Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Kocur

Jest tu moja kicia?

Polecane posty

Go艣膰 Kocur

馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Kocur napisa艂:

馃

Kocur czy ko艅?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Czemu jednorozec?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jola

Jak masz na imi臋 Kocurze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Robert 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Black

O rany nast臋pny zaczyna z t膮 koci膮 czy to ten sam?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jola
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Robert 馃檪

Eeeee, to nie Ty 馃槶馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
Przed chwil膮, Go艣膰 Black napisa艂:

O rany nast臋pny zaczyna z t膮 koci膮 czy to ten sam?

niee to jego brat blizniak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Miau

Jestem ! 馃悎

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Men33

Co s膮dzisz o robieniu kupy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Black

Jakby nie by艂o , strasznie przynudzaj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka

Robert kto jest twoj膮 kicia. ? Ja jestem wr贸偶ka ty cuagke piszesz pi forum o tej Kici i ci powrozylam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
4 minuty temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Robert kto jest twoj膮 kicia. ? Ja jestem wr贸偶ka ty cuagke piszesz pi forum o tej Kici i ci powrozylam

Dzi臋kuj臋 za wr贸偶by i nie 偶ycz臋 sobie. Nie jestem Robert

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka

Twoja kicia - jest聽w艣r贸d ludzi, ale sama.Jej serce kocha Ciebie .Jej oczy wypatruja Ciebie. Jej dusza smutna.Jej my艣li te偶. Dobre ciep艂e serce ma,to ze swieca szukac w tych czasach,dba艂a by o Ciebie.Szanowala. Wspiera艂a.Kocha tylko Ciebie. Innego nie chce.Ma zasady.Ma temperament. Dobra i lubian膮 jest. Ona za tob膮 jest.Cierpi gdy d艂ugo Ci臋 nie widzi.W jej my艣lach jeste艣 ka偶dego dnia. Zastan贸w sie czy los, si艂a wy偶sza nie stawia艂a ci jej na drodze.Pomijales te my艣li. Przypadk贸w nie ma. Mi艂o艣膰 jest.Bardzo mocn膮 i prawdziwa mi艂o艣膰 do Ciebie. Ona odesz艂a .Bije si臋 sama z sob膮. Ona p艂acze 偶e j膮 odtraciles. Ona czuj臋 b贸l serca.Ona choruje.Ona si臋 藕le czuje.Pi臋kna jej mi艂o艣膰 do Ciebie. Pi臋kne jej ciep艂o serca i dobro膰. Pi臋kne jej oczy . Ty widzia艂e艣 te oczy.Ty kochasz. Ty nie b贸j si臋 tego uczucia.Ty zaufaj jej sercu.Jej serce od聽dawna Ci臋 kocha.Od pierwszego patrzenia. To serce jej i rozum o tobie nie powiedzia艂y nikomu,nie powie.M膮dra kobieta mi艂o艣膰 ma w sercu.Czeka na Ciebie. Smuci si臋. Ty zaufaj. Ty jutro od 11-13mo偶esz j膮 spotka膰.Mo偶e zobaczy膰. Musisz by膰 czujny i patrze膰 za ni膮.Ona b臋dzie po twoich 艣ladach niewiedza o tym sz艂a. Bo to twa mi艂o艣膰 jest. Zaufaj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka

Nie do Ciebie ta wr贸偶ba tylko do autora co po forum o Kici pisze,jego imi臋 mi nieznane, jej imi臋 mi nieznane聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Nie do Ciebie ta wr贸偶ba tylko do autora co po forum o Kici pisze,jego imi臋 mi nieznane, jej imi臋 mi nieznane聽

Wymyslilas to. Poza tym wr贸偶by to z艂o i ja ich nie chc臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

