Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onaa

Spędzanie wolnego czasu z partnerem

Polecane posty

Gość Onaa

Ciekawa jestemjak wygląda spędzanie czasu we dwoje u innych. Póki nie mieszkaliśmy razem były wyjścia, spacery czy siedzeliśmy u niego i potrafiliśmy rozmawiać godzinami. Obecnie mieszkamy ze sobą 5lat,owszem wychodzimy, ale ulubionym zajęciem mojego faceta jest komputer. Nigdy nie zaniedbuje obowiązków domowych, słucha mnie, ale brakuje mi takiej normalnej rozmowy czy spędzania czasu bez. On tłumaczy, że to dla niego rozrywka taka jak dla mnie telewizor czy przeglądanie neta, ale w moim przypadku jest tak, że jak mam wybór wyjść na spacer czy telewizor, to zawsze wolę to pierwsze. Partner z kolei to typowy domator i nie zawsze mu się chce wyjść czy coś porobić... U znajomych par jest raczej tak, że przychodzi weekend i wychodzą gdzieś, spacerują, jeżdżą na wycieczki, u nas częściej jest tak, że wracamy z zakupów, on zasiada do komputera, a ja znudzona przed tv. Jestem ciekawa czy u kogoś z Was też tak jest, że tego wolnego czasu nie spędza się razem na jakichś aktywnościach tylko tak"obok siebie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

My mieszkamy ze sobą dopiero półtora mca, ale rzadko wychodzimy bo jest zimno. Czasem on umawia się z kolegami albo ja z przyjaciółką, może raz w tygodniu idziemy do kina lub restauracji. Latem wolę wyjść na spacer, a zimą komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

My mieszkamy ze sobą dopiero półtora mca, ale rzadko wychodzimy bo jest zimno. Czasem on umawia się z kolegami albo ja z przyjaciółką, może raz w tygodniu idziemy do kina lub restauracji. Latem wolę wyjść na spacer, a zimą komputer.

Nie żartuj zimno to dopiero będzie

My chodzimy do kina,na spacer,basen,latem rower,w domu ogladamy filmy,duzo rozmawiamy

Wychodzimy praktycznie codziennie na spacer.Zawsze możesz kupić termos i brać herbatę.My tak robimy więc grzaniec albo herbata z pradem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face

A mieszkamy ze sobą 20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

Jaka przyjaciolka? Szanujcie się drogie panie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face
11 minut temu, Gość Tttt napisał:

Jaka przyjaciolka? Szanujcie się drogie panie 

Jako partnerka i nie nie chce ślubu.Wlasnie ja tego nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×