Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Impotent

Jestem impotentem a zakochałem się

Polecane posty

Gość Impotent

Powinienem startować? Nie miałbym problemu uprawiać miłości przy pomocy akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jestem mężczyzną ok 40 roku zycia, mam całkowity brak spontanicznych erekcji, a celuje w malzenstwo z seksowna kobietą 23-32 lata

grunt to niebieska tabletka, ona czyni cuda, wyrozumiala partnerka zrozumie to, ze jej maz moze uprawiac seks 1, max 2 razy na tydzien, tylko po uprzednim wzieciu tabletki

jak kobieta bedzie zadbana, seksowna, mozesz jej robic minetke czy palcowke oprocz tego od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

jestem mężczyzną ok 40 roku zycia, mam całkowity brak spontanicznych erekcji, a celuje w malzenstwo z seksowna kobietą 23-32 lata

grunt to niebieska tabletka, ona czyni cuda, wyrozumiala partnerka zrozumie to, ze jej maz moze uprawiac seks 1, max 2 razy na tydzien, tylko po uprzednim wzieciu tabletki

jak kobieta bedzie zadbana, seksowna, mozesz jej robic minetke czy palcowke oprocz tego od czasu do czasu

Nie znajdziesz seksownej młodej kobiety. Zejdz na ziemię. Po co Ci jakas laska skoro i tak ci nie staje?? Poszukaj sobie 36cio letnia, z nadwagą - jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Proste napisał:

Nie znajdziesz seksownej młodej kobiety. Zejdz na ziemię. Po co Ci jakas laska skoro i tak ci nie staje?? Poszukaj sobie 36cio letnia, z nadwagą - jak ty. 

I niech zrobi badanie nasienia bo coś czuję, że  z jego chorobami i trybem życia nie ma co marzyć o dzieciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jestem mężczyzną ok 40 roku zycia, mam całkowity brak spontanicznych erekcji, a celuje w malzenstwo z seksowna kobietą 23-32 lata

grunt to niebieska tabletka, ona czyni cuda, wyrozumiala partnerka zrozumie to, ze jej maz moze uprawiac seks 1, max 2 razy na tydzien, tylko po uprzednim wzieciu tabletki

jak kobieta bedzie zadbana, seksowna, mozesz jej robic minetke czy palcowke oprocz tego od czasu do czasu

Haha i to jest właśnie to. Stary facet impotent a celuje w młode dúpy. Wam naprawdę odbija całkiem. Dlaczego młody miałaby zainteresować się impotentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha i to jest właśnie to. Stary facet impotent a celuje w młode dúpy. Wam naprawdę odbija całkiem. Dlaczego młody miałaby zainteresować się impotentem?

Dla kasy. :) Poza tym je kręci to że facet nie chce tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dla kasy. 🙂 Poza tym je kręci to że facet nie chce tylko seksu.

Nie każda weźmie zgreda ze zwiedla fujara dla kasy. Skończcie marzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

A później ryk, bo caly czas coś idzie nie tak. 7 invitro , jakiś zawal po viagrze, ludzie to lubią komplikować życie , sobie i innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój mąż ma 40 lat i jeszcze mu się nie zdarzyło to co tobie autorze. Co jest przyczyna impotencji ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze najpierw marsz do lekarza, a nie szukasz młodej zdrowej kobiety. Impotencja bierze się z chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Haha i to jest właśnie to. Stary facet impotent a celuje w młode dúpy. Wam naprawdę odbija całkiem. Dlaczego młody miałaby zainteresować się impotentem?

Malo takich wyrachowanych śmieci? Przecież impotenta takiego, do tego bazyla i golodupca nie weźmie zadna ale to zadna kobietka 30+. Co najwyżej rozwodka z nadwagą i 2 dzieci lat 37.ale pomarzyć stara fujara moze. Marzenia w końcu nie kosztują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×