Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Co ja tutaj robieeeee

W Waszym miescie ile kosztuje wynajem mieszkania ?

Polecane posty

Go艣膰 Co ja tutaj robieeeee

Witajcie 馃檪

Tak jak w tytule.

Zadalam takie a nie inne pytanie poniewaz u mnie w miescie ceny wynajmu M4 sa kosmiczne ! Za 35 metrow ludzie chca聽1000 zl.plus czynsz + oplaty......

Worcilam do kraju i jestem w szoku co sie tutaj dzieje....a moze tylko u mnie w miescie tak jest ?

Np.facet ma do wynajecia mieszkanie, 50 metrow,z garazem w bryle bloku za 1500 zl.Mieszkanie ma pare mebli.Oczywscie do 1500 zl.dochodza oplaty,internet.

I te umowy, umowa najmu.....tez sa u Was na topie ?

Dodam,ze u mnie w miescie zarabia sie +/- 2100 zl.na reke plus dodatki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Co ja tutaj robieeeee

Umowy najmu okazjonalnego *聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Namys艂贸w wojew opolsk
3 minuty temu, Go艣膰 Co ja tutaj robieeeee napisa艂:

Umowy najmu okazjonalnego *聽聽

W jakim mie艣cie mieszkasz? W Opolu kt贸re jest stolic膮 wojew贸dztwa Opolskiego za mniej ni偶 1800-2000 mieszkania nie wynajmiesz wi臋c i tak masz tanio, w Namys艂owie takie samo mieszkanie wynajmiesz za 400-500 z艂otych 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Namys艂贸w wojew opolsk

Namys艂贸w jest do艣膰 tanim miastem 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
6 minut temu, Go艣膰 Co ja tutaj robieeeee napisa艂:

Witajcie 馃檪

Tak jak w tytule.

Zadalam takie a nie inne pytanie poniewaz u mnie w miescie ceny wynajmu M4 sa kosmiczne ! Za 35 metrow ludzie chca聽1000 zl.plus czynsz + oplaty......

Worcilam do kraju i jestem w szoku co sie tutaj dzieje....a moze tylko u mnie w miescie tak jest ?

Np.facet ma do wynajecia mieszkanie, 50 metrow,z garazem w bryle bloku za 1500 zl.Mieszkanie ma pare mebli.Oczywscie do 1500 zl.dochodza oplaty,internet.

I te umowy, umowa najmu.....tez sa u Was na topie ?

Dodam,ze u mnie w miescie zarabia sie +/- 2100 zl.na reke plus dodatki.

Nie pociesze ci臋 w wi臋kszo艣ci miast jest podobnie. W okolicznym miasteczku