, ja umierałabym ze strachu, że oszukuję. W życiu różnie bywa. W razie prośby o przesunięcie rat, czy brak wpłat, gdby to sprawdzili, byłby problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziekuje wszystkim za wypowiedz. Nad kredytem sie bardzo zastanawiam, jednak partner chce abym zostala z dzieckiem do 3 roku zycia. Jednak wtedy nie bede miala pieniedzy, zeby splacac kredyt Jak to najlepiej rozegrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To można nie wykazywać małoletnich dzieci na umowie? Jeśli jest taki wymóg, a mąż tego nie wpisuje, ja umierałabym ze strachu, że oszukuję. W życiu różnie bywa. W razie prośby o przesunięcie rat, czy brak wpłat, gdby to sprawdzili, byłby problem.

Widocznie można skoro 3 doradców kredytowych tak mówi.tego nikt nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziekuje wszystkim za wypowiedz. Nad kredytem sie bardzo zastanawiam, jednak partner chce abym zostala z dzieckiem do 3 roku zycia. Jednak wtedy nie bede miala pieniedzy, zeby splacac kredyt Jak to najlepiej rozegrac?

A dlaczego chcesz wziac kredyt tylko na siebie a nie wspolnie z partnerem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Mima napisał:

Widocznie można skoro 3 doradców kredytowych tak mówi.tego nikt nie sprawdza.

Nie bądź naiwna, bank prześwietli cię do podszewki i zorientuje się po wyciągu z konta albo zeznaniach podatkowych. Ale prawda jest też taka, że dzisiaj o wiele łatwiej jest dostać kredyt, najpierw dają każdemu a później najwyżej licytują mieszkanie. Oficjalnie 'pozwola' ci zataić posiadanie dzieci ale swoje i tak będą wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziekuje wszystkim za wypowiedz. Nad kredytem sie bardzo zastanawiam, jednak partner chce abym zostala z dzieckiem do 3 roku zycia. Jednak wtedy nie bede miala pieniedzy, zeby splacac kredyt Jak to najlepiej rozegrac?

Skoro chce byś została w domu z dzieckiem, to idźcie do notariusza. Niech zobliguje się na piśmie, że przez te 3 lata, to on będzie w pełni odpowiedzialny za spłatę kredytu. Innego wyjścia nie ma. Nikt nie odłoży Ci spłaty rat za 3 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziekuje wszystkim za wypowiedz. Nad kredytem sie bardzo zastanawiam, jednak partner chce abym zostala z dzieckiem do 3 roku zycia. Jednak wtedy nie bede miala pieniedzy, zeby splacac kredyt Jak to najlepiej rozegrac?

Rozejść się z facetem, który zrzuca cała odpowiedzialność na twoje barki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
55 minut temu, Gość Mima napisał:

Widocznie można skoro 3 doradców kredytowych tak mówi.tego nikt nie sprawdza.

Sprawdzają, sprawdzają. Mówię Ci to jako pracownik banku...

Doradca ma potem gdzieś czy cie prsylapisnczy nie, on dostanie prowizję i bedsie zadowolony ze ci kredyt załatwił a ty będziesz ponosić konsekwencje jego rad. Moze nie wyjść przez 10 lat a potem bank jak się dowie to takie oszustwo ma poważne konsekwencje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie bądź naiwna, bank prześwietli cię do podszewki i zorientuje się po wyciągu z konta albo zeznaniach podatkowych. Ale prawda jest też taka, że dzisiaj o wiele łatwiej jest dostać kredyt, najpierw dają każdemu a później najwyżej licytują mieszkanie. Oficjalnie 'pozwola' ci zataić posiadanie dzieci ale swoje i tak będą wiedzieć.

Zależy jaki bank. Brałam teraz w ing. Jestem na macierzyńskim. Nie przeszkadza Im to. Nie brali od nas wyciągu z kont ani zeznan podatkowych. Mamy umowy o pracę na czas nieokreślony i to im wystarcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego chcesz wziac kredyt tylko na siebie a nie wspolnie z partnerem? 

A to mozna z partnerem, jesli nie jest sie malzenstwem? Chodzi tylko o to, ze kredyt bylby na nas a bank nie obchodziloby z ktorego konta te pieniadze przychodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×