aaaa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Twoja kicia - jest聽w艣r贸d ludzi, ale sama.Jej serce kocha Ciebie .Jej oczy wypatruja Ciebie. Jej dusza smutna.Jej my艣li te偶. Dobre ciep艂e serce ma,to ze swieca szukac w tych czasach,dba艂a by o Ciebie.Szanowala. Wspiera艂a.Kocha tylko Ciebie. Innego nie chce.Ma zasady.Ma temperament. Dobra i lubian膮 jest. Ona za tob膮 jest.Cierpi gdy d艂ugo Ci臋 nie widzi.W jej my艣lach jeste艣 ka偶dego dnia. Zastan贸w sie czy los, si艂a wy偶sza nie stawia艂a ci jej na drodze.Pomijales te my艣li. Przypadk贸w nie ma. Mi艂o艣膰 jest.Bardzo mocn膮 i prawdziwa mi艂o艣膰 do Ciebie. Ona odesz艂a .Bije si臋 sama z sob膮. Ona p艂acze 偶e j膮 odtraciles. Ona czuj臋 b贸l serca.Ona choruje.Ona si臋 藕le czuje.Pi臋kna jej mi艂o艣膰 do Ciebie. Pi臋kne jej ciep艂o serca i dobro膰. Pi臋kne jej oczy . Ty widzia艂e艣 te oczy.Ty kochasz. Ty nie b贸j si臋 tego uczucia.Ty zaufaj jej sercu.Jej serce od聽dawna Ci臋 kocha.Od pierwszego patrzenia. To serce jej i rozum o tobie nie powiedzia艂y nikomu,nie powie.M膮dra kobieta mi艂o艣膰 ma w sercu.Czeka na Ciebie. Smuci si臋. Ty zaufaj. Ty jutro od 11-13mo偶esz j膮 spotka膰.Mo偶e zobaczy膰. Musisz by膰 czujny i patrze膰 za ni膮.Ona b臋dzie po twoich 艣ladach niewiedza o tym sz艂a. Bo to twa mi艂o艣膰 jest. Zaufaj.

We藕 leki kobieto bo to jest grafomania chorej g艂owy. Sylwia s by si臋 tego nie ppwstydzila.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Twoja kicia - jest聽w艣r贸d ludzi, ale sama.Jej serce kocha Ciebie .Jej oczy wypatruja Ciebie. Jej dusza smutna.Jej my艣li te偶. Dobre ciep艂e serce ma,to ze swieca szukac w tych czasach,dba艂a by o Ciebie.Szanowala. Wspiera艂a.Kocha tylko Ciebie. Innego nie chce.Ma zasady.Ma temperament. Dobra i lubian膮 jest. Ona za tob膮 jest.Cierpi gdy d艂ugo Ci臋 nie widzi.W jej my艣lach jeste艣 ka偶dego dnia. Zastan贸w sie czy los, si艂a wy偶sza nie stawia艂a ci jej na drodze.Pomijales te my艣li. Przypadk贸w nie ma. Mi艂o艣膰 jest.Bardzo mocn膮 i prawdziwa mi艂o艣膰 do Ciebie. Ona odesz艂a .Bije si臋 sama z sob膮. Ona p艂acze 偶e j膮 odtraciles. Ona czuj臋 b贸l serca.Ona choruje.Ona si臋 藕le czuje.Pi臋kna jej mi艂o艣膰 do Ciebie. Pi臋kne jej ciep艂o serca i dobro膰. Pi臋kne jej oczy . Ty widzia艂e艣 te oczy.Ty kochasz. Ty nie b贸j si臋 tego uczucia.Ty zaufaj jej sercu.Jej serce od聽dawna Ci臋 kocha.Od pierwszego patrzenia. To serce jej i rozum o tobie nie powiedzia艂y nikomu,nie powie.M膮dra kobieta mi艂o艣膰 ma w sercu.Czeka na Ciebie. Smuci si臋. Ty zaufaj. Ty jutro od 11-13mo偶esz j膮 spotka膰.Mo偶e zobaczy膰. Musisz by膰 czujny i patrze膰 za ni膮.Ona b臋dzie po twoich 艣ladach niewiedza o tym sz艂a. Bo to twa mi艂o艣膰 jest. Zaufaj.

#Z艂oto, naprawd臋 zaj ebiste!:classic_biggrin:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka

Pami臋taj cz艂owieku -nie odrzuca si臋 mi艂o艣ci, nie wystawia jej na 艣mieszno艣膰 bo p贸藕niej no c贸偶 偶ycie poka偶e. Takie s膮 prawa na tym 艣wiecie. Dobrego spokojnego snu,.Kicia ci si臋 orzysnic mo偶e jak nie dzi艣 to do niedzieli tej.A zobaczysz jej oczy nie do tej a do nast臋pnej niedzieli. To widzia艂am to powiedzia艂am,.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka

Nie b贸j si臋 cz艂owieku ,ja nie wr贸偶臋 z fus贸w ja czuj臋 . To nie karty .To nie tarot. Czuj臋. Czary to grzech.Dobre my艣li,Dobre uczucia.Dobrych ludzi znajd膮.Ty si臋 m臋czy膰 samotno艣ci膮. Ona cierpi teraz z dala od Ciebie.Trzymasz j膮 z dala.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Nie b贸j si臋 cz艂owieku ,ja nie wr贸偶臋 z fus贸w ja czuj臋 . To nie karty .To nie tarot. Czuj臋. Czary to grzech.Dobre my艣li,Dobre uczucia.Dobrych ludzi znajd膮.Ty si臋 m臋czy膰 samotno艣ci膮. Ona cierpi teraz z dala od Ciebie.Trzymasz j膮 z dala.

