Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Temperatura w mieszkaniu i jakubierac

Polecane posty

Gość Gość

Pomóżcie młodej, niedoswiadczonej mamie;)

Jaka temperatura otrzymujecie w mieszkaniu przy noworodki? Macie cieplej jak wcześniej?

I jak wybieracie noworodki? Ja mam body na krótki rękaw i pajacyk. Do tego przykrywam cienkim kocykiem dziecko do spania, ale czasami mam wrażenie  że budzi się chłodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temperatura w dzień ok 20-22 stopni. W nocy o dwa stopnie mniej ale minimum 18. Czy dziecku jest ciepło czy zimno sprawdzasz na karku. Jak jest ciepły to ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W nocy ja śpię pod kołdra i wcale nie jest mi za ciepło, także cienki kocyk myślę, że to mało.Coś ciepłejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Temperatura w dzień ok 20-22 stopni. W nocy o dwa stopnie mniej ale minimum 18. Czy dziecku jest ciepło czy zimno sprawdzasz na karku. Jak jest ciepły to ok. 

Na karku to raczej sprawdzasz czy dziecku nie jest za gorąco, czy się nie poci a jak jest mu zimno to będzie miał zimny kark?Prędzej rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja ma 10 dni i rączki zawsze lodówka. Od urodzenia nie dała sobie spowijac raczej, tylko ,zawsze w górę. Chyba rączki nie będą dobrym wyznacznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Na karku to raczej sprawdzasz czy dziecku nie jest za gorąco, czy się nie poci a jak jest mu zimno to będzie miał zimny kark?Prędzej rączki.

Nie, zimne rączki nie świadczą o tym, że dziecku jest zimno. Mnie i położne i lekarze mówili, że tylko kark jest wyznacznikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Body i pajac? Chyba body i śpioszki? 

U nas jest 22 w dzień a w nocy ok 20. Dziecko w bodziaku i spodenkach. Jak śpi, to cienki śpiworek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak mała dziecko ma jeszcze niewyksztalcony układ krążenia i może mu być gorąco A rączki zimne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieliśmy taką samą jak zawsze czyli ok. 20-20,5 stopni, w nocy 18 (w naszej sypialni mniej, ale dziecko z nami nie spało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja rodze niedługo i chodzę na takie że tak powiem zajęcia przygotowawcze. Mówili tam ze najlepsza temperatura dla dziecka to 20-22 stopnie. Dzieciom jest cieplej niż nam dorosłym bo nie mają wykształconych receptorów potowych. Nawet kiedy nam jest chłodniej siedząc w takiej temperaturze maluchy są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×