Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia M

Podniecenie w trakcie karmienia piersią

Polecane posty

Gość Kasia M

Karmie piersią mojego syna i zastanawiam sie czy jestem normalna a może powinnam przestać karmić. Podczas karmienia czuje podniecenie. Jest mi strasznie wstyd z tego powodu ale wczoraj nawet przeżyłam krótki orgazm. Zawsze miałam wrażliwe piersi ale teraz to jakaś masakra. Czuje się z tym okropnie. Macie jakieś rady? Może lepiej przestać karmić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sciagaj do butelki.To jest naturalne tak jak latanie nago czy poligamia ale nie w naszej kulturze.Moze wykrzywic twoje relacje z dzieckiem.Zaraz pewnie sie odezwa ze to wspaniale, powinnas sie cieszyc i ze to wzmacnia wiez (jasne, tak jak dzielenie sie mezem z siostra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to działa

a myślisz dlaczego niektóre zboczone matki karmią cycem po 2 lata i więcej bo chyba nie dla korzyści dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Długo już karmisz? Bo zwykle na początku piersi są bardziej wrażliwe na bodźce, później coraz mniej. Krzywdy dziecku nie robisz, dajesz mu najlepszy pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To normalne uczucie, nie przejmuj się... każda z nas przechodzi takie fazy...ja naprzyklad jak karmiłam piersią to nie pozwalałam mężowi na zabawę moimi piersiami w trakcie seksu... miałam zakodowane ze piersi są narazie tylko do karmienia dzidziusia... bo były tak wrażliwe... później po odstawieniu wszystko wróciło do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chore żeby kobieta czerpała seksualną przyjemność z karmienia dziecka. Podchodzi już pod jakieś zboczenie. Fuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

Słabo jak masz orgazm jak karmisz dziecko to nie jest normalne, skup się na karmieniu a nie swojej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feee

Później takie matki mogą molestować dziecko żeby czerpać z tego przyjemność zwłaszcza że to syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kasia M napisał:

Karmie piersią mojego syna i zastanawiam sie czy jestem normalna a może powinnam przestać karmić. Podczas karmienia czuje podniecenie. Jest mi strasznie wstyd z tego powodu ale wczoraj nawet przeżyłam krótki orgazm. Zawsze miałam wrażliwe piersi ale teraz to jakaś masakra. Czuje się z tym okropnie. Macie jakieś rady? Może lepiej przestać karmić? 

Dziwne. Długo karmiłam o nigdy nie miałam takich odczuć.  Przestała bym karmic, gdybym miała takie odczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość tak to działa napisał:

a myślisz dlaczego niektóre zboczone matki karmią cycem po 2 lata i więcej bo chyba nie dla korzyści dziecka.

To co piszesz jest chore. Karmiłaś piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest normalne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Ja jak karmiłam córkę też często odczuwalam przyjemność. Orgazmu nie miałam.  Dla mnie to normalne. Nie przestałam karmić. Córka sama odrzuciła pierś jak miała 3miesiace niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×