Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Złote poniedziałki Empik

Polecane posty

Gość Karolina

Hej hej!

Słyszał ktoś o złotych poniedziałkach w Empiku? Podobno są promki do -40%. Z tego co kojarzę to tylko dla klientów Premium, ja na szczęście to mam 😄

zastanawiam się czy to dobra okazja na zaopatrzenie się w świąteczne prezenty. Korzystał ktoś już z tego? Rzeczywiście takie fajne ceny? Normalnie przychodzą zamówienia czy jakoś dłużej się czeka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinszen
Dnia 16.11.2019 o 13:18, Gość Karolina napisał:

Hej hej!

Słyszał ktoś o złotych poniedziałkach w Empiku? Podobno są promki do -40%. Z tego co kojarzę to tylko dla klientów Premium, ja na szczęście to mam 😄

zastanawiam się czy to dobra okazja na zaopatrzenie się w świąteczne prezenty. Korzystał ktoś już z tego? Rzeczywiście takie fajne ceny? Normalnie przychodzą zamówienia czy jakoś dłużej się czeka? 

Ja lece dzisiaj sprawdzić 😉 dam znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

byłam dzisiaj w empiku ( mam premium ) i to jest tak że w poniedziałki masz z empik premium promki na niektóre rzeczy nawet do 40 %. Spoko sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unknown

Ja korzystam od września z tych rabatów. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto, to warto na 100%. Koszty roczne to pikuś a można wyrwać mega dobre promki na technikalia, gry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo książek zamawiam z empiku dlatego skorzystałam z opcji premium bo wiem że na tym zaoszczędzę, ale o tych poniedziałkach nie wiedziałam 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×