Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciężarna

Ból brzucha w 5 miesiącu

Polecane posty

Gość Ciężarna

Od wczoraj czuje ból w dole brzucha, taki nacisk. Szczególnie jak pochodzę trochę. Brzuch się nie stawia i nie plamie. Zastanawiam się dzwonić do gina? Czy to normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poszalałaś wczoraj? Ja spędziłam niedziele zwinięta w kłębek. W sobotę poszalałam ze sprzątaniem i chyba za dużo było. Dziś już ok. Zaczynam 18tydzień. Więc podobnie jak ty. 
Tez czytałam wczoraj o bólach brzucha że to normalne że jakieś wiązadła które podtrzymuja macice się rozciągają i może bolec ale u mnie chyba było za dużo sprzątania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Poszalałaś wczoraj? Ja spędziłam niedziele zwinięta w kłębek. W sobotę poszalałam ze sprzątaniem i chyba za dużo było. Dziś już ok. Zaczynam 18tydzień. Więc podobnie jak ty. 
Tez czytałam wczoraj o bólach brzucha że to normalne że jakieś wiązadła które podtrzymuja macice się rozciągają i może bolec ale u mnie chyba było za dużo sprzątania 

Wczoraj byłam w domu i na spokojnie obiad itp. Rano dzisiaj spieszylam się żeby syna do szkoły zawieźć i trochę może za szybko i za gwałtowne ruchy. Teraz leżę i czekam aż przejdzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pierwszej ciąży nic mi nie było, a w drugiej wystarczyło że pozmywałam naczynia, czy poszłam po chleb, czy trochę więcej pochodziłam i juz ból brzucha. Z miesiąca na miesiąc jest gorzej. Trzeba przetrwać. Poleż, odpoczywaj. Od czasu o czasu możesz ratować się no-spą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Ciężarna napisał:

Wczoraj byłam w domu i na spokojnie obiad itp. Rano dzisiaj spieszylam się żeby syna do szkoły zawieźć i trochę może za szybko i za gwałtowne ruchy. Teraz leżę i czekam aż przejdzie... 

Ja właśnie tez W sobotę gwałtowne ruchy, wszystko na szybko 5rzeczy na raz bo goście idą... a wczoraj nospa i leżenie. Przespałam cały dzień i dziś ok 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Czyli myślicie że trochę "nadwyrężyłam" brzuszek? Bo nie wiem czy zacząć panikowac i dzwonić do lekarza czy poczekać bo brzuch się nie stawia i nie plamię... Nie to że boli mnie strasznie że wytrzymać nie mogę, tylko się martwię czy wszystko jest dobrze. Dzidziuś kopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Weź nospe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×