Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzeppa

Kasia agresor Zielinska

Polecane posty

Gość rzeppa

Czy tylko ja mam wrazenie, ze ona wraz z ta druga z Karaibow to 2 trole, ktorych jedym celem jest podsycanie nienawisci do wegan? I takich samych agresorow przyciagaja na kanal. Zielinska mysli ze jest taka zabawna, a dla mnie jest jedynie starsza pania z parciem na szklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość rzeppa napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze ona wraz z ta druga z Karaibow to 2 trole, ktorych jedym celem jest podsycanie nienawisci do wegan? I takich samych agresorow przyciagaja na kanal. Zielinska mysli ze jest taka zabawna, a dla mnie jest jedynie starsza pania z parciem na szklo.

Ma parcie na szkło ale lepiej oglądać ją niż Mariusza z ONS który jest zwyczajnym oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf
2 minuty temu, Gość rzeppa napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze ona wraz z ta druga z Karaibow to 2 trole, ktorych jedym celem jest podsycanie nienawisci do wegan? I takich samych agresorow przyciagaja na kanal. Zielinska mysli ze jest taka zabawna, a dla mnie jest jedynie starsza pania z parciem na szklo.

Tylko Ty masz takie wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mowa o palmie, która rośnie w Szczecinie i puszcza egzotyczne dźwięki, że to niby naturalne odgłosy Karaibów 🤣🤣🤣?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No no no

Nie porownujcie tepej palmicy do Zielonej. Ta druga chociaz cos w zyciu robi, a palma tylko siedzi na tylku i wy..srywa kolejne denne filmy o niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

mięso jest zdrowe. polskim studentkom polecam stare niemieckie parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf
1 godzinę temu, Gość No no no napisał:

Nie porownujcie tepej palmicy do Zielonej. Ta druga chociaz cos w zyciu robi, a palma tylko siedzi na tylku i wy..srywa kolejne denne filmy o niczym. 

RENATO RENATO RENATO RENATO RENATO RENATO OJ RENATO RENATO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela

Obie - tempe wsiury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Adela napisał:

Obie - tempe wsiury.

przynajmniej ktoś się postawił patologicznej Adze, Marchwiuszowi i Klapkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

przynajmniej ktoś się postawił patologicznej Adze, Marchwiuszowi i Klapkowi

Opozycyjna patologia? Nie, dzięki... Niech palma dalej puszcza sobie odgłosy żab w Szczecinie i niech je niemieckie parówy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze powiedziane, patologia, na taka wyglada i tak sie wypowiada ta starsza, odpychajaca pani Salceson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Opozycyjna patologia? Nie, dzięki... Niech palma dalej puszcza sobie odgłosy żab w Szczecinie i niech je niemieckie parówy. 

uhm lepsze to niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

uhm lepsze to niż nic

Na szczęście jest coś rozsądnego pomiędzy nimi. Aga palma keksu i cała reszta siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Na szczęście jest coś rozsądnego pomiędzy nimi. Aga palma keksu i cała reszta siebie warci.

zobaczymy ilu chętnych będzie kiedy mario zorganizuje pierwsze wyprawy głodówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dla mnie całkiem sympatyczna i najbardziej normalna z tych wszystkich żarciowych oszołomów. Imo za dużo prywatnych rzeczy pokazuje, np. okolicy gdzie mieszka, a w internecie trzeba być ostrożnym, bo nie wiadomo kto nas ogląda. A na żywo wygląda lepiej niż w filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość rzeppa napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze ona wraz z ta druga z Karaibow to 2 trole, ktorych jedym celem jest podsycanie nienawisci do wegan? I takich samych agresorow przyciagaja na kanal. Zielinska mysli ze jest taka zabawna, a dla mnie jest jedynie starsza pania z parciem na szklo.

Obie tępe wsiury jak już ktos napisał. Też tak uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupia baba udająca inteligentke. Tylko, że jej głupota jest nie do ukrycia. Wylewa się z każdej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość rzeppa napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze ona wraz z ta druga z Karaibow to 2 trole, ktorych jedym celem jest podsycanie nienawisci do wegan? I takich samych agresorow przyciagaja na kanal. Zielinska mysli ze jest taka zabawna, a dla mnie jest jedynie starsza pania z parciem na szklo.

