Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Połóg

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie

Niedługo rodze i strasznie boję się połogu. Jak sobie radzilyscie? Macie jakieś sprawdzone rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Niedługo rodze i strasznie boję się połogu. Jak sobie radzilyscie? Macie jakieś sprawdzone rady? 

Tak. Przetrwać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak przeżyjesz poród, to połóg przy tym to Pikuś. Wnioskuję,  że nie masz dzieci, więc nie będziesz musiała być na normalnych obrotach po powrocie ze szpitala.  Apap na obkurczajaca się macice,  dobra maść na brodawki i już.  Kup też sobie przed porodem długie podpaski ze skrzydełkami, bo szybko na nie przejdziesz z podkładów, a są  o wiele wygodniejsze.  Często do ściągnięcia szwów jest trudno, zwłaszcza, jeżeli jest ich duzo, potem wyraźna ulga. Ale to tylko tydzień. Kobiety wracają do domu w 3 dobie i zajmują się stesknionym starszymi dziećmi,  normalnie funkcjonują,  nie panikuj.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość31

Jestem w 3 tygodniu połogu. Luzik :) po powrocie do domu byłam placzliwa ale dlatego też że wszystko jest nowe. Pierwszy tydzień był ze mną mąż a potem przyjechała mama. Kobieta kobiecie wytłumaczy że niektóre rzeczy są normalne. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czego tak konkretnie się boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A czego tak konkretnie się boisz??

Słyszałam, że się krwawi długo, boję się bolącego krocza, burzy hormonów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×