Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Mały fetysz, rajstopy, pończochy - dla kobiet ;)

Polecane posty

Gość

Dzień dobry w te ponure popołudnie 🙂

Małe pytanie do dziewczyn i kobiet. Czy lubicie nosić rajstopy lub pończochy? Ewentualnie jakie? Jestem wielkim fanem tego tematu i ten widok zawsze mnie nieco uwodzi. Mam wrażenie, że niektóre kobiety celowo je ubierają, bo wiedzą że mężczyźni za nimi spoglądają, ale wiedzcie że to siła wyższa 😉

Tak na marginesie, chętnie poznam kobietę - nawet nie w realu, która toleruje takie 'zboczenie' i ją to kreci, która nie wstydzi się rozmawiać na różne tematy. Nie zwracając uwagi na ten mój mały defekt raczej jestem normalny 😉

Miłego popołudnia 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia

na co dzień rajstopy - są wygodne do codziennego użytku. Do luksusowych kreacji a w szczególności do seksu pończochy. Przy czy majtki zakładam na pas (jeśli jest częścią ubioru) a nie jak na pokazach mody pod pas, ponieważ łatwiej ściągnąć majteczki i do siusiania i kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Pusia napisał:

na co dzień rajstopy - są wygodne do codziennego użytku. Do luksusowych kreacji a w szczególności do seksu pończochy. Przy czy majtki zakładam na pas (jeśli jest częścią ubioru) a nie jak na pokazach mody pod pas, ponieważ łatwiej ściągnąć majteczki i do siusiania i kochania.

A jakie są Twoja ulubione? Kolor? Grubość? Ja uwielbiam pończochy samonośne, jednak nigdy jeszcze nie udalo mi się zaobserwować takich do pasa, zapewne są piękne 🙂 Może chciałabys się pochwalić jakoś swoją kolekcją? 😉 Chętnie ocenię, popodziwiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
35 minut temu, marel1 napisał:

A jakie są Twoja ulubione? Kolor? Grubość? Ja uwielbiam pończochy samonośne, jednak nigdy jeszcze nie udalo mi się zaobserwować takich do pasa, zapewne są piękne 🙂 Może chciałabys się pochwalić jakoś swoją kolekcją? 😉 Chętnie ocenię, popodziwiam 😉

do samonośnych też można używać paska - wtedy pasek służy jako "gadżet erotyczny". Najczęściej kupuje Fiore i Gabriella ale często kupowana Gatta też nie jest zła... Gabriella są samonośne, Fiore i takie i takie, te z wąskim brzegiem jak piccante do paska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Pusia napisał:

do samonośnych też można używać paska - wtedy pasek służy jako "gadżet erotyczny". Najczęściej kupuje Fiore i Gabriella ale często kupowana Gatta też nie jest zła... Gabriella są samonośne, Fiore i takie i takie, te z wąskim brzegiem jak piccante do paska

Pokazałabyś je na priv? Tak opowiadasz, że niesamowicie działa na wyobraźnię 😉 a czy pasa nie widać pod spódnicą albo ...enką? Skąd takie zamiłowanie do pończoch? Czy może je sprzedajesz? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
Przed chwilą, marel1 napisał:

Pokazałabyś je na priv? Tak opowiadasz, że niesamowicie działa na wyobraźnię 😉 a czy pasa nie widać pod spódnicą albo ...enką? Skąd takie zamiłowanie do pończoch? Czy może je sprzedajesz? 😉

z zasady nie rozmawiam z forumowiczami na priv dlatego ukrywam się jako gość... kiedy chcę przychodzę, kiedy chcę odchodzę. Poszukaj w internecie "Fiore" I "Gabriella" - masz je pokazane na nogach zgrabnych modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Pusia napisał:

z zasady nie rozmawiam z forumowiczami na priv dlatego ukrywam się jako gość... kiedy chcę przychodzę, kiedy chcę odchodzę. Poszukaj w internecie "Fiore" I "Gabriella" - masz je pokazane na nogach zgrabnych modelek

Czasem może jednak warto byłoby spróbować hm? Mogę się wylegitymować 😉 I zasady są po to by je łamać, nieprawda?

Takich zdjęć w internecie bardzo dużo, jednak prawdziwych, naturalnych mało co. Zawsze lubię takie oglądać i rozmawiać na ich temat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "celowo je ubierają" tylko "celowo je zakładają". Ubierać mogą choinkę, a nie pończochy czy inny element garderoby.

I nie "te popołudnie" tylko "to popołudnie", matole wyrzucony z podstawówki! 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
21 godzin temu, marel1 napisał:

Up

dasz mi jakiś namiar na siebie?

z przyjemnością popiszę z Tobą o tym..

K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, Gość Karolina napisał:

dasz mi jakiś namiar na siebie?

z przyjemnością popiszę z Tobą o tym..

K.

Rumpel9876@gmail.com

Czekam na Twoją wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36

Myślę, że nie ma nic bardziej seksownego niż zgrabna kobieta w pończoszkach. Często wyobrażam sobie co koleżanki z pracy mają pod spódniczkami, czasem uda się coś podejrzeć i wtedy prawie zawsze kończy się w łazience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Ja lubię widok spermy spływającej po moich pończoszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
35 minut temu, Gość magda napisał:

Ja lubię widok spermy spływającej po moich pończoszkach.

Aż nabrałem ochoty żeby to była moja sperma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2019 o 09:32, Grammar Nazi napisał:

Nie "celowo je ubierają" tylko "celowo je zakładają". Ubierać mogą choinkę, a nie pończochy czy inny element garderoby.

I nie "te popołudnie" tylko "to popołudnie", matole wyrzucony z podstawówki! 😫

Jedno to poprawianie kogoś, jak już musisz, a drugie, to po co ubliżasz komuś  z tego powodu? Nie znasz osoby, nie wiesz dlaczego nie zna gramatyki, czy to nieuk, czy chora osoba, no ale rozumiem, musisz powyzywać ...

Myślisz, że jesteś  lepszy od kogoś kto nie zna ortografii? Mnie też to razi, ale bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
11 godzin temu, asiutka99 napisał:

rajstopy

Zgrabna dziewczyna/kobieta w rajstopach może skutecznie kusić. Do tego odpowiednia spódniczka i nawet w pracy można nieźle zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość On36 napisał:

Zgrabna dziewczyna/kobieta w rajstopach może skutecznie kusić. Do tego odpowiednia spódniczka i nawet w pracy można nieźle zaszaleć.

jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ponczoszek i rajstop wiecznie żywy.

Ja mam ostatnio fantazję, taki voyeur.

Popatrzeć na piękną kobietę w ponczoszkach lub ekstra rajstopkach gdy się dla mnie masturbuje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×