Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silver

Gdzie tu znalezc wolnych facetow?

Polecane posty

Gość silver

Każdy , dosłownie każdy kogoś ma. Nawet jeżeli oficjalnie są wolni to mają jakieś sex koleżanki , albo są w kimś zakochani . Wielu też udaje wolnych . Gdzie pojde czy do pubu czy poznam w pociągu czy gdziekolwiek , już nie mówię o internecie bo to oczywistość że siedzą tam maksymalni nieudacznicy albo zonaci - wszyscy są zajęci. Najgorsze że niektórzy udają wolnych. Gdzie spotkać uczciwego i wolnego faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Każdy kogoś tam ma, ty pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Roski 92

Ja jestem wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver
24 minuty temu, Gość Adam napisał:

Każdy kogoś tam ma, ty pewnie też.

Ja nie mam

17 minut temu, Gość Krzysiek Roski 92 napisał:

Ja jestem wolny

Uczciwy i zaden przegryw zyciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver
24 minuty temu, Gość Adam napisał:

Każdy kogoś tam ma, ty pewnie też.

Ja nie mam

17 minut temu, Gość Krzysiek Roski 92 napisał:

Ja jestem wolny

Uczciwy i zaden przegryw zyciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolnik szuka żony 🤔

34 minuty temu, Gość silver napisał:

Każdy , dosłownie każdy kogoś ma. Nawet jeżeli oficjalnie są wolni to mają jakieś sex koleżanki , albo są w kimś zakochani . Wielu też udaje wolnych . Gdzie pojde czy do pubu czy poznam w pociągu czy gdziekolwiek , już nie mówię o internecie bo to oczywistość że siedzą tam maksymalni nieudacznicy albo zonaci - wszyscy są zajęci. Najgorsze że niektórzy udają wolnych. Gdzie spotkać uczciwego i wolnego faceta? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pshemo, Roskosmos i Mirek to fajni faceci i WOLNI! Tylko rzadko tu piszą bo zapracowani są... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik37
35 minut temu, Gość silver napisał:

Każdy , dosłownie każdy kogoś ma. Nawet jeżeli oficjalnie są wolni to mają jakieś sex koleżanki , albo są w kimś zakochani . Wielu też udaje wolnych . Gdzie pojde czy do pubu czy poznam w pociągu czy gdziekolwiek , już nie mówię o internecie bo to oczywistość że siedzą tam maksymalni nieudacznicy albo zonaci - wszyscy są zajęci. Najgorsze że niektórzy udają wolnych. Gdzie spotkać uczciwego i wolnego faceta? 

Ja jestem wolny, samotny całe życie. Nawet jestem nieużywany (nie bzykany, nie dotykany, nie całowany), bom prawiczek. Mam dobre serce, jestem uczciwy, ale niestety jestem brzydkim nieudacznikiem z masą wad. I mam już swoje lata....😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O o o, o wilku mowa! To wlasnie Pshemo wyzej. Widzisz jaki dobry facet. Tylko brac! Nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik37
Przed chwilą, Koczownik napisał:

O o o, o wilku mowa! To wlasnie Pshemo wyzej. Widzisz jaki dobry facet. Tylko brac! Nie czekaj!

Przepraszam bardzo, ale nie jestem żaden "Pshemo". Mało tutaj samotnych nieudaczników?😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qxr

Ja też tak często to widzę. Z tym, że życie zawodowe nie pozwala mi na poznanie dziewczyny i związek na lata. Pamiętaj zawsze będzie okazja do poznania uczciwego i wolnego faceta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Pravik37 napisał:

Przepraszam bardzo, ale nie jestem żaden "Pshemo". Mało tutaj samotnych nieudaczników?😔

Wobec tego pomyliłem cię, bo używasz jego nicku... Pravik to był jego drugi nick, a Pshemo jest na forum od początku jego istnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik37
Przed chwilą, Koczownik napisał:

Wobec tego pomyliłem cię, bo używasz jego nicku... Pravik to był jego drugi nick, a Pshemo jest na forum od początku jego istnienia...

Napisałem Pravik bo mam zerowe doświadczenie, a 37 to mój wiek 😔 I jestem tutaj od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To poderwij zajętego i odbij go jego dziewczynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Wolnych facetów jest cała masa, problem jest w tym że kobiety i tak ich nie chcą bo szukają tylko przystojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tablet

Wolne kobiety to też odpady ty autorki pewnie jesteś jena z nich i do tego gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×