Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiss

Agatka Ty umiesz chociaż jedno zdanie napisać bez błędu? Dziewczyno Ty masz ciężkie upośledzenie umysłowe nie wiem jak Ty skończyłaś szkołe

Polecane posty

Gość gosciu

No chyba taka psychiczna nie jest z tego co tutaj kiedyś pisała dawniej jakiś czas temu już to pracowała i mieszkała w Szwecji ze swoim chłopakiem .Pracę miała przy pakowaniu ciastek czy coś w tym stylu czyli coś  jak pakowacz ale nie wiem czy nadal tam robi u nich ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość gosciu napisał:

No chyba taka psychiczna nie jest z tego co tutaj kiedyś pisała dawniej jakiś czas temu już to pracowała i mieszkała w Szwecji ze swoim chłopakiem .Pracę miała przy pakowaniu ciastek czy coś w tym stylu czyli coś  jak pakowacz ale nie wiem czy nadal tam robi u nich ? 

Nie pracuje już z pół roku albo i więcej i siedzi na utrzymaniu chłopaka, to dzięki niemu mieszka w Szwecji bo sama by tam zginęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

aha z tego co wiem to ona kiedyś coś wspominała że jej mama jest chora psychicznie i że jej jakieś leki wysyła do Polski i że bodajże ma schizofrenię bo coś tam jakaś koleżanka ją nękała żeby jej pieniądze wysłała bo potrzebowała czy coś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

Na telefobie tak pisze zmienia mi slowa

To nie masz słownika tam? Przecież w telefonie same słowa się wpisują poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

No nrkala mnie koelzanka ale bardziej znajoma z polski zebym jej 300 zl wysylala na dentyste dziecka to ja sie pytam co zrobila z 500 plus i alimentami?

Andzelika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 minuty temu, Gość gosciu napisał:

aha z tego co wiem to ona kiedyś coś wspominała że jej mama jest chora psychicznie i że jej jakieś leki wysyła do Polski i że bodajże ma schizofrenię bo coś tam jakaś koleżanka ją nękała żeby jej pieniądze wysłała bo potrzebowała czy coś ....

Agatka prawdopodobnie odziedziczyła chorobę po matce, szkoda jej bo to nie jest jej wina że jest chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Agatka to co ty robisz jak nie pracujesz ? to czemu ciebie z tej fabryki pakowacza ciastek wyjepali czy im kradłaś ciastka i zamiast pakować do pudełka to je zjadałaś i brakowało potem w pudełku ciastek xd ? Jak to było czyżby te towary były przez ciebie zjadane i potem w pudełku było połowa pustego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

Alr to bylo creepy jak ona do mnir napisala to zadzwonilam tak pogadac w pacy bp nuda a ona sie wypytyeala o moje zarobki a ja myslalam ze z ciekawosci a potem zazadala pienirdzy .... bo ojciec dzircka placi yylko 300 zl alimentow a tak xaniedbala zeby dziecka ze czarne ma i zadala odemnie za to pieniedzy zadzwonilam na policje i zglosilam wymuszenie pieniedzy i ja zbalokowalam

Naucz się pisać po Polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Andzelika?

A może Ty się przedstawisz i powiesz coś o sobie, zamiast się chować pod moją ksywą.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Naucz się pisać po Polsku

W tym wypadku "polsku" piszemy z małej litery, ciołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Kiss ciekawą masz pracę jak możesz w trakcie dnia pracy siedzieć na kafeterii to w jakim biurze czy tam urzędzie albo banku można w czasie dnia pracy siedzieć na forum kafeteria i pisać o jakieś tam Agatce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Przem 1991 napisał:

 

Weź się za robote w końcu pasożycie

Cześć przemek zasrrana świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz tosziro piwosz
6 minut temu, Przem 1991 napisał:

 

Weź się za robote w końcu pasożycie

i kto to kur)wa mowi xD 30 letni frajer na utrzymaniu mamusi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Przem 1991 napisał:

 

Weź się za robote w końcu pasożycie

Wiedziałam, że to Ty chcesz mnie skłócić z Agatką.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Przem 1991 napisał:

 

Weź się za robote w końcu pasożycie

pisałeś to do Agatki, bo ona nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Przem 1991 napisał:

 

Weź się za robote w końcu pasożycie

I kto to pisze. Hehehe, naczelny nierób kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
6 minut temu, Gość gosciu napisał:

Kiss ciekawą masz pracę jak możesz w trakcie dnia pracy siedzieć na kafeterii to w jakim biurze czy tam urzędzie albo banku można w czasie dnia pracy siedzieć na forum kafeteria i pisać o jakieś tam Agatce ? 