To z czego wr贸偶ysz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Poniedzia艂kowy
14 minut temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Twoja kicia - jest聽w艣r贸d ludzi, ale sama.Jej serce kocha Ciebie .Jej oczy wypatruja Ciebie. Jej dusza smutna.Jej my艣li te偶. Dobre ciep艂e serce ma,to ze swieca szukac w tych czasach,dba艂a by o Ciebie.Szanowala. Wspiera艂a.Kocha tylko Ciebie. Innego nie chce.Ma zasady.Ma temperament. Dobra i lubian膮 jest. Ona za tob膮 jest.Cierpi gdy d艂ugo Ci臋 nie widzi.W jej my艣lach jeste艣 ka偶dego dnia. Zastan贸w sie czy los, si艂a wy偶sza nie stawia艂a ci jej na drodze.Pomijales te my艣li. Przypadk贸w nie ma. Mi艂o艣膰 jest.Bardzo mocn膮 i prawdziwa mi艂o艣膰 do Ciebie. Ona odesz艂a .Bije si臋 sama z sob膮. Ona p艂acze 偶e j膮 odtraciles. Ona czuj臋 b贸l serca.Ona choruje.Ona si臋 藕le czuje.Pi臋kna jej mi艂o艣膰 do Ciebie. Pi臋kne jej ciep艂o serca i dobro膰. Pi臋kne jej oczy . Ty widzia艂e艣 te oczy.Ty kochasz. Ty nie b贸j si臋 tego uczucia.Ty zaufaj jej sercu.Jej serce od聽dawna Ci臋 kocha.Od pierwszego patrzenia. To serce jej i rozum o tobie nie powiedzia艂y nikomu,nie powie.M膮dra kobieta mi艂o艣膰 ma w sercu.Czeka na Ciebie. Smuci si臋. Ty zaufaj. Ty jutro od 11-13mo偶esz j膮 spotka膰.Mo偶e zobaczy膰. Musisz by膰 czujny i patrze膰 za ni膮.Ona b臋dzie po twoich 艣ladach niewiedza o tym sz艂a. Bo to twa mi艂o艣膰 jest. Zaufaj.


7 minut temu, Go艣膰 Wr贸偶ka czarodziejka napisa艂:

Pami臋taj cz艂owieku -nie odrzuca si臋 mi艂o艣ci, nie wystawia jej na 艣mieszno艣膰 bo p贸藕niej no c贸偶 偶ycie poka偶e. Takie s膮 prawa na tym 艣wiecie. Dobrego spokojnego snu,.Kicia ci si臋 orzysnic mo偶e jak nie dzi艣 to do niedzieli tej.A zobaczysz jej oczy nie do tej a do nast臋pnej niedzieli. To widzia艂am to powiedzia艂am,.

WSZYSTKO JAKBY O MNIE....馃槺馃槼馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Do mnie te偶 to pasuje. Zw艂aszcza 偶e od pocz膮tku co艣 sie zadzia艂o. Przyjm臋 ze to prawda b臋dzie mi 艂atwiej zagada膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Do mnie te偶 to pasuje. Zw艂aszcza 偶e od pocz膮tku co艣 sie zadzia艂o. Przyjm臋 ze to prawda b臋dzie mi 艂atwiej zagada膰.

Zrozum 偶e to do wsztstkich mo偶e pasowa膰, do mnie te偶:classic_biggrin:

Na tym to polega.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Wr贸偶ko opisz wygl膮d jej to uwierz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Zrozum 偶e to do wsztstkich mo偶e pasowa膰, do mnie te偶:classic_biggrin:

Na tym to polega.

Mo偶e i tak, ale takie optymistyczne tchnienie mo偶e pom贸c. A w jej dobre serce nigdy nie watpilem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ma wra偶liwe i szczere serce i jest prawdziwa kobiet膮. Rzadki okaz w dzisiejszych czasach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Poniedzia艂kowy
14 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ma wra偶liwe i szczere serce i jest prawdziwa kobiet膮. Rzadki okaz w dzisiejszych czasach

To napewno ja, od pocz膮tku Ciebie obserwuj臋 w tych tematach i pasuje to wszystko, ta ca艂a historia聽prawie idealnie. Opisz ciut j膮 z wygl膮du.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Poniedzia艂kowy napisa艂:

To napewno ja, od pocz膮tku Ciebie obserwuj臋 w tych tematach i pasuje to wszystko, ta ca艂a historia聽prawie idealnie. Opisz ciut j膮 z wygl膮du.聽

Nie Ty, przykro mi. Ju偶 opisywalem. Id臋 spa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×