Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lovelka

Kocham sex

Polecane posty

Gość Lovelka

Uwielbiam sex, nie ma nic lepszego. Mogłabym się kochać, bzykać, piep*yć kilka razy dziennie. A najbardziej uwielbiam nadziewać się na kuta*a. Najpierw powoli delikatnie na niego opaść, czuć jak powoli we mnie wchodzi, wypełnienia mnie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwanz
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

No i fajnie, ale po co tu to piszesz? Szukasz tu czegoś? 

Moze lubi sie pochwalic? Masz z tym jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwanz
13 minut temu, Gość Lovelka napisał:

Uwielbiam sex, nie ma nic lepszego. Mogłabym się kochać, bzykać, piep*yć kilka razy dziennie. A najbardziej uwielbiam nadziewać się na kuta*a. Najpierw powoli delikatnie na niego opaść, czuć jak powoli we mnie wchodzi, wypełnienia mnie...

 

Mogłabym? A tak naprawde, jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelka

No właśnie ostatnio w ogóle, rozstałam się z partnerem. A napisałam, bo miałam ochotę i chciałam zobaczyć reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelka

Ciekawi mnie, jaki moment w seksie najbardziej lubią kobiety i mężczyźni. U mnie to jest to, właśnie ten moment, kiedy po raz pierwszy we mnie wchodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo .

 A te wielokrotne orgazmy. Moj rekord to piec jeden za drugim

Ale to juz musze byc naprawde mocno nakrecona :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Mimi25 napisał:

Mam tak samo .

 A te wielokrotne orgazmy. Moj rekord to piec jeden za drugim

Ale to juz musze byc naprawde mocno nakrecona 😄

 Moja była miała podobnie jak ty a nie wiem czy jeszcze bardziej  się nie nakręcała. Przy każdym pchnięciu słyszałem jej jęk a orgazm / nie każdy/ ale czasem to ją telepało tak że pranie mógłby na niej odwirować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Mimi25 napisał:

Mam tak samo .

 A te wielokrotne orgazmy. Moj rekord to piec jeden za drugim

Ale to juz musze byc naprawde mocno nakrecona 😄

wystarczą brzydkie słówka i już macie odlot skarby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelka

O tak, czasami lubię brzydkie słówka, to kręci. Mnie bardzo podnieca jak mężczyzna też jest głośno, słychać jego jęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka

Lubię te pierwsze pchnięcia , ale najbardziej kiedy klęczę tyłem do niego z szeroko otwartą i bardzo mokrą dziurką .Partner wchodzi i wychodzi ze mnie .Albo ja pozostaję bez ruchu ,a on się wbija we mnie ,albo ja nadziewam na niego .Jest fantastycznie namiętnie !!!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka
10 godzin temu, Gość Lovelka napisał:

Uwielbiam sex, nie ma nic lepszego. Mogłabym się kochać, bzykać, piep*yć kilka razy dziennie. A najbardziej uwielbiam nadziewać się na kuta*a. Najpierw powoli delikatnie na niego opaść, czuć jak powoli we mnie wchodzi, wypełnienia mnie...

 

Mam podobnie ale lubię być bzykana przez kilku chłopaków tzw. grupowy. Mam chłopaka który pozwala nawet organizuje kolegów do zerżnięcia. Oczywiście zawsze z udziałem chłopaka. Chłopak stara się zorganizować z dużymi ...kami są większe doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Kusiciel napisał:

 Moja była miała podobnie jak ty a nie wiem czy jeszcze bardziej  się nie nakręcała. Przy każdym pchnięciu słyszałem jej jęk a orgazm / nie każdy/ ale czasem to ją telepało tak że pranie mógłby na niej odwirować 😄

To tylko sie cieszyć , bo znaczy , że miala naprawde mocny orgazm. Taki megaa mocny :D nie z kkażdym sie taki ma :P bynajmniej ja tak mam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×