Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znawca zycia

Kobiety o wiele lepiej radzą sobie z rozstaniami po związku

Polecane posty

Gość Znawca zycia

Zacznę od tego, że 90% rozstań polega na tym, że to kobieta rzuca faceta, a więc już z góry jest na pozycji wygranej bo to nie ona cierpi będąc porzuconą. A nawet jak jeden na sto związków rozpada się przez to, że facet rzucił kobiete, to taka kobieta o wiele wiele łatwiej i lepiej znosi to rozstanie niż odwrotnie. Ona może nawet i popłakać (bardzo bardzo rzadki przypadek),  dzień-dwa, tydzien MAX i za chwilę już pojawiają się nowi adoratorzy, randki, wypadki z koleżankami na dyskoteki do klubu, gdzie jak wiadomo zawsze do kobiet tam podchodzą goście i tak naprawdę jak tylko ma ochotę to lada moment może znaleźć sobie klina. A gdyby nawet nie szukała "chłopa na raz-na ratunek" to miną max 2 miesiące i już jest w nowym związku z kimś z kim chcę być... i jest szczesliwa i jest wszystko cacy

a facet porzucony? potrafi beczeć w srodku głowy przez LATA, i potrafi juz nigdy potem nie miec kobiety.. bo same do niego nie podchodzą a on będąc przecietniakiem tez nie potrafi od tak sobie nowej znaleźc, czesto też jest na tyle zraniony, że boi się zagadywać do nowych kobiet bo odrzucenie boli. Osobiście zostawiła mnie kobieta 6 lat temu i od tej pory nie miałem ani jednej kobiety, ani razu nie miałem seksu, dosłownie niczego..  a uwierzcie mi, że niczego w zyciu obecnie tak nie potrzebuje jak wlasnie kobiety- ale co z tego ze ja chce, skoro mnie nie chcą?  takich przypadków jak ja znam naprawdę sporo wsród znajomych na osiedlu i w pracy. Zaś kobiety? nie znam osobiście zadnej wolnej kobiety w wieku od 25 do 40 (moj wiek to 32)

 

zazdroszcze tego kobietom bardzo.. to jest po protu nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiety nie mają tak kolorowo. Mój znajomy zostawił żonę gdyż ta roztyła się po urodzeniu dziecka i nie zrzuciła już tej wagi. To był jedyny powód tego, że on poszukał sobie ładniejszej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Kobiety nie mają tak kolorowo. Mój znajomy zostawił żonę gdyż ta roztyła się po urodzeniu dziecka i nie zrzuciła już tej wagi. To był jedyny powód tego, że on poszukał sobie ładniejszej kobiety. 

bzdury, a nawet jesli to prawda to owa panienka nie bedzie zyla w celibacie dluzej niz 3 miesiace, jestem przekonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gognwo

bo kobiety to szm.aty, one swoją pi.zdą płacą za rozrywke w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem kobietą,prawie całe życie jestem sama, czyli 46 lat. I dwoci facetów których kochałam mnie porzucilo. Juz od paru lat nikogo nie szukam bo faceci ktorych spotykam chca seksu a nie zadnej relacji. Wiec skoncz pierniczyc nieudaczniku. Myslisz ze k  jestes taki wyjatkowy i zadna kobieta nie wie co to samotnosc? Znam wiele samotnych kobiet i to calkiem fajnych. Skoncz sie uzalac peezdo. I bredzić te swoje przemyślenia z D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrege
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem kobietą,prawie całe życie jestem sama, czyli 46 lat. I dwoci facetów których kochałam mnie porzucilo. Juz od paru lat nikogo nie szukam bo faceci ktorych spotykam chca seksu a nie zadnej relacji. Wiec skoncz pierniczyc nieudaczniku. Myslisz ze k  jestes taki wyjatkowy i zadna kobieta nie wie co to samotnosc? Znam wiele samotnych kobiet i to calkiem fajnych. Skoncz sie uzalac peezdo. I bredzić te swoje przemyślenia z D...

no wlasnie, czyli sa faceci co chca od ciebie seksu, a my w ogole nie mamy seksu, widzisz roznice, pi.zdo je bana??