Trole zgadza się. Tutaj też przyłażą i trolują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

zobaczymy ilu chętnych będzie kiedy mario zorganizuje pierwsze wyprawy głodówkowe

A co to ma wspólnego z tym, że one też gadają szkodliwe bzdury? Ani jedna ani druga strona nie jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli już mam tracić czas na jedzeniowe rozkminy to wybiorę ją, zamiast nawiedzonego klapka, agresywnej Aia czy mlmowego dziada marchwiusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli już mam tracić czas na jedzeniowe rozkminy to wybiorę ją, zamiast nawiedzonego klapka, agresywnej Aia czy mlmowego dziada marchwiusza

Ubogi wybór życie Ci zaoferowało. Trochę jakbys miała do wyboru albo rozwolnienie albo zatwardzenie. Współczuje ograniczenia umsłowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ubogi wybór życie Ci zaoferowało. Trochę jakbys miała do wyboru albo rozwolnienie albo zatwardzenie. Współczuje ograniczenia umsłowego. 

Co nie zmienia faktu, że K.Zielińska i Palma to stoją wyżej od owocowej trójcy.

Przynajmniej nie mają dziwnych teorii o b12 i nic nie sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Co nie zmienia faktu, że K.Zielińska i Palma to stoją wyżej od owocowej trójcy.

Przynajmniej nie mają dziwnych teorii o b12 i nic nie sprzedają

Zielinska pół życia sprzedawała ludziom w internecie rózne badziewia i frajerów naciągała. Tak tak nie sprzedają hahahha. Nawrócona Zielińska. Palma też nie sprzedawała oj to chyba jakas nowosc. Ale Wy ludzie jestescie naiwni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zielinska pół życia sprzedawała ludziom w internecie rózne badziewia i frajerów naciągała. Tak tak nie sprzedają hahahha. Nawrócona Zielińska. Palma też nie sprzedawała oj to chyba jakas nowosc. Ale Wy ludzie jestescie naiwni. 

Teraz one nic w internetach nie oferują poza swoim p/i/e/r/o/l/e/n/i/e/m

Klapek- uzdrawia telefonicznie i prowadzi dietetyczne konsultacje

Aga - książka

Mario - książki, lewatywy, płyny lugola, sekciarskie spotkania

Dla mnie różnica jest bardzo duża, a dobrze że owocowa brygada dostaje po zadku czasem. Część wegan to się czuje obrażona samym faktem, że mięso ma składniki odżywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Zielinska pół życia sprzedawała ludziom w internecie rózne badziewia i frajerów naciągała. Tak tak nie sprzedają hahahha. Nawrócona Zielińska. Palma też nie sprzedawała oj to chyba jakas nowosc. Ale Wy ludzie jestescie naiwni. 

Teraz one nic w internetach nie oferują poza swoim p/i/e/r/o/l/e/n/i/e/m

Klapek- uzdrawia telefonicznie i prowadzi dietetyczne konsultacje

Aga - książka

Mario - książki, lewatywy, płyny lugola, sekciarskie spotkania

Dla mnie różnica jest bardzo duża, a dobrze że owocowa brygada dostaje po zadku czasem. Część wegan to się czuje obrażona samym faktem, że mięso ma składniki odżywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ubogi wybór życie Ci zaoferowało. Trochę jakbys miała do wyboru albo rozwolnienie albo zatwardzenie. Współczuje ograniczenia umsłowego. 

Słowo klucz mojego komentarza entuzjastko tematów związanych z wydalaniem i fekaliami to jeśli - jeśli mam tracić czas, ale nie tracę, bo nie oglądam wynaturzeń samozwańczych przy/g/łup/ich ekspertów, wolę zobaczyć/posłuchać czegoś po francusku lub rosyjsku, bo wtedy ćwiczę język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Boze jaka stare niesympatyczne, odpychajace babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Słowo klucz mojego komentarza entuzjastko tematów związanych z wydalaniem i fekaliami to jeśli - jeśli mam tracić czas, ale nie tracę, bo nie oglądam wynaturzeń samozwańczych przy/g/łup/ich ekspertów, wolę zobaczyć/posłuchać czegoś po francusku lub rosyjsku, bo wtedy ćwiczę język.

I musisz to podkreslic na kafe no nieźle,  idz może ty lepiej ten język francuski cwiczyć. Może w przyszłosci cos wyliżesz tym jęzorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

I musisz to podkreslic na kafe no nieźle,  idz może ty lepiej ten język francuski cwiczyć. Może w przyszłosci cos wyliżesz tym jęzorem. 

słabo Ci wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I musisz to podkreslic na kafe no nieźle,  idz może ty lepiej ten język francuski cwiczyć. Może w przyszłosci cos wyliżesz tym jęzorem. 

Widac, ze z doswiadczenia piszesz 😄
Zrob lewatywe, przejdzie ci nerw, ze marchwiusz sie osmiesza :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×