Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Nie rozumiem

Polecane posty

Gość Paula

Rozmawiam sobie ze znajomym co tam w weekend robiliśmy. On opowiada jak to spędził czas z narzeczoną na ściance wspinaczkowej, kino, wino itd.

Ja taka wsłuchana, mówię że zazdroszczę bo super się bawili, a ja nic konkretnego nie robiłam.

I on pyta kiedy się wezmę w końcu za siebie, bo przydałby mi się facet. Ja na to, że mam jednego na oku nie chcialam mówić ale w końcu powiedziałam kto to. Zaczął się śmiać na początku nie zrozumiałam, myślałam że śmieje się z mojego wybranka, ale nie!

Powiedział, że powinnam zadbać bardziej o siebie bo to nie ta kategoria 😳

Miałam wielką ochotę dać mu w twarz, ale zaczęłam mieć wątpliwości czy on oby nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Paula napisał:

Rozmawiam sobie ze znajomym co tam w weekend robiliśmy. On opowiada jak to spędził czas z narzeczoną na ściance wspinaczkowej, kino, wino itd.

Ja taka wsłuchana, mówię że zazdroszczę bo super się bawili, a ja nic konkretnego nie robiłam.

I on pyta kiedy się wezmę w końcu za siebie, bo przydałby mi się facet. Ja na to, że mam jednego na oku nie chcialam mówić ale w końcu powiedziałam kto to. Zaczął się śmiać na początku nie zrozumiałam, myślałam że śmieje się z mojego wybranka, ale nie!

Powiedział, że powinnam zadbać bardziej o siebie bo to nie ta kategoria 😳

Miałam wielką ochotę dać mu w twarz, ale zaczęłam mieć wątpliwości czy on oby nie ma racji.

współczuje znajomych ahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wahasz się to znaczy , że rację miał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ale ja nigdy się nie uważałam za za iedbana. Przecież dbam o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość gosc napisał:

współczuje znajomych ahahahha

wspolczuje znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×