ps. musisz byc wyjatkowo paskudna, kazda kobieta ma adoratorow, nawet te mocno srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do kogo pretensje? Jesteście słabi to macie przesrane. Po co się uzalac nad jakaś byłą? Było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrege

ps tata mnie smaga grzybem od dziecinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gregrege napisał:

no wlasnie, czyli sa faceci co chca od ciebie seksu, a my w ogole nie mamy seksu, widzisz roznice, pi.zdo je bana??

ps. musisz byc wyjatkowo paskudna, kazda kobieta ma adoratorow, nawet te mocno srednie

Nie peezdo , po prostu kobiety nie lecą na każdą propozycję seksu jak wy wyposzczone psy. Nic tylko kochanie w głowie, czy potwór czy dziura w płocie byle było. I skoro ktoś chce seksu ode mnie to jakichś adoratorow nam przyglupie co logicznie nie umie myslec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegergeg
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do kogo pretensje? Jesteście słabi to macie przesrane. Po co się uzalac nad jakaś byłą? Było minęło.

no wlasnie, dla was bylo minelo, bo zaraz bedzie nowy

u nas jak kobita nas rzuci to w wiekszosci czeka nas samotnosc i celibat na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja cierpiałam po nieudanym związku 15 lat, a ten który mnie zostawił znalazł sobie żonę bardzo szybko. Więc nie wierzę w to,że cierpicie. Często własnie żeby zabić to cierpienie szukacie sobie szybko nowej kobiety, bo wasza męskość cierpi kiedy nie macie żadnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegergeg
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie peezdo , po prostu kobiety nie lecą na każdą propozycję seksu jak wy wyposzczone psy. Nic tylko kochanie w głowie, czy potwór czy dziura w płocie byle było. I skoro ktoś chce seksu ode mnie to jakichś adoratorow nam przyglupie co logicznie nie umie myslec 

a wy ku.rwy takie swiete, tylko ciekawe dlaczego kazda su.ka zdradza.. podobno macie seks w do.pie.. je ba cwas k u rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfag
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja cierpiałam po nieudanym związku 15 lat, a ten który mnie zostawił znalazł sobie żonę bardzo szybko. Więc nie wierzę w to,że cierpicie. Często własnie żeby zabić to cierpienie szukacie sobie szybko nowej kobiety, bo wasza męskość cierpi kiedy nie macie żadnej kobiety

nie pi3rd0l glupot, kazda kobiea sobie szzybko znajduje pocieszyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gegergeg napisał:

a wy ku.rwy takie swiete, tylko ciekawe dlaczego kazda su.ka zdradza.. podobno macie seks w do.pie.. je ba cwas k u rwy

 

Tak to jest jak się patologii da dostęp do Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gegergeg napisał:

a wy ku.rwy takie swiete, tylko ciekawe dlaczego kazda su.ka zdradza.. podobno macie seks w do.pie.. je ba cwas k u rwy

Ale my nie wiemy dlaczego twoja matka lubi się puszczać. I naprawdę nie wszystkie jesteśmy twoimi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don corleone
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Tak to jest jak się patologii da dostęp do Internetu.

no ale co, nie napisał prawdy? rzekomo seks dla was nie jest taki wazny i czesto traktujecie go jako karty przetargowej jeśli czegos chcecie, a jednak zazwyczaj to kobiety zdradzają i mają o wiele wiecej partnerow seksualnych niz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość don corleone napisał:

no ale co, nie napisał prawdy? rzekomo seks dla was nie jest taki wazny i czesto traktujecie go jako karty przetargowej jeśli czegos chcecie, a jednak zazwyczaj to kobiety zdradzają i mają o wiele wiecej partnerow seksualnych niz faceci

Logika głupcze. Jeśli kobiety mają więcej partnerów niż faceci to chyba z kobietami zdradzają. Bo jeden facet jednak nie obskoczy połowy kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość don corleone napisał:

no ale co, nie napisał prawdy? rzekomo seks dla was nie jest taki wazny i czesto traktujecie go jako karty przetargowej jeśli czegos chcecie, a jednak zazwyczaj to kobiety zdradzają i mają o wiele wiecej partnerow seksualnych niz faceci

