Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zmartwioona

Romans

Polecane posty

Witam kochani jakiś czas temu pisałam 2 posty o romasie z zonatym facetem.  Ja te/ jestem w związku ale postanowiłam się rozwiesc trochę zrozumiałam po romansie który nadal trwa . Wiem że dzieci to przeżyją ale ja już dłużej nie wytrzymam nerwowo nie zniose wiecznej krytyki i poniżania.  I nawet jakbym miala być sama do końca życia to już się przedtym nie cofne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Lena.Wawa napisał:

W takim razie czym sie martwisz?

Z tamtego zdjęcia ta sama brew i ogólne zarysy, włosy, oko przerobione, pytanie która pierwsza, czy to obydwa twoje i sobie z nami zabawiasz, myślę, że to na ładniejsze przerobilas, wszystko wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Z tamtego zdjęcia ta sama brew i ogólne zarysy, włosy, oko przerobione, pytanie która pierwsza, czy to obydwa twoje i sobie z nami zabawiasz, myślę, że to na ładniejsze przerobilas, wszystko wyjdzie 

To nie jest nick  Leny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lena.Wawa napisał:

W takim razie czym sie martwisz?

Sama niewiem czym romansem ze nie umiem  go zakończyć.  Na wszystkie sposoby próbuje go zniechęcić do siebie ale on i tak wraca spowrotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Zmartwioona napisał:

Sama niewiem czym romansem ze nie umiem  go zakończyć.  Na wszystkie sposoby próbuje go zniechęcić do siebie ale on i tak wraca spowrotem. 

Podaj trzy przykłady jak go do siebie zniechęcasz to Ci powiem czy faktycznie w tym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieram nie odpisuje Zablokowalam numer to przyjezdza powiedziałam że pogodzilam się z mężem i do niego nic nie czuję że to już koniec.  Ale on i tak wraca spowrotem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Podaj trzy przykłady jak go do siebie zniechęcasz to Ci powiem czy faktycznie w tym rzecz.

On ma żonę ale i tak znajdzie czas w ciągu dnia żeby zajrzeć.  Jak ostatnio Zablokowalam numer to napisał z innego.  Przy nim czuję się bezpieczna szczęśliwa i doceniana ale to nie ma sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Zmartwioona napisał:

On ma żonę ale i tak znajdzie czas w ciągu dnia żeby zajrzeć.  Jak ostatnio Zablokowalam numer to napisał z innego.  Przy nim czuję się bezpieczna szczęśliwa i doceniana ale to nie ma sensu 

Nie zrozumiałaś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Zmartwioona napisał:

Napisałam wyżej 

Chcesz go do siebie zniechęcić i nie mieć z nim kontaktu, to zadzwoń lub napisz do jego żony, że Cię dręczy. Chwyty typu blokady nie mają racji bytu, to tylko manipulacje polegające na tym, by facet stawał na głowie by mieć z Tobą kontakt, co faktycznie powoduje wrzenie w Tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość gość napisał:

Chcesz go do siebie zniechęcić i nie mieć z nim kontaktu, to zadzwoń lub napisz do jego żony, że Cię dręczy. Chwyty typu blokady nie mają racji bytu, to tylko manipulacje polegające na tym, by facet stawał na głowie by mieć z Tobą kontakt, co faktycznie powoduje wrzenie w Tobie. 

Pomyślę nad tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×