Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znawca zycia

Kobiety o wiele lepiej radzą sobie z rozstaniami po związku

Polecane posty

Gość Weronika
4 godziny temu, Gość Znawca zycia napisał:

Zacznę od tego, że 90% rozstań polega na tym, że to kobieta rzuca faceta, a więc już z góry jest na pozycji wygranej bo to nie ona cierpi będąc porzuconą. A nawet jak jeden na sto związków rozpada się przez to, że facet rzucił kobiete, to taka kobieta o wiele wiele łatwiej i lepiej znosi to rozstanie niż odwrotnie. Ona może nawet i popłakać (bardzo bardzo rzadki przypadek),  dzień-dwa, tydzien MAX i za chwilę już pojawiają się nowi adoratorzy, randki, wypadki z koleżankami na dyskoteki do klubu, gdzie jak wiadomo zawsze do kobiet tam podchodzą goście i tak naprawdę jak tylko ma ochotę to lada moment może znaleźć sobie klina. A gdyby nawet nie szukała "chłopa na raz-na ratunek" to miną max 2 miesiące i już jest w nowym związku z kimś z kim chcę być... i jest szczesliwa i jest wszystko cacy

a facet porzucony? potrafi beczeć w srodku głowy przez LATA, i potrafi juz nigdy potem nie miec kobiety.. bo same do niego nie podchodzą a on będąc przecietniakiem tez nie potrafi od tak sobie nowej znaleźc, czesto też jest na tyle zraniony, że boi się zagadywać do nowych kobiet bo odrzucenie boli. Osobiście zostawiła mnie kobieta 6 lat temu i od tej pory nie miałem ani jednej kobiety, ani razu nie miałem seksu, dosłownie niczego..  a uwierzcie mi, że niczego w zyciu obecnie tak nie potrzebuje jak wlasnie kobiety- ale co z tego ze ja chce, skoro mnie nie chcą?  takich przypadków jak ja znam naprawdę sporo wsród znajomych na osiedlu i w pracy. Zaś kobiety? nie znam osobiście zadnej wolnej kobiety w wieku od 25 do 40 (moj wiek to 32)

 

zazdroszcze tego kobietom bardzo.. to jest po protu nie fair

Bzdura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość don corleone napisał:

no dla was jest przyjemnosc, bo sie wtedy dowartosciowujecie..

jakbyśmy sie dowartościowały to i arystocweles i ty byście kiedyś mieli szansę, a nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość don corleone napisał:

mnie mozesz nazywac cymbalem, ale jednak dajecie d0py i to grubo, przecietna ilosc partnerow seksualnych kobiet w wieku 25 wynosi okolo 10, a facetów okolo 3 ...  nie masz argumentow suk0 aby ze mna polemizowac

argument jest taki ze nawet takie kobiety so wszystko przelecą dla dowartościowania, sporyu, hobby, z nudów, zwierzęczych prymitywnych instynktów itp itd i tak ciebei przelecieć nei cchą. Nigdy. wiećaniu d... mocno naciagana, jakby tak było to nawet takie coś jak ty by sie przypadkiem załapało, może chociaż jakaś pijana by skorzystała dla statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie, skoro baby naprawdę tak lubią seks i zaliczaja  tylu facetów, a raczej przystojnych jest mało w społeczeństwie, to znaczy, ze zaliczają też tych  średnich i mocno średnich. To jakim odpadem jest ten koleś  tutaj i ten don ...zielone, że nawet żadne seksu bezmyslne i puszczalskie samice nie korzystaja. W końcu iooot to fiooot, jak sie cche tylko seksu to mało ważne co za facet jest do niego doczepiony, byle nie śmierdział i nie straszył tak że pawia można puścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

twoja logika mnie poraza widac ze konczylas szkole specjalna z trudem. To tak jakby powiedziec ze czystych toalet w warszawie jest malo wiec od biedy mozna zalatwiac potrzeby fizologiczne bezposrednio do studzienki kanalizacyjnej bo w koncu malo jest toalet 😄 Wiesz nie chce ci uzmyslawiac jak wyglada zycie ale ze znalezieniem jakiegos przystojnego przyglupa po zawodowce mozliwe ze jakiegos towjego krewnego na jedna noc to kobiety jesli sa przecietne nie maja zadnego problemu. Internet jest pelen takich niewyzytych erotmonanow prezacych kalty w silowni szukajaych ...ek na jedna noc wiec i tez jest pelen idio...tek ktore sa same bo z takim idio..ta sobie dziecko zrobily 🙂 Pewnie do takich sie zaliczasz z takim wybitnym intelektem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Kobiety które są samotne są samotne z wyboru tylko dlatego że żaden mega przystojniak się nimi nie interesuje. Facet 6/10 im nie wystarcza.

Każda kobieta ma co najmniej kilku adoratorów w prawdziwym życiu, i tysiące adoratorów w internecie i jedyne co musi zrobić to wybrać sobie tego jednego, ale to przerasta ich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Kobiety które są samotne są samotne z wyboru tylko dlatego że żaden mega przystojniak się nimi nie interesuje. Facet 6/10 im nie wystarcza.

Każda kobieta ma co najmniej kilku adoratorów w prawdziwym życiu, i tysiące adoratorów w internecie i jedyne co musi zrobić to wybrać sobie tego jednego, ale to przerasta ich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

Kobiety które są samotne są samotne z wyboru tylko dlatego że żaden mega przystojniak się nimi nie interesuje. Facet 6/10 im nie wystarcza.

Każda kobieta ma co najmniej kilku adoratorów w prawdziwym życiu, i tysiące adoratorów w internecie i jedyne co musi zrobić to wybrać sobie tego jednego, ale to przerasta ich możliwości.

powtarzasz sie pipko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość karol napisał:

twoja logika mnie poraza widac ze konczylas szkole specjalna z trudem. To tak jakby powiedziec ze czystych toalet w warszawie jest malo wiec od biedy mozna zalatwiac potrzeby fizologiczne bezposrednio do studzienki kanalizacyjnej bo w koncu malo jest toalet 😄 Wiesz nie chce ci uzmyslawiac jak wyglada zycie ale ze znalezieniem jakiegos przystojnego przyglupa po zawodowce mozliwe ze jakiegos towjego krewnego na jedna noc to kobiety jesli sa przecietne nie maja zadnego problemu. Internet jest pelen takich niewyzytych erotmonanow prezacych kalty w silowni szukajaych ...ek na jedna noc wiec i tez jest pelen idio...tek ktore sa same bo z takim idio..ta sobie dziecko zrobily 🙂 Pewnie do takich sie zaliczasz z takim wybitnym intelektem 🙂

a co ty tam bełkoczesz leszczu, nei pij kiedy chesz pisać, bo wychodzi załośnie. Chociaż żałość to pewnie twoje drugie imię , zaraz po pierwszym Nieudacznik. Ten Karol to chyba tylko dla zmyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×