Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czego chcą kobiety 38+ od mężczyzn?

Polecane posty

Gość Gość

Czego pragną, chcą, oczekują po 30stce kobiety od facetów. (Kobiety będące pannami o ile jeszcze takie się zdarzają?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Zdarzają się znam osobiście takie kobiety ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

Przede wszystkim pieniędzy, własnego auta i mieszkania czyli szeroko pojętego ogarnięcia życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
9 minut temu, Gość Znawca napisał:

Przede wszystkim pieniędzy, własnego auta i mieszkania czyli szeroko pojętego ogarnięcia życiowego

Ja myślę że to jest kwestia indywidualna jedni chcą materializmu A drudzy bardziej pragną uczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffff

Zależy kim kobieta jest, co osiągnęła, czy jest niezależna finansowo. Kazda oczekuje czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja szukam przede wszystkim dobrego seksu. Facet ma być atrakcyjny, dobrze zbudowany. "Ogarnięty"  życiowo również, im jestem starsza, tym bardziej nie mogę patrzeć na facetów niedojdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🐈 Twój kotek

Ja bym chciał taka fajna 38 łatke z paroma kotami 😼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

takiej co ma koty możesz nie być potrzebny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
34 minuty temu, Gość Znawca napisał:

Przede wszystkim pieniędzy, własnego auta i mieszkania czyli szeroko pojętego ogarnięcia życiowego

Jak miałam 38 lat nie oczekiwałam ani pieniędzy, ani własnego auta, ani mieszkania, tylko dojrzałości emocjonalnej, podobnych planow życiowych i pracy na pelen etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Zeby sam sie utrzymywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 38+
1 minutę temu, Gość 🐈 Twój kotek napisał:

Ja bym chciał taka fajna 38 łatke z paroma kotami 😼

Jak dobrze,że nie lubię kotów więc mam spokój od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dojrzałości emocjonalnej i zapewnienia poczucia bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Pragnienia zleżą od indywidualnych potrzeb i charakteru człowieka a każda kobieta jest inna. Jedne będą chciały nadzianego gościa i dobrego seksu, inne rodziny, miłości. W ostateczności z moich obserwacji wynika, że kobiety i tak najmocniej pragną miłości i rodziny, domu, nawet te które postawiły na karierę właśnie do takich wniosków dochodzą między 30 a 40 rokiem życia. Dużo kobiet fiksuje na puncie posiadania dziecka co jest biologicznie uzasadnione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja szukam przede wszystkim dobrego seksu. Facet ma być atrakcyjny, dobrze zbudowany. "Ogarnięty"  życiowo również, im jestem starsza, tym bardziej nie mogę patrzeć na facetów niedojdy. 

Odważne stwierdzenie tym bardziej że sama straciłaś przez wiek na atrakcyjności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokś

kazda baba jest taka sama, napewno nie chcą cos od siebie zaoferowac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość 83838 napisał:

Odważne stwierdzenie tym bardziej że sama straciłaś przez wiek na atrakcyjności 

nie bój żaby. i tak jestem poza twoim zasięgiem piwniczaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość 83838 napisał:

Odważne stwierdzenie tym bardziej że sama straciłaś przez wiek na atrakcyjności 

Skąd wiesz ze straciła? Może zyskała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic. Ja już na was (mężczyzn nie zwracam uwagi). Za to wy zwracacie na mnie uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczki dziwaczki
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czego pragną, chcą, oczekują po 30stce kobiety od facetów. (Kobiety będące pannami o ile jeszcze takie się zdarzają?)

oczekują  CUDU, ale raczej się nie doczekają bo to dziwaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczki dziwaczki
3 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

Zdarzają się znam osobiście takie kobiety ! 🙂

pewnie nią jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczki dziwaczki
3 godziny temu, Gość Znawca napisał:

Przede wszystkim pieniędzy, własnego auta i mieszkania czyli szeroko pojętego ogarnięcia życiowego

czyli to co wszystkie inne baby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość 83838 napisał:

Odważne stwierdzenie tym bardziej że sama straciłaś przez wiek na atrakcyjności 

Może i straciłam, ale akurat ja mam urodę dużo powyżej średniej, więc nawet w tym "starczym" wieku robię duże wrażenie. Należę do osób ultra szczupłych z natury, które mogą jeść wszystko, a do tego od 10 lat uprawiam sport i zdrowo się odzywam. Moje ciało, to bajka w porównaniu do ciała statystycznej dwudziestolatki. Nadal mogę przebierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solomon
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja szukam przede wszystkim dobrego seksu. Facet ma być atrakcyjny, dobrze zbudowany. "Ogarnięty"  życiowo również, im jestem starsza, tym bardziej nie mogę patrzeć na facetów niedojdy. 

niestety zostają ci same niedojdy, bo dobry towar schodzi z rynku szybko, masz błędną teorie że czym dłużej czekasz tym lepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinol
3 godziny temu, Gość 🐈 Twój kotek napisał:

Ja bym chciał taka fajna 38 łatke z paroma kotami 😼

Lubisz zjadać koty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek
3 godziny temu, Gość Anna napisał:

Jak miałam 38 lat nie oczekiwałam ani pieniędzy, ani własnego auta, ani mieszkania, tylko dojrzałości emocjonalnej, podobnych planow życiowych i pracy na pelen etat.

I znalazłaś takiego? o jaką dojrzałość emocjonalną konkretnie chodziło i o jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dawaj
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Może i straciłam, ale akurat ja mam urodę dużo powyżej średniej, więc nawet w tym "starczym" wieku robię duże wrażenie. Należę do osób ultra szczupłych z natury, które mogą jeść wszystko, a do tego od 10 lat uprawiam sport i zdrowo się odzywam. Moje ciało, to bajka w porównaniu do ciała statystycznej dwudziestolatki. Nadal mogę przebierać. 

to przebieraj do emerytury a ciało pójdzie na marne bo nikomu nie dasz zaruhać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie bój się o mnie. Umiem korzystać z życia. Nigdzie nie pisałam, że mam problem z poznawaniem ludzi albo że sama jestem. Mieszkam w dużym mieście i tu atrakcyjnych facetów jest dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość solomon napisał:

niestety zostają ci same niedojdy, bo dobry towar schodzi z rynku szybko, masz błędną teorie że czym dłużej czekasz tym lepszy wybór

W dzisiejszych czasach "towar" szybko wraca na "rynek". Nie szukam też statecznych panów starszych ode mnie. Od roku spotykam się z 30-latkiem. Jest hot i nawet ma więcej hajsu niż ja. Mieszkam w Warszawie i tutaj wolnych atrakcyjnych facetów w wieku 28-40 lat jest po kokardę. Wolne żarty, że w dzisiejszych czasach nie ma wolnych ludzi 30+. Chyba na wsiach. I ja już na nic nie czekam, wszystko już w życiu miałam, mam dorosłe dziecko z wpadki w młodym wieku, eks męża. Nie chcę absolutnie żadnych więcej dzieci, w małżeństwie też już się nie widzę. A np. moja przyjaciółka spodziewa się pierwszego dziecka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E tam, kto by tam chciał jakieś stare baby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Żeby stracił dla niej głowę. By była dla niego wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×