Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy mogę egzaminatora podać do sądu ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że dzisiaj drugi raz zdawałam egzamin na prawo jazdy i go nie zdałam, problem polega na tym, że ja żadnego błędu nie popełniłam i wszystko zrobiłam dobrze, a mimo to nie zdałam, chociaż powinnam. Czy w związku z tym mogę składać wniosek do sądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że dzisiaj drugi raz zdawałam egzamin na prawo jazdy i go nie zdałam, problem polega na tym, że ja żadnego błędu nie popełniłam i wszystko zrobiłam dobrze, a mimo to nie zdałam, chociaż powinnam. Czy w związku z tym mogę składać wniosek do sądu ?

Możesz się odwołać i wtedy komisja będzie sprawdzać nagrania i zdecyduje czy jezdzilas bezblednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Możesz się odwołać i wtedy komisja będzie sprawdzać nagrania i zdecyduje czy jezdzilas bezblednie

A jak komisja powie, że nie to czy wtedy mogę tę komisję podać do sądu ? No bo jeżeli ich odpowiedź będzie taka sama, no to znaczy, że zostałam oszukana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak komisja powie, że nie to czy wtedy mogę tę komisję podać do sądu ? No bo jeżeli ich odpowiedź będzie taka sama, no to znaczy, że zostałam oszukana. 

A co ci wpisał na protokole? Żeby egzamin był negatywny musi być w protokole które zadanie wykonałas niepoprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×