Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tradycyjny wąs

wkurza mnie to, że brak seksu i samotność dotyczy praktycznie tylko facetów

Polecane posty

Gość Gość

A ja się zakochałam w takim brzydkim facecie. Jak go pierwszy raz zobaczyłam, to wcale mi się nie spodobał. Niski, niewysportowany, bardzo średni z wyglądu. Urzekła mnie jego inteligencja, poczucie humoru i to jakim miłym i ciepłym jest człowiekiem. Ciągle o nim myślę, chciałabym znowu go zobaczyć.

Może waszym problemem wcale nie jest wygląd, ale paskudny charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nieprawda autorze. Jest mnóstwo wątków o samotności pisanych przez kobiety tylko na dziale dla 30-latków, bo na dziale życie uczuciowe to piszą w większości 20-latkowie czyli ludzie którzy mają jeszcze życie przed sobą. Tylko na dział dla 30-laków wchodzą faceci, żeby się wyżyć na takich kobietach, żeby je upokorzyć, sprawić żeby czuły się nic nie warte. Te tematy tam to aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
14 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja się zakochałam w takim brzydkim facecie. Jak go pierwszy raz zobaczyłam, to wcale mi się nie spodobał. Niski, niewysportowany, bardzo średni z wyglądu. Urzekła mnie jego inteligencja, poczucie humoru i to jakim miłym i ciepłym jest człowiekiem. Ciągle o nim myślę, chciałabym znowu go zobaczyć.

Może waszym problemem wcale nie jest wygląd, ale paskudny charakter?

Ten "brzydki" facet to pewnie wcale nie był brzydki tylko taki 6/10

Dla was każdy facet poniżej 8/10 to brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Jupiter5 napisał:

Zależy co kto nazywa bycie brzydkim , szczerze mówiąc to nie wiem czy jestem prztstojny czy nie zbytnio się nad tym nie zastanawiałem. Myślę , że normalny , myślę , że jedyny minus to to ,że musiałbym przypakować , ale poza tym ok. , gruby nie jestem.

Chociaż z doświadczenia wiem , że czasem mega brzydkie osoby znajdują dziewczyny. Może jak będzie się przystojnym to będzie trochę łatwiej , ale to nie powoduje wcale , że kogoś się pozna ,może co najwyżej przyciągnie uwagę , ale to nie gwarantuje niczego.

No i ja jestem tego samego zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Nieprawda autorze. Jest mnóstwo wątków o samotności pisanych przez kobiety tylko na dziale dla 30-latków, bo na dziale życie uczuciowe to piszą w większości 20-latkowie czyli ludzie którzy mają jeszcze życie przed sobą. Tylko na dział dla 30-laków wchodzą faceci, żeby się wyżyć na takich kobietach, żeby je upokorzyć, sprawić żeby czuły się nic nie warte. Te tematy tam to aż żal czytać.

Tak to już jest że kobieta ma krótki okres przydatności, i koniec tego okresu przypada właśnie na mniej więcej 30 lat

Jak za młodu szalały, dawały doopy przystojniakom na prawo i lewo i myślały że trafi im się przystojny książę który się z nimi ożeni zamiast szanować swoje ciało i wziąć sobie jakiegoś przeciętnego ale dobrego chlopaka to jest tylko ich wina że są teraz samotne.

Faceci generalnie nie chcą kobiet pp 30stce bo taką właśnie mają o nich opinię jak ta powyżej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Realista napisał:

Tak to już jest że kobieta ma krótki okres przydatności, i koniec tego okresu przypada właśnie na mniej więcej 30 lat

Jak za młodu szalały, dawały doopy przystojniakom na prawo i lewo i myślały że trafi im się przystojny książę który się z nimi ożeni zamiast szanować swoje ciało i wziąć sobie jakiegoś przeciętnego ale dobrego chlopaka to jest tylko ich wina że są teraz samotne.

Faceci generalnie nie chcą kobiet pp 30stce bo taką właśnie mają o nich opinię jak ta powyżej.

 

"dawały dupy", bo co? Bo miały jednego czy dwóch partnerów i to niekoniecznie przystojnych. Sama wyszłam za mąż w wieku 33 lat, jakby mnie obecny mąż kopnął w tyłek przed ślubem to bym była singielką po 30-stce, ani nie "dawałam dupy" tylko tworzylam związki, ani oni nie byli przystojni (dwa związki miałam, drugi to mąż), pierwszy miał twarz na podobieństwo człowieka z  fas, drugi, czyli mąż jest przeciętny. Mało znam singiekek 30+,ale znam, żadna nie szalała za młodu, więc ocenianie wszystkich przez pryzmat dupo-dajek jest ostrym przekłamaniem. Po drugie jak to jest, że ja rozumiem mężczyzn, którzy nie będą z kobietą, która im się nie podoba, a facet nie rozumie, że kobiecie też facet musi się podobać, inaczej seks jest kures.twem, jakimś układem bez pożądania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Nieprawda autorze. Jest mnóstwo wątków o samotności pisanych przez kobiety tylko na dziale dla 30-latków, bo na dziale życie uczuciowe to piszą w większości 20-latkowie czyli ludzie którzy mają jeszcze życie przed sobą. Tylko na dział dla 30-laków wchodzą faceci, żeby się wyżyć na takich kobietach, żeby je upokorzyć, sprawić żeby czuły się nic nie warte. Te tematy tam to aż żal czytać.

pewnie wie, jak siedzi tu sfrustrowany od 10 lat to na pewno tam też zaglada i wyzywa te dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

Ten "brzydki" facet to pewnie wcale nie był brzydki tylko taki 6/10

Dla was każdy facet poniżej 8/10 to brzydal

i...d...i...o...t...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Realista napisał:

Tak to już jest że kobieta ma krótki okres przydatności, i koniec tego okresu przypada właśnie na mniej więcej 30 lat

Jak za młodu szalały, dawały doopy przystojniakom na prawo i lewo i myślały że trafi im się przystojny książę który się z nimi ożeni zamiast szanować swoje ciało i wziąć sobie jakiegoś przeciętnego ale dobrego chlopaka to jest tylko ich wina że są teraz samotne.

Faceci generalnie nie chcą kobiet pp 30stce bo taką właśnie mają o nich opinię jak ta powyżej.

 

problem w tym, ze ty nie jesteś dobrym chłopakiem, jestes pełnym złości, żalu do siebie i nienawiści do kobiet bucem, którego skreca złość, zę inni ludzie maja jakieś zycie, a ty rok po roku g...i g.... I w ogóle nie łączysz tego ze swoimi chamsko-prymitywnymi komentarzami i  paskudnym charakterem.  Myslisz, ze jak powyzywasz sobie anonimowo baby na jakichś forach, to pan bóg ci zesle piekną dziewicę do twojej piwnicy . I do tego od razu w tobie zakochana ? No Bóg az tak łaskawy dla durniów nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

problem w tym, ze ty nie jesteś dobrym chłopakiem, jestes pełnym złości, żalu do siebie i nienawiści do kobiet bucem, którego skreca złość, zę inni ludzie maja jakieś zycie, a ty rok po roku g...i g.... I w ogóle nie łączysz tego ze swoimi chamsko-prymitywnymi komentarzami i  paskudnym charakterem.  Myslisz, ze jak powyzywasz sobie anonimowo baby na jakichś forach, to pan bóg ci zesle piekną dziewicę do twojej piwnicy . I do tego od razu w tobie zakochana ? No Bóg az tak łaskawy dla durniów nie jest

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
21 minut temu, Gość Realista napisał:

Tak to już jest że kobieta ma krótki okres przydatności, i koniec tego okresu przypada właśnie na mniej więcej 30 lat

Jak za młodu szalały, dawały doopy przystojniakom na prawo i lewo i myślały że trafi im się przystojny książę który się z nimi ożeni zamiast szanować swoje ciało i wziąć sobie jakiegoś przeciętnego ale dobrego chlopaka to jest tylko ich wina że są teraz samotne.

Faceci generalnie nie chcą kobiet pp 30stce bo taką właśnie mają o nich opinię jak ta powyżej.

 

Ty to w ogóle nie masz szansy na kobietę. Jesteś byle kim. P. S. Jako 31 latka mam tygodniowo co najmniej 1 propozycje randki. A ty ile?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Taka jedna napisał:

Ty to w ogóle nie masz szansy na kobietę. Jesteś byle kim. P. S. Jako 31 latka mam tygodniowo co najmniej 1 propozycje randki. A ty ile?? 

jego termin przydatności skończył sie w momencie kiedy się urodził. Miał trochę czasu zeby zmienić przeznaczenie ale nie skorzystał, wolał zostać nieatrakcyjnym bucem. ale za to jest w tym bardzo konsekwentny i kompletny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
7 minut temu, Gość gość napisał:

problem w tym, ze ty nie jesteś dobrym chłopakiem, jestes pełnym złości, żalu do siebie i nienawiści do kobiet bucem, którego skreca złość, zę inni ludzie maja jakieś zycie, a ty rok po roku g...i g.... I w ogóle nie łączysz tego ze swoimi chamsko-prymitywnymi komentarzami i  paskudnym charakterem.  Myslisz, ze jak powyzywasz sobie anonimowo baby na jakichś forach, to pan bóg ci zesle piekną dziewicę do twojej piwnicy . I do tego od razu w tobie zakochana ? No Bóg az tak łaskawy dla durniów nie jest

👏 

Ale to 💩 i tak tego nie zrozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Taka jedna napisał:

👏 

Ale to 💩 i tak tego nie zrozumie. 

wiem, wiem, jak to mówią...nie da chłopakom, to da robakom :D. Niby o kobietach, ale wybitnie do niego pasuje, bo na kobietę nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×