Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ile

ILE RAZY DZIENNIE TRZEBA PRZEKLĄĆ STALKERA, ZEBY PRZESTAŁ NAM SZODZIĆ?

Polecane posty

Gość no ile

10? 50? 100? 

Kiedys przeklinałam babę która mnie skrzywdziła, i ciągle jej sie wszystko wali, chociaż ja sama juz o tym zapomniałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na początku trzeba przeklinać i nienawidzić ile się da, a potem sprawiedliwość czy tez karama działa samorzutnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Na początku trzeba przeklinać i nienawidzić ile się da, a potem sprawiedliwość czy tez karama działa samorzutnie. 

Owszem uderza rykoszetem w przeklinajqcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Owszem uderza rykoszetem w przeklinajqcego

Chyba bumerang. Mnie ktoś źle życzył z zawiści i się spełniło i  ten ktoś nie dostał rykoszetem, ale minęło kilkanaście lat i już nieistotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chyba bumerang. Mnie ktoś źle życzył z zawiści i się spełniło i  ten ktoś nie dostał rykoszetem, ale minęło kilkanaście lat i już nieistotne. 

nie zna dnia ani godziny,

byc moze za dzien,

za tydzien

i sie to stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość no ile napisał:

10? 50? 100? 

Kiedys przeklinałam babę która mnie skrzywdziła, i ciągle jej sie wszystko wali, chociaż ja sama juz o tym zapomniałam. 

a jak cie skrzywdzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi kiedyś stara wiedźma złodzieja z zazdrości wykrzyczala że nie będę mieć w życiu i to się spełnią, choroby cierpieniae samotności. Nawet gdy ktoś się pojawi ja to spiierdole. Nie wiem co zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile

Nie uderzy w przekkinającego, bo ja tej osobie nic złego nie zrobiłam, krzywdziła mnie z bezinteresownej nienawiści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile

I jeszcze za to że ona mogła a a ja byłam zupelnie bezbronna. W takich przypadkach klątwa działa jak tajfun. Was też przeklinam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile

Tak samo jest z moim stalkerem (stalkerami), ja chcę tylko normalnie zyć, a oni mnie przesladują, oczerniają, pomawiają nawet w sposób karalny, od długich lat, to trwa i niszczy mi zycie a ja nic nie robię. Ale spodziewajcie się powrotu waszego zła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość no ile napisał:

Nie uderzy w przekkinającego, bo ja tej osobie nic złego nie zrobiłam, krzywdziła mnie z bezinteresownej nienawiści. 

Znam takich ludzi i całe życie byli wredni i nic ich złego nie spotkało, taki typ osoby co lubi z czystej złośliwości dołki pod kimś kopać. Niestety wcale za to nie zapłacą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
2 godziny temu, Gość no ile napisał:

Tak samo jest z moim stalkerem (stalkerami), ja chcę tylko normalnie zyć, a oni mnie przesladują, oczerniają, pomawiają nawet w sposób karalny, od długich lat, to trwa i niszczy mi zycie a ja nic nie robię. Ale spodziewajcie się powrotu waszego zła. 

No schizofrenia no, podręcznikowy przykład manii paranoidalno prześladowczej. W kaftanik pacjentkę i do specjalistycznego ośrodka, nim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Doktor napisał:

No schizofrenia no, podręcznikowy przykład manii paranoidalno prześladowczej. W kaftanik pacjentkę i do specjalistycznego ośrodka, nim będzie za późno.

ironizujesz doktorku, zebys sie kiedys nie zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość no ile napisał:

Tak samo jest z moim stalkerem (stalkerami), ja chcę tylko normalnie zyć, a oni mnie przesladują, oczerniają, pomawiają nawet w sposób karalny, od długich lat, to trwa i niszczy mi zycie a ja nic nie robię. Ale spodziewajcie się powrotu waszego zła. 

Zmieniliśmy trochę taktykę, ale i tak wyszło szydło z worka. Jak zrobić, aby być NIEZAUWAŻONYM, to już nie umiemy. 

ZAMIAST GENITALIAMI, RUSZCIE GŁOWAMI, GOOWNO Z ŁBA WYPŁYNIE , WRÓCI wam SPRAWNOŚĆ UMYSŁOWA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bandziory

Herszt mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
18 godzin temu, Gość no ile napisał:

10? 50? 100? 

Kiedys przeklinałam babę która mnie skrzywdziła, i ciągle jej sie wszystko wali, chociaż ja sama juz o tym zapomniałam. 

Przekonanie jest źle i to zakrawa o konszakty z szatanem .Radzę być po stronie Boga co do reszty to zgadzam się ze to mafia przestępczą.Wmawianie ludziom shizofreni czy innej choroby jest przestępstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
18 godzin temu, Gość no ile napisał:

10? 50? 100? 

Kiedys przeklinałam babę która mnie skrzywdziła, i ciągle jej sie wszystko wali, chociaż ja sama juz o tym zapomniałam. 

Przekonanie jest źle i to zakrawa o konszakty z szatanem .Radzę być po stronie Boga co do reszty to zgadzam się ze to mafia przestępczą.Wmawianie ludziom shizofreni czy innej choroby jest przestępstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy

*przeklinanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
2 godziny temu, Gość Bandziory napisał:

Herszt mowi

Wszystko ma swój kres.Wszystko wychodzi na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile
10 godzin temu, Gość Doktor napisał:

No schizofrenia no, podręcznikowy przykład manii paranoidalno prześladowczej. W kaftanik pacjentkę i do specjalistycznego ośrodka, nim będzie za późno.

Stara komusza śpiewka, jak ktoś odkrywa o nas prawdę to my go do psychuszki. A doktorem to ty jesteś jak z obsranej koziej dópy trąba. W zyciu nie miałaś w ręku podręcznika do psychiatrii, bo jestes zbyt prymitywna, żeby z tego cokolwiek zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×