W wielu miejscach można. Kiedyś pracowałam w sklepie, gdzie przychodziło 3 klientów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Przem 1991 napisał:

do Kiss

Kiss prauje, wiec jednak do Agatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Przem 1991 napisał:

do Kiss

To może do siebie napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Przem 1991 napisał:

do Kiss

Ty się podszysasz pod Kiss jełopie, bo możesz bronić Agaty i liczysz, że wyjdziesz na bohatera przed nią, nic ci to nie da, nie dla psa kiełbasa, przegrywie żałosny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosziro

Przemek pravik nie pracuje bo ma rentę  i mu państwo płaci za to nicnierobienie xd bo jest chory umysłowo a upośledzeni nie pracują tylko mają rentkę co miesiąc od państwa dostają przekazem pocztowym do domu xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosziro

no co przecież nie pracujesz bo jesteś na rencie i twoja praca to robienie sobie zdjęć i myślenie o tym jak bzykasz się z Agatką xd 

przecież codziennie tylko trzepiesz kapucyna do jej fotek i wyobrażasz sobie jak jesteś z nią i się kochacie pod kocykiem xdd przecież ona jest zajęta i tak ci nie da tyłka bo ma chłopaka a ty nadal żyjesz marzeniami że zamoczysz xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty się podszysasz pod Kiss jełopie, bo możesz bronić Agaty i liczysz, że wyjdziesz na bohatera przed nią, nic ci to nie da, nie dla psa kiełbasa, przegrywie żałosny. 

Też tak myślę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
6 minut temu, Agatka Czepek napisał:

Co myslicie o tej wariatce ? Ja do niej juz sie nigdy mie odezwe. Byla u nas w biurzr taka ania z miekkim sercem i wiem ze ona jej pozyczyla ponad 1000 zl i do teraz jej nie oddala keidys hciala 1300 odembir a wczesniej sie chwalila ze maja z ojdzr dziecko 40 k na koncir xd

Myślę, że jak kogoś nie stać na utrzymanie dziecka, nie powinien się rozmnażać. A na Kafe też pełno wyłudzaczy, często bogatszych od tych, od których chcą wyłudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
6 minut temu, Przem 1991 napisał:

To lepiej nie myśl bo to nie jest twoją mocną stroną amebo

Przestań podszywać się pode mnie i obrażać Agatkę a potem udawać, że ją bronisz, zakłamany cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddddd

Agatka co do tej dziewczyny to co ona może ci zrobić jak ona mieszka w Polsce a ty mieszkasz w Szwecji już wtedy ci pisałem o tym jak ten temat pisałaś to co ona ci zrobi nie przyjdzie do ciebie chyba setki kilometrów ? To po co się chwalisz komuś albo mówisz w rozmowie ile zarabiasz jaką masz pensję ? niby jak ta osoba przyjedzie do ciebie do Szwecji no weź się ogarnij bo chyba nie ma skrzydeł że ci przyleci setki km do ciebie specjalnie po kasę ? to niech idzie do pracy a co ty jesteś jej matką albo siostrą czy jakąś ciocią że masz jej dawać na jej dziecko które zrobiła sobie nie wiadomo z kim ? przecież tak jak ma kilka dzieci to dostaje zapewne 500 plus od państwa na dziecko no ale jak ona idzie do fryzjera albo do kosmetyczki za te pieniądze co ma na dziecko to już nie twoja wina że wydaje na swoje zachcianki a dziecku nie da na zęby zrobić .No to boisz się jakiejś tam pindy normalnie niech idzie i sobie zarobi jejku nie mówi się nikomu o swoich zarobkach bo zaraz będą ciągnąć tacy są znajomi teraz żeby wykorzystać człowieka i by ciągnęli od ciebie jak dojna krowa .No masz pieniądze to dla siebie miej jak zarobiłaś tam sobie to trzymaj u siebie a nie gadać obcym osobą .Ja to bym nikomu nie gadał co mam na koncie bo teraz każdy tylko by patrzył na gotowe a co ja mnie ktoś daje za darmo ale mnie pomaga że masz kasę na jedzenie kup sobie ? Tobie ktoś daje Agatko kasę jak potrzebujesz ? no chyba musisz sama tam iść i zarobić to taka pinda jedna z drugą też niech idą zarobić nawet zamiatać ulice xdd No a nie będzie do ciebie pisać dzwonić no i co ty jesteś niby instytucja dobroczynna że będziesz wspierać każdą koleżankę z podwórka co kiedyś się znałaś z nią niby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×