Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego babcie wolą wnuczki

Polecane posty

Gość Gosc

Dlaczego w większości babcie wolą wnuczki? I to obojętnie czy od córki  czy syna. W całej mojej rodzinie i rodzinie męża tak było i u znajomych tak jest. Z daleka to widać. Wnuk jest głośno to od razu " ciii nie krzycz tak" a wnuczka krzyczy to się cieszy bo ma dziewczyna charakter i chłopacy jej nie podskoczą. I widzę to nawet na moich dzieciach a mam 2 synów i córkę. I zawsze tylko wszyscy się cieszyli na widok jej i córki brata a chłopacy to już nie. Nie rozumie czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego w większości babcie wolą wnuczki? I to obojętnie czy od córki  czy syna. W całej mojej rodzinie i rodzinie męża tak było i u znajomych tak jest. Z daleka to widać. Wnuk jest głośno to od razu " ciii nie krzycz tak" a wnuczka krzyczy to się cieszy bo ma dziewczyna charakter i chłopacy jej nie podskoczą. I widzę to nawet na moich dzieciach a mam 2 synów i córkę. I zawsze tylko wszyscy się cieszyli na widok jej i córki brata a chłopacy to już nie. Nie rozumie czemu tak jest.

To, że u Ciebie tak jest nie oznacza, że u każdego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszy raz słyszwe. Wszyscy dziadkowie kochają wnuki i wnuczki tak samo. Nie ma faworyzacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pierwszy raz słyszwe. Wszyscy dziadkowie kochają wnuki i wnuczki tak samo. Nie ma faworyzacji. 

Z tym niestety nie moge sie zgodzic, a byloby pieknie gdyby tak bylo. Mam czworo rodzenstwa, mamy lacznie 9 dzieci i niestety sa wnuki ulubione, choc oczywiscie nikt tego glosno nie powie, ale to widac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej wnuków kochają, bo za ich czasów baba była od garów a chłop był panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×