I na chúj jeczysz? Najwięcej do powiedzenia mają zawsze przegrywy. Po co? Boli cie ... że żadna ci nie chce dac a ty taki zajebisty? Nie osmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don corleone
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Logika głupcze. Jeśli kobiety mają więcej partnerów niż faceci to chyba z kobietami zdradzają. Bo jeden facet jednak nie obskoczy połowy kraju

ale ty tępa jesteś, boże.... to posłuchaj mnie teraz jak to wygląda w rzeczywistości

masz np 5 facetów i jedną kobiete..

kazdy z nich ma na koncie jedna kobiete, a ta kobieta ma 5 facetów, czyli.. kazdy z nich przespal sie raz w zyciu wlasnie z nią, a ona przespała sie z kazdym z nich

i tak to wlasnie wyglada, kobiety maja milion razy wiekszy przebieg, bo mają r0chanie na zawołanie, a dla faceta to jak wygrana na loterii

5 minut temu, Gość Gość napisał:

I na chúj jeczysz? Najwięcej do powiedzenia mają zawsze przegrywy. Po co? Boli cie ... że żadna ci nie chce dac a ty taki zajebisty? Nie osmieszaj się.

ch0j ci do ryja tepy cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Arystostulejes znowu płacze. Jesteś żałosny i nie dziwię że sam od lat. Normalne kobiety śmieją się z takich patologicznych januszy jak ty. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejny temat z cyklu pier dolenie o szopenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość don corleone napisał:

ale ty tępa jesteś, boże.... to posłuchaj mnie teraz jak to wygląda w rzeczywistości

masz np 5 facetów i jedną kobiete..

kazdy z nich ma na koncie jedna kobiete, a ta kobieta ma 5 facetów, czyli.. kazdy z nich przespal sie raz w zyciu wlasnie z nią, a ona przespała sie z kazdym z nich

i tak to wlasnie wyglada, kobiety maja milion razy wiekszy przebieg, bo mają r0chanie na zawołanie, a dla faceta to jak wygrana na loterii

ch0j ci do ryja tepy cwelu

 

  jasne. Bo to taka przyjemność dawać D   byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don corleone
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

  jasne. Bo to taka przyjemność dawać D   byle komu.

no dla was jest przyjemnosc, bo sie wtedy dowartosciowujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość don corleone napisał:

no dla was jest przyjemnosc, bo sie wtedy dowartosciowujecie..

Jak można się dowartosciowac cymbalem takim jak ty? To że twoja stara dawała dupy kochankom naprawdę niewiele znaczy w skali świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don corleone
6 minut temu, Gość Gość napisał:

 

  jasne. Bo to taka przyjemność dawać D   byle komu.

no dla was jest przyjemnosc, bo sie wtedy dowartosciowujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don corleone
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak można się dowartosciowac cymbalem takim jak ty? To że twoja stara dawała dupy kochankom naprawdę niewiele znaczy w skali świata...

mnie mozesz nazywac cymbalem, ale jednak dajecie d0py i to grubo, przecietna ilosc partnerow seksualnych kobiet w wieku 25 wynosi okolo 10, a facetów okolo 3 ...  nie masz argumentow suk0 aby ze mna polemizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

Tak to jest jak się patologii da dostęp do Internetu.

Tak to jest, jak polka (podpodgatunek kobiety) dostanie klawiaturę w swe ospermione łapska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tak to jest, jak polka (podpodgatunek kobiety) dostanie klawiaturę w swe ospermione łapska.

Od razu polykam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta...Niby wymieniają na innego faceta ale zawsze te k r e t y n k i słabe ciągle myślą o tym byłym i jakby to było gdyby były mądrzejsze i zostały z nim. Niestety baby, a w szczególności polki, coś gorszego niż zwierzęta, cierpią latami przez swoją tępotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bzdury, nigdy w życiu nie chciałabym wrócić do byłego, który przez lata po moim odejściu stał się bardzo złym człowiekiem, pogorszył mu się charakter i widzę jak traktuje swoją kobietę. Za nic w świecie nie chciałabym być na jej miejscu. Nie jestem masochistką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×