Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MłodaP

Widziałam dziś pięknego ROSJANINA

Polecane posty

Gość MłodaP

Nie mogę się otrząsnąć i brak mi tchu! Był taki piękny, miał takie ruskie rysy twarzy i był taki seksowny, że aż...

ładne blond włosy z przedziałekiem, szczupła twarz, wysokie kości policzkowe, kształtne usta, wąski długi prosty nos, zgrabna szczeka, szczupły, zadbany, tatuaże które tak mnie kręcą i na oko miał gdzieś tak z 190 cm 

Wiem, ze Rosjanin, bo uslyszalam ten jego boski wschodni akcent. Jestem po prostu w szoku, nie wiem co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwal se to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zwal se to ci przejdzie.

Zamknij mørdę polusie, bo Ci najeble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlad
4 minuty temu, Gość Młoda napisał:

Zamknij mørdę polusie, bo Ci najeble

Lubię takie ostre .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Vlad napisał:

Lubię takie ostre .... 

To chodz na lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij doope
29 minut temu, Gość MłodaP napisał:

Nie mogę się otrząsnąć i brak mi tchu! Był taki piękny, miał takie ruskie rysy twarzy i był taki seksowny, że aż...

ładne blond włosy z przedziałekiem, szczupła twarz, wysokie kości policzkowe, kształtne usta, wąski długi prosty nos, zgrabna szczeka, szczupły, zadbany, tatuaże które tak mnie kręcą i na oko miał gdzieś tak z 190 cm 

Wiem, ze Rosjanin, bo uslyszalam ten jego boski wschodni akcent. Jestem po prostu w szoku, nie wiem co robić 

majty sciągaj i dawaj mu szpary, bo co wy durne baby potraficie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniP
4 minuty temu, Gość wypnij doope napisał:

majty sciągaj i dawaj mu szpary, bo co wy durne baby potraficie innego

Co ty nie powiesz 🤣 a wy o czym całymi dniami niby myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przystojnego faceta to ostatni raz w Grecji na wakacjach widziałam. Brunet, wysoki, kaloryfer na brzuchu, lekki zarost, czarne oczy, gęste czarne włosy, szczupła twarz, ładnie zarysowana szczęka, bielutkie zęby, Nawet mój kolega stwierdził, że "faaajne ma ciało, co? ", facet był ideałem z wyglądu, z koleżanką oczu nie mogłyśmy oderwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja przystojnego faceta to ostatni raz w Grecji na wakacjach widziałam. Brunet, wysoki, kaloryfer na brzuchu, lekki zarost, czarne oczy, gęste czarne włosy, szczupła twarz, ładnie zarysowana szczęka, bielutkie zęby, Nawet mój kolega stwierdził, że "faaajne ma ciało, co? ", facet był ideałem z wyglądu, z koleżanką oczu nie mogłyśmy oderwać. 

I tu jest właśnie problem z babonami. Są takie wybredne że dla nich przystojny facet to może 1 na 100 000

Natomiast facetom podoba się co druga dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Paulina znowu chlałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

I tu jest właśnie problem z babonami. Są takie wybredne że dla nich przystojny facet to może 1 na 100 000

Natomiast facetom podoba się co druga dziewczyna

A dlaczego kobiety maja jébac się z jakiś przeciętnym oblechem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy próżne świnie
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego kobiety maja jébac się z jakiś przeciętnym oblechem ? 

wszystkie chcą się za to jèbać z tym samym modelem który ruha wszystkie naokoło bo może, a one by chciały aby był im wierny, buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość wy próżne świnie napisał:

wszystkie chcą się za to jèbać z tym samym modelem który ruha wszystkie naokoło bo może, a one by chciały aby był im wierny, buahaha

Każdy facet chciałby ruçhać dużo panienek. Ty tez ruchâłbyś wszytko naokoło, ale powstrzymuje Cię od tego tylko twój wygląd i brak chętnych. Nie jesteś wcale lepszych od nich. Może się nie puszczasz, ale to tylko dlatego, ze nie masz z kim. Gdybys miał to bys korzystaj jak oni. Facet to facet. Ma zadowolić Damę i spiettalac w szpagacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Uwielbiam cie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda
34 minuty temu, Gość Adam napisał:

Uwielbiam cie 😂

Jestem w pełnym szoku! Ja jeszcze nigdy nie widziałam tak przystojnego białasa. Uwielbiam Rosjan oni są tacy dzicy, niewyżyci i seksowni, że kobietom na ich widok brakuje aż tchu. I te tatuaże takie seksowne. Teraz mam taka fantazje, jego ruskie wytatuowane ręce na mym polskim ciele ja za chwile oszalej i zemdleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
3 minuty temu, Gość Młoda napisał:

