Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Opolankaa

W Opolu nie ma kina, więc gdzie iść na film?

Polecane posty

Gość Opolankaa

ostatnie kino zamknęli w Opolu miesiąc temu, bo się nie opłacało i co mam teraz jeździć do Wrocławia do kina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, Gość Opolankaa napisał:

ostatnie kino zamknęli w Opolu miesiąc temu, bo się nie opłacało i co mam teraz jeździć do Wrocławia do kina? 

Ale ty jesteś durna, dobrze wiesz że w Opolu są 3 kina (w tym wielosalowy Helios) i kino Studio i kino Meduza 🙂 nie wierzycie to wpiszcie sobie w Google Helios Opole, albo kino Opole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolankaa

Dobra żartowałam, przecież wiem że są kina w Opolu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Przed chwilą, EXITUSLETALIS777 napisał:

TEŻ WŁAŚNIE NIE WIEM, MIESZKAM W OPOLU.

 

CHCE SIĘ WYPROWADZIĆ Z TEJ ZABITEJ DECHAMI DZIURY DO MIASTA TAKIEGO JAK WARSZAWA GDZIE JEST JUŻ CYWILIZACJA EUROPEJSKA A NIE POST-KOMUNISTYCZNE ZADUPIE.

Przecież wiesz że w Opolu są kina więc czemu piszesz że Opole to zabita dechami dziura? Przecież w Opolu jest wszystko tj są w Opolu 3 kina w tym multipleks "Helios" są galerie handlowe, McDonald'sy, KFC, galerie sztuki, Teatry, Filharmonia, Amfiteatr, muzea, Ogród Zoologiczny, hala widowiskowo sportowa, kilka stadionów, uczelnie wyższe, restauracje, bary kawiarnie, domy kultury a nawet lodowisko i basen o wymiarach olimpijskich "wodna nuta" więc czemu nazywasz Opole dziurą skoro wszystko w nim jest? W przyszłym roku ma powstać drugie wielosalowe kino Helios w Opolu, które będzie w galerii handlowej Karolinka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Przecież wiesz że w Opolu są kina więc czemu piszesz że Opole to zabita dechami dziura? Przecież w Opolu jest wszystko tj są w Opolu 3 kina w tym multipleks "Helios" są galerie handlowe, McDonald'sy, KFC, galerie sztuki, Teatry, Filharmonia, Amfiteatr, muzea, Ogród Zoologiczny, hala widowiskowo sportowa, kilka stadionów, uczelnie wyższe, restauracje, bary kawiarnie, domy kultury a nawet lodowisko i basen o wymiarach olimpijskich "wodna nuta" więc czemu nazywasz Opole dziurą skoro wszystko w nim jest? W przyszłym roku ma powstać drugie wielosalowe kino Helios w Opolu, które będzie w galerii handlowej Karolinka 

Ponoć kochasz Przemka Wójcika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietlana Ukrainka
6 minut temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

TEŻ WŁAŚNIE NIE WIEM, MIESZKAM W OPOLU.

 

CHCE SIĘ WYPROWADZIĆ Z TEJ ZABITEJ DECHAMI DZIURY DO MIASTA TAKIEGO JAK WARSZAWA GDZIE JEST JUŻ CYWILIZACJA EUROPEJSKA A NIE POST-KOMUNISTYCZNE ZADUPIE.

Przecież ty nie mieszkasz w Opolu, bo gdybyś mieszkała w Opolu to byś wiedziała że żadnego kina w Opolu nie zamknęli i wszystkie w tym multipleks Helios dobrze działają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Przed chwilą, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA ŻADNEGO KINA W OPOLU, WIEM BO TAM MIESZKAM.

Nie ma tak? To gdzie niby ostatnio byłem w Opolu na filmie? No gdzie? No w Heliosie, gdybyś kurrwa skurrwysynie mieszkał w Opolu, to byś wiedział że w Opolu są kina i niedługo, bo w przyszłym roku w galerii handlowej Karolinka ma się pojawić Drugie wielosalowe kino Helios I co zatkało cię? A kino Meduza skurrwielu to niby co? Ty nawet śmi/eciu nigdy nie byłeś w Opolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
49 minut temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NO NIE WIEM GDZIE, SKORO W OPOLU NIE MA KINA.

Nie ma kina? Taak skurrwielu? a w Solaris Center chuuju to kurrwa niby co? Właśnie tym wpisem udowodniłeś że nigdy nie byłeś w Opolu i może mi jeszcze wmówisz że w Opolu nie ma mcdonalda ani ogrodu zoologicznego co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvS
19 minut temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

PIERWSZE SŁYSZĘ, A MIESZKAM W OPOLU DO URODZENIA.

 

TO WIOCHA I PATOLOGIA, NAJWIĘKSZY WSKAŹNIK PRZESTĘPCZOŚCI W POLSCE.

Gównoburzę robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 godzinę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

PIERWSZE SŁYSZĘ, A MIESZKAM W OPOLU DO URODZENIA.

 

TO WIOCHA I PATOLOGIA, NAJWIĘKSZY WSKAŹNIK PRZESTĘPCZOŚCI W POLSCE.

Może mi jeszcze wmówisz że w Opolu nie ma ogrodu zoologicznego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

AKURAT W ZOO TO BYŁEM, ROBIŁEM CI RODZINNE ZDJĘCIA DO ALBUMU.

Czemu kłamiesz że w Opolu nie ma kina przecież w Opolu są 3 kina w tym 6 salowe kino Helios w centrum Handlowym solaris center) i skoro jesteś z Opola to w jakim szpitalu w Opolu się urodziłeś na katowickiej czy na Witosa? Może na Wróblewskiego? Ty nawet nie wiesz gdzie jest Namysłów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA W OPOLU KINA

Czyli tym wpisem udowodniłeś że nigdy nie byłeś w Opolu, miałeś mi coś napisać w którym szpitalu w Opolu się urodziłeś na katowickiej czy na Witosa, może na Wróblewskiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA W OPOLU KINA

A czy w Opolu jest filharmonia i teatr? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
2 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

W WOJSKOWYM NA JANA PAWŁA DRUGIEGO

Nie ma tam szpitala po pierwsze a napisz mi czy w Opolu jest teatr i filharmonia oraz amfiteatr czy też tego nie ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

JEST SZPITAL WOJSKOWY NA JANA PAWŁA W OPOLU

A czy jest w Opolu teatr, filharmonia i amfiteatr? Czy też nie ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołbuc Namysłów
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

KIEDYŚ BYŁY ALE BOLSZEWICY ZBURZYLI.

Czyli masz urojenia 😄 bo dalej są ps pewnie siedzisz w Opolu w psychiatryku na wodociągowej 😄 i związują cię pasami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×