Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tom

Ładne dziewczyny które długi czas są wolne

Polecane posty

Gość Tom

Znam taką jedną, bardzo ładna a na jej facebooku ani instagramie nie widzę ani jednego śladu żeby mogła mieć chłopaka, i w sumie nigdy nie widziałem. Nie ma ustawionego ani statusu, ani żadnych zdjęć z chłopakiem, ani żadnych komentarzy pod postami i zdjęciami sugerujących że ma chłopaka.

Tutaj widzę 2 możliwości:

1. Ma faceta ale bardzo bardzo skrzętnie to ukrywa

2. Nie ma faceta ale ma sex-koleżków z którymi się regularnie pruje

Gdyż to niemożliwe jest by ładna dziewczyna przez dłuższy czas była wolna albo żyła w celibacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Możliwe. O mnie mówią że mam wyjątkowa urodę i na zawołanie mogę mieć kogo zechce. Ale nie chce. Tak ciężko zrozumieć, że nie każda ma parcie na związek, męża i dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

I sex kolezkow też ni3 mam. Brak potrzeb seksualnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
9 minut temu, Gość Tom napisał:

Znam taką jedną, bardzo ładna a na jej facebooku ani instagramie nie widzę ani jednego śladu żeby mogła mieć chłopaka, i w sumie nigdy nie widziałem. Nie ma ustawionego ani statusu, ani żadnych zdjęć z chłopakiem, ani żadnych komentarzy pod postami i zdjęciami sugerujących że ma chłopaka.

Tutaj widzę 2 możliwości:

1. Ma faceta ale bardzo bardzo skrzętnie to ukrywa

2. Nie ma faceta ale ma sex-koleżków z którymi się regularnie pruje

Gdyż to niemożliwe jest by ładna dziewczyna przez dłuższy czas była wolna albo żyła w celibacie

1 Mój narzeczony i ja nie mamy na FB nawet ustawionego statusu związku, ja mam 2 zdjęcia, ale on wrzuca nasze wspólne. Dla osób spoza kręgu znajomych może tak wyglądać, że nie mam chłopaka. Poza tym moi znajomi nie komentują na FB bo nie mają co, tylko do mnie piszą na Messengerze. Może ona ma podobnie.

2 Może jest lesbijką

3 A może mimo powodzenia nie chce się wiązać z byle kim. To, że ktoś wielu osobom się podoba, nie znaczy to, że są to wartościowi ludzie, nadający się do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co cie to obchodzi autorze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad

interesuje się bo chce starować ale nie zna jej targetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×