Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napalony

Jak nakręcić kobiete żeby pragmela ze mna seksu

Polecane posty

Gość gość

Indywidualna kwestia każdego co innego kręci, czasami nawet sami do końca nie wiemy co dopóki nie doświadczymy tego czegoś. Kobieta będzie oceniać faceta całościowo tzn. wygląd i tu uśmiech, spojrzenie, sylwetka w zależności co lubi w facetach, wykształcenie, praca, inteligencje, poczucie humoru, jak się dogadujecie, czy czuje się przy tobie bezpiecznie i swobodnie, czy może ci zaufać itd Kilka rzeczy musi się skumulować . Wówczas będę pragnęła faceta, gdy będę zakochana, zakochałam się bo pan A. podoba mi się wizualnie, ma piękny uśmiech i spojrzenie, jest między nami chemia, wzajemne przyciąganie.Ponadto on jest dobrym człowiekiem, jest inteligentny, zabawny , ambitny, wysportowany ( ma boskie nogi bo gra w piłkę).   W każdej osobie inne cechy wizualne i osobowości będą miały znaczenie np. w Panu X a, b, c a w Panu Y d, f, g jednakże podstawy będą podobne. Nie wiem jak to się dzieje ale zazwyczaj podobają mi się faceci, którzy wizualnie są do siebie podobni.

Ale są kobiety, których będzie nakręcał wyłącznie atrakcyjny wygląd i kasa wszytko zależy od indywidualnym preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ona
Dnia 13.11.2019 o 21:15, Gość Gość napisał:

Pokochać, jak jest normalna, zaprosić na weekend na bogato,  jak jest pazerna, powiedzieć wprost czego chcesz,  jak idzie z duchem czasu/jest wyzwolona.

De bil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×