Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edith

Co myśleć o facecie

Polecane posty

Gość Edith

Który znika na kilka dni i ma zawsze wytłumaczenie, a to telefon miał zepsuty lub spał cały dzień bo źle się czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Edith napisał:

Który znika na kilka dni i ma zawsze wytłumaczenie, a to telefon miał zepsuty lub spał cały dzień bo źle się czuł.

Ze cie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith

Zawsze gdy się pojawią po tych kilku dniach, mówi że bardzo kocha, nic z tego nie rozumiem.Tez myślę że mnie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Edith napisał:

Zawsze gdy się pojawią po tych kilku dniach, mówi że bardzo kocha, nic z tego nie rozumiem.Tez myślę że mnie oszukuje.

Ja piērdole takich sytuacji tu jest na peczki. Poczytaj sobie. Mowi ze kocha bo chce cie urobic. Jak chcesz byc oszukiwana to badz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith

Cały czas po tych zniknięciach mówi że kocha,planuje wspólne mieszkanie itd, życie itd. Przewaznie jest chory i nie ma z nim kontaktu, ma zepsuty telefon, zły humor albo laduje w Szpitalu prawie umierając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Edith napisał:

Cały czas po tych zniknięciach mówi że kocha,planuje wspólne mieszkanie itd, życie itd. Przewaznie jest chory i nie ma z nim kontaktu, ma zepsuty telefon, zły humor albo laduje w Szpitalu prawie umierając.

A nie mozesz podczas tych znikniec pojsc do niego do somu bez zapowiedzi i sprawdzic co z nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mojej koleżanki facet też robił ją w konia. Flirtował z kilkoma na raz, a za granicą miał żonę. Jak nie odbierał połączenia, zawsze miał wytłumaczenie. A to telefon wpadł mu do śniegu i zgubił, zapomniał naładować, zostawił w pracy, miał ważne spotkanie. Ależ Wy kobiety jesteście naiwne. Rozumiem, że może zdarzyć się to kilka razy, ale nie nagminnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith

Nie mogę bo mieszka z synem, który nie akceptuje że tato ma kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mojej koleżanki facet też robił ją w konia. Flirtował z kilkoma na raz, a za granicą miał żonę. Jak nie odbierał połączenia, zawsze miał wytłumaczenie. A to telefon wpadł mu do śniegu i zgubił, zapomniał naładować, zostawił w pracy, miał ważne spotkanie. Ależ Wy kobiety jesteście naiwne. Rozumiem, że może zdarzyć się to kilka razy, ale nie nagminnie.

Z rozładowaniem telefonu też.Najgorsze jest to, że gdy się pojawia po kilku dniach cały czas dzwoni po dwadzieścia razy, aż w końcu się łamie i odbiorę.Teraz jest znów znikniecie, chyba go zablokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Edith napisał:

Nie mogę bo mieszka z synem, który nie akceptuje że tato ma kobietę.

Mozesz ! To jego wersja. Idz i sprawdz . Bedziesz wszystko  wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith

Wiem, że tak jest, raz u niego bylam i nie chce więcej tam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×