Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Która różnica wieku korzystniejsza dla dzieci, 3 i pół roku czy 5 i pół?

Polecane posty

Gość gosc

Jak uważacie? W sumie to zarówno czterolatek (niespełna cztero-) jak i sześciolatek podobnie chyba będą mieli rodzeństwo w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Im mniejsza róznica wieku, tym lepiej. Zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja siostra jest starsza ode mnie 6.5 roku. Jak byłam malutka podobno uwielbiała się mną opiekować. Miałyśmy dużą więź w dzieciństwie. Więź ta oslabla gdy siostra była nastolatką i miała swoje towarzystwo. Ja wtedy byłam dzieciakiem. Mogłam na nią liczyć jednak, choć sporo się klocilysmy. Teraz ja mam 31 lat, ona 37 i mamy bardzo dobre, ciepłe relacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci nie rodzi się,żeby starszym sie nie nudziło. Między moimi jest 6 lat różnicy i gdyby nie wpadka to bym się nie zdecydowała. O tyle mam lżej ,że starszy byl juz w miarę samodzielny i miałam tylko pisze dziecko do obskoczenia. Dwójki z mala różnic a wieku w życiu bym nie chciała. Szanujmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

6 lat to za dużo. gdzie byli wczsniej rodizce? no dramat. przeciez te dzieci nie beda mialy w dziecinstwie ze soba absolutnie NIC wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

6 lat to za dużo. gdzie byli wczsniej rodizce? no dramat. przeciez te dzieci nie beda mialy w dziecinstwie ze soba absolutnie NIC wspolnego

A musza? 😄 gdzie reguła,ze mała różnica wieku jesr rozwiazaniem wszystkich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Im mniej tym lepiej. U nas 18 msc roznicy i dzieciaki nir odstepuja sir na krok. Teraz mala ma 4lata a syn 5.5 i sa super kompanami do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×