Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Czy przegięłam z pytaniami

Polecane posty

Gość Anna

Witam 🙂 mam pytanie, bo zastanawiam się czy nie przegięłam. Zaczęłam się z kimś spotykać, było fajnie, świetnie przy nim spędzałam czas. To było kilka spotkań, na razie bez deklaracji, bez zaangażowania, po prostu spotykanie się, trochę seksu. Ostatnio powiedział mi, że źle się czuje w tej znajomości. Że wie, że nic stałego to by nie było. Zapytałam go skąd to wie, bo dla mnie to za szybko, żeby to określić i czy po prostu mi nie pasuję? Czy przegięłam pytając? A jeśli tak- czy na tyle bardzo, żeby on to jakoś rozpamiętywał? Bo ogólnie fajny chłopak, nie chcę z nim tracić kontaktu, a boję się, że przez takie dopytywanie mógł się spłoszyć. Co o tym sądzicie? Od tej pory nie rozmawialiśmy, zastanawiam się ile odczekać zanim znów zagadam i jak tę rozmowę przeprowadzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Ooo,a już za pisaniem swoich trzech groszy  stesknilam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co odpowiedział? Myślę, że wie iż nie poczuje nic do Ciebie, po kilku spotkaniach wie się takie rzeczy, wie się je nawet po jednej randce,ale trudno tak bezpośrednio powiedzieć, że seks ok, ale nic więcej bo znam "lepsze". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość User

Przegięłaś tym ze z nim sypiałaś, po co ma się z tobą w tej sytuacji wiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Co to świat, w którym pytanie o odczucia i zachowania jest bardziej intymne niż pokazanie komuś gołego ciała. Sypiasz z kimś, a boisz się go poprosić o konkretyzację wypowiedzianych słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Shot in the dark napisał:

Co to świat, w którym pytanie o odczucia i zachowania jest bardziej intymne niż pokazanie komuś gołego ciała. Sypiasz z kimś, a boisz się go poprosić o konkretyzację wypowiedzianych słów?

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houy

przestraszył się ze sypiasz z facetami bez uczuc i poczuł ze nie gra pierwszych skrzypiec. Szukał naiwniaczki co będzie spijać z ust każde jego słowo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×