Jestem w pełnym szoku! Ja jeszcze nigdy nie widziałam tak przystojnego białasa. Uwielbiam Rosjan oni są tacy dzicy, niewyżyci i seksowni, że kobietom na ich widok brakuje aż tchu. I te tatuaże takie seksowne. Teraz mam taka fantazje, jego ruskie wytatuowane ręce na mym polskim ciele ja za chwile oszalej i zemdleje 

Hahaha ty jesteś jak Pakosińska 😂 Jedyna laska z takim poczuciem humoru że uszy się wyginają a czoło podnosi😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Młoda jesteś oryginał 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

Hahaha ty jesteś jak Pakosińska 😂 Jedyna laska z takim poczuciem humoru że uszy się wyginają a czoło podnosi😂

Jakie poczucie humoru? Przecież ja nie kręcę sobie beki a pisze to co widziałam. Cała prawdę! Jestem w totalnym szoku do tej pory i nie mogę się otrząsnąć. Wyobrażam sobie teraz jak cały nagi niewyzyty na bosaka bierze mnie na ręce i „truha” w powietrzu a ja cała naga na bosaka  oszalała w jednym laczku (bo drugiego gdzieś po drodze z wrażenia zgubiłam) i tak toniemy nad Nowosybirskiem w tym polsko-ruskim uścisku miłosnym i radosnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
56 minut temu, Gość Młoda napisał:

Jakie poczucie humoru? Przecież ja nie kręcę sobie beki a pisze to co widziałam. Cała prawdę! Jestem w totalnym szoku do tej pory i nie mogę się otrząsnąć. Wyobrażam sobie teraz jak cały nagi niewyzyty na bosaka bierze mnie na ręce i „truha” w powietrzu a ja cała naga na bosaka  oszalała w jednym laczku (bo drugiego gdzieś po drodze z wrażenia zgubiłam) i tak toniemy nad Nowosybirskiem w tym polsko-ruskim uścisku miłosnym i radosnym. 

😂😁 patrzcie na ewenement w skali światowej. To laska która największego smutasa rozweseli 😁 Tęsknie za tobą 🖐😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlodaP

Dzisiejszej nocy miałam mokry sen! Śniło mi się ze ržnie mnie cały nagi na bosaka w samych laczkach nad Moskwą. Latająca dzika Polka zbliża się nad Moskwę, uważajcie moje Ruskie kocury...mrauuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

chodź sie ruuchać ty kuurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda

Ja jestem tylko kùrwâ dla Rosjan I Koreanczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy wiemy
5 godzin temu, Gość Mloda napisał:

Ja jestem tylko kùrwâ dla Rosjan I Koreanczykow

https://f.kafeteria.pl/temat-7564501-dlaczego-wietnamczycy-tajwanczycy-sa-przystojniejsi-od-polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda

Właśnie dotykam moich piersi do zdjęć Rosjan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD
13 godzin temu, Gość Młoda napisał:

Właśnie dotykam moich piersi do zdjęć Rosjan 

XD

dobry humor xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

ty pewnie tego nie pamiętasz, ale jak szliśmy starówką i chichraliśmy sie to mijała nas para i on powiedział tak "...no tak jak oni, zobacz, cieszą sie sobą" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żalosna autorka

Rosjanin?  Chcesz dawac dupy ruskiemu smieciowi?  Jego przodkowie gwalcili polskie kobiety a ty teraz fantazjujesz o tym ścier.wie.  

Nie zrozumiem Polek,  choć sama nią jestem.  I ze wszystkich facetòw tego swiata rusko -ukrainskie bydło jest na liście "kijem bym tego nie tknęła ". Razem z jeb.anymi muzułmanami  (ci stanowią numero uno w kategorii masowa eksterminacja ).

Wstydz sie kobieto i najlepiej wyjedz sobie do tej Rosji i nie wracaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD
Przed chwilą, Gość Żalosna autorka napisał:

Rosjanin?  Chcesz dawac dupy ruskiemu smieciowi?  Jego przodkowie gwalcili polskie kobiety a ty teraz fantazjujesz o tym ścier.wie.  

Nie zrozumiem Polek,  choć sama nią jestem.  I ze wszystkich facetòw tego swiata rusko -ukrainskie bydło jest na liście "kijem bym tego nie tknęła ". Razem z jeb.anymi muzułmanami  (ci stanowią numero uno w kategorii masowa eksterminacja ).

Wstydz sie kobieto i najlepiej wyjedz sobie do tej Rosji i nie wracaj. 

ona was trolluje zostaw ją XD wszyscy ją lubią XD pozytywna loszka XD w tym smutnym jak pizzda kraju XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
19 minut temu, Gość KEK XD napisał:

ona was trolluje zostaw ją XD wszyscy ją lubią XD pozytywna loszka XD w tym smutnym jak pizzda kraju XD

A ty jako Polak popierasz dup.czenie sie Polek z ruskim bydłem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×