Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego niektóre młode dziewczyny są takie wredne, chamskie? jechałam na rowerze, powiedziałam przepraszam bo szły na całą ścieżkę, a ona mnie zaczęła przedrzeźniać...

Polecane posty

Gość gość

Chciałam przejechać, bo ścieżka jest i dla pieszych, i dla rowerzystów, ale one zajęły całą drogę. To ten typ: drogi okular ciemny na nosie, czapki na czubku głowy, drogie adidasy na fikuśnej podeszwie ostatnio zestawiane z eleganckimi płaszczami (chory styl, ale nic mi do tego). No i jedna z nich zaczęła mnie przedrzeźniać. Ja powiedziałam przecież tylko bez złośliwości, neutralnym tonem, a nawet z miłą nutą w głosie: "przepraszam", a ona zaczęła mnie przedrzeźniać...powiedziała: "sz sz sz sz" z taką wykrzywioną twarzą, bo jak ja mówiłam to "przepraszam" to jakoś "sz" mi się tak szeleszcząco wypowiedziało...ludzie, dlaczego zaczepiacie innych? Ja to ja, ale jakby trafiła na kogś innego to kiedyś może dostać w mordkę. A i do facetów jakoś czują mores i nie fikają, to samo starsze panie w tramwaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,

Ja też jest młoda a takich rzeczy nie robię, zachowanie rynsztoka jest typowe dla patologii pewnie ich matki są takie same 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,

To że nosi drogie ciuchy nie znaczy że jest ze społecznej elity , raperzy mimo że pochodzą z patologii najczęściej nosza gucci chanel i inne takie , żeby wyleczyć swoje kompleksy, może nawet te buty na fikusnej podeszwie nie były kupione przez nie tylko sponsora albo wydały pół wypłaty dla szpanu na ulicy , serio Cię interesuje co myśli o tobie taka ameba społeczna? I nie to nie domena młodych dziewczyn ja jestem młoda a takimi patusiarami gardzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,

A i jeszcze jedno jest dużo takich starszych kobiet ala plastik fantastik które są chamskie, to widocznie taka subkultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też tak jakaś gówniara przedrzeźniała bo nie wziełam od niej ulotki na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Chciałam przejechać, bo ścieżka jest i dla pieszych, i dla rowerzystów, ale one zajęły całą drogę. To ten typ: drogi okular ciemny na nosie, czapki na czubku głowy, drogie adidasy na fikuśnej podeszwie ostatnio zestawiane z eleganckimi płaszczami (chory styl, ale nic mi do tego). No i jedna z nich zaczęła mnie przedrzeźniać. Ja powiedziałam przecież tylko bez złośliwości, neutralnym tonem, a nawet z miłą nutą w głosie: "przepraszam", a ona zaczęła mnie przedrzeźniać...powiedziała: "sz sz sz sz" z taką wykrzywioną twarzą, bo jak ja mówiłam to "przepraszam" to jakoś "sz" mi się tak szeleszcząco wypowiedziało...ludzie, dlaczego zaczepiacie innych? Ja to ja, ale jakby trafiła na kogś innego to kiedyś może dostać w mordkę. A i do facetów jakoś czują mores i nie fikają, to samo starsze panie w tramwaju.

Trzeba było zapytać od ilu lat mają smartfon... zbija z pantałyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mnie też tak jakaś gówniara przedrzeźniała bo nie wziełam od niej ulotki na ulicy

To nie kwestia wieku tylko wychowania , ich rodzice są tacy sami , rodzice takich panienek jak te to często buraki nie szanujące innych ludzi w pracy , przekonani o swojej znakomitosci a dzieci to powielaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zawsze byly takie gowniary. W koncu dostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie one są wredne , to ludzie są wredni , ja jestem młoda a kiedyś stara roszczeniowa baba się przede mnie wepchnela i jeszcze pyskowala , tacy ludzie się zdarzają w każdej kategorii wiekowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwięcej na młode dziewczyny gadają te które same były wrednymi sookami za młodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Najwięcej na młode dziewczyny gadają te które same były wrednymi sookami za młodu 

Bo w innych ludziach widzimy swoje własne odbicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo w innych ludziach widzimy swoje własne odbicie 

no cóż, tu autorka, napisałam młode dziewvczyny bo na oko miały 20 lat. Ja mam 30. Co, stara baba juz jestem?

 

57 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo w innych ludziach widzimy swoje własne odbicie 

och tak, oczywiscie, ja opryskliwie przedrzezniam kogos na ulicy, kto mi nic nie zrobił. tak sobie to tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
33 minuty temu, Gość gość napisał:

no cóż, tu autorka, napisałam młode dziewvczyny bo na oko miały 20 lat. Ja mam 30. Co, stara baba juz jestem?

 

och tak, oczywiscie, ja opryskliwie przedrzezniam kogos na ulicy, kto mi nic nie zrobił. tak sobie to tłumacz.

Tutaj jesteś taka cwana żeby się z kimś wdawać w polemike im za to nic nie powiedziałas ani nie spytałas czemu tak robia, era cwaniaków za 2 złote -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

Ja to bym się chociaż spytała co to za jakieś malpie dźwięki, a ty wolałas walnac karpia a tutaj cwaniaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

Świat taki był jest i będzie, kazdy ma jakieś przykre sytuacje za sobą  a nastolatki przywaja burze chormonow i się śmieją z byle czego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo młodzież to dziś totalne bydło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Jsjsj napisał:

Tutaj jesteś taka cwana żeby się z kimś wdawać w polemike im za to nic nie powiedziałas ani nie spytałas czemu tak robia, era cwaniaków za 2 złote -,-

miałam sie wracać za nimi na rowerze, tzn. cofać do nich???? i zniżac się do ich poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×