Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 lat temu seksownie studentki szukały mezcyzny 40 letniego i były mu posłuszne a dziś wydziwiaja

Polecane posty

Gość gość

Tym dzisiejszym kobietom to sie od dobrobytu poprzewracalo. Kiedyś nikogo nie dziwilo, ze żona jest młodsza od męża o 20 lat i ze poslusznie dba o jego zdrowie i samopoczucie. 

pokolenie dzisiejszych młodych kobiet chce młodego zdrowego partnera, dobrej zabawy, pieniędzy i radości na Malediwach. Zapraszam do dyskusji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikt się nie wypowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ok , wypowiem się, 20 lat temu miałąm 26 lat i stwierdzam ze jesteś d...e...b...i...l...e...m, który albo tych czasów i preferencji kobiet nie pamieta,bo  zwiazek z facetem 20 lat starszym kojarzył sie z układem za pieniądze i był raczej sensacja, a nie czymś normalnym. Pomyliło ci się o jakieś 200 lat z wyliczeniem czasowym. albo celowo pierniczysz te głupoty , co potwierdza, tezę z pierwszego  zdania. I tyle wystarczy, bo z głupimi nie gadam, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli kobiety wola bad boya, który się nimi zabawi i je zostawi niż dojrzalego, odpowiedzialnego mężczyzne który będzie je kochał. Współczesnymi kobietom w głowę tylko lans, kasa, instagram. A ja bym taką kochał, nawet do kina bym z nia chodził raz w tygodniu czy do znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

20 lat temu moja współlokatorka miała romans z facetem 40+. Dosłownie mdliło nas(mnie i koleżanki) od patrzenia na nich, a ja nie mogłam uwierzyć, że seks uprawiają. Przez pół roku myślałam, że to jakaś dziwna platoniczna przyjaźń i że oni tego na pewno nie robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

20 lat temu moja współlokatorka miała romans z facetem 40+. Dosłownie mdliło nas(mnie i koleżanki) od patrzenia na nich, a ja nie mogłam uwierzyć, że seks uprawiają. Przez pół roku myślałam, że to jakaś dziwna platoniczna przyjaźń i że oni tego na pewno nie robią. 

Przecież 40 to młody jurny facet. Taki na poziomie 24 latki. To z kim mam rodzinę zakładać? Starsza kobieta po 30 dzieci mi juz nie urodzi. I powabu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Cos Ci sie pomylilo. 20 lat temu 40-letni facet byl od 15 lat zonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×