Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IzaPonik89

kosmetolog Kraków

Polecane posty

Gość IzaPonik89

hejka Dziewczynki,  szukam sprawdzonego kosmetologa w Krakowie. Chciałabym zrobić sobie jakiś zabieg na buźke - jakies kwasy, a może jeszcze cos innego. Szukam w kazdym razie kogos profesjonalnego, kto by się mną trochę zajął.

Z gory dzięki!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLenka

ja chodze cegielnianą do gabinetu Sekrety piękna. robilam u nich ostatnio serię zabiegow przeciwzmarszczkowych zaffiro i jestem zadowolona, poprawil sie owal twarzy,a skora zrobila sie jakby bardziej sprezysta i jedrna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Polecam dziewczyny z Estetici na Sławkowskiej! do kogo bym nie poszła to jestem mega zadowolona, panie są bardzo doświadczone i niesamowicie miłe! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka
Dnia 22.11.2019 o 17:51, Gość MagdaLenka napisał:

ja chodze cegielnianą do gabinetu Sekrety piękna. robilam u nich ostatnio serię zabiegow przeciwzmarszczkowych zaffiro i jestem zadowolona, poprawil sie owal twarzy,a skora zrobila sie jakby bardziej sprezysta i jedrna 🙂

Gdzie jest ten gabinet?? Też przydałoby mi się coś przeciwzmarszczkowego, bo coraz więcej ich widzę, a poza tym zaczynam czuć grawitację 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Oczywiście niezmiennie od lat dziewczyny w Estetice na sławkowskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Poszukując zabiegów depilacji laserowej trafiłam do salonu Estetica. Po skończonej sesji zaczęłam chodzić na mezoterapię mikroigłową, świetnie nawilżyło mi skórę, odżywiło. Mimo, że dojeżdżam spoza Krakowa prawie godzinkę wracam regularnie od kilku lat. Lokalizacja jak najbardziej na + ze względu na Rynek Główny, a co więcej miła atmosfera, zawsze świeże kwiaty i kompetentne Panie kosmetolog, które doradzą jaki zabieg jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie jest ten gabinet?? Też przydałoby mi się coś przeciwzmarszczkowego, bo coraz więcej ich widzę, a poza tym zaczynam czuć grawitację 😉 

Widzę, że nikt nie odpisał, więc podpowiem Cegielniana 4a 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hejka Dziewczynki,  szukam sprawdzonego kosmetologa w Krakowie. Chciałabym zrobić sobie jakiś zabieg na buźke - jakies kwasy, a może jeszcze cos innego. Szukam w kazdym razie kogos profesjonalnego, kto by się mną trochę zajął.

Z gory dzięki!! 😘

Hej, ja chodzę do Vesuny w Krakowie. Bardzo polecam. Są dwa punkty. Ja chodzę na ulicę Dobrego Pasterza do pani Kasi K. Mają mnóstwo zabiegów - od podstawowych pielęgnujących aż po lasery. Wciągnęło mnie to już na tyle, że od zabiegów na twarz przeszłam przez zabiegi na ciało i trochę medycyny estetycznej 😉 więc sprawdziłam już to miejsce pod każdym względem 😄 

Ogólnie nowoczesne miesjce, miła obsługa, kompetentne osoby, dużo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×