Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ooo

Będę mamą?

Polecane posty

Gość Ooo

Otóż ostatnio z partnerem uprawialismy stosunek i zdecydowaliśmy, się, że skończy we mnie (dojdzie) mialam wtedy dni plodne (2dni po owulacji)od tego stosunku minęły 4 dni, dziś lekko dziwnie pobolewa mnie podbrzusze  czy na 100% mogę być w ciąży,  kiedy robić test, czy ktoś miał też podobne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbbshs

Skończy we mnie (dojdzie) muahahaha. Dziękujemy za wyjaśnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
2 minuty temu, Gość Bdbbshs napisał:

Skończy we mnie (dojdzie) muahahaha. Dziękujemy za wyjaśnienie. 

Każdy to impretuje na swój sposób więc, takie bez sensowne komentarze zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzqjzah
2 minuty temu, Gość Ooo napisał:

Każdy to impretuje na swój sposób więc, takie bez sensowne komentarze zostaw dla siebie.

Nie będziesz mama bo twój facet to stulejarz (czytaj ma stulejke) muahahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A masz już większe piersi, widoczne żyłki, większy brzuch, kręci ci się w głowie, masz nudności, chodzisz często siusiu, czekaj co tam jeszcze było... Aaa ciemniejsze wargi sromowe i boli(cokolwiek głową, brzuch, piersi) jak nigdy? Jak tak to na 100% jesteś w ciąży i będzie córka. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A masz już większe piersi, widoczne żyłki, większy brzuch, kręci ci się w głowie, masz nudności, chodzisz często siusiu, czekaj co tam jeszcze było... Aaa ciemniejsze wargi sromowe i boli(cokolwiek głową, brzuch, piersi) jak nigdy? Jak tak to na 100% jesteś w ciąży i będzie córka. Gratuluję!

Nie mam jeszcze ale zaauwazylam u siebie guza na czole i boje się ze może to być ciaza pozamaciczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ooo napisał:

Nie mam jeszcze ale zaauwazylam u siebie guza na czole i boje się ze może to być ciaza pozamaciczna. 

Ty... Może być, ja miałam w kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Ooo napisał:

Nie mam jeszcze ale zaauwazylam u siebie guza na czole i boje się ze może to być ciaza pozamaciczna. 

Gratulacje. Będzie mały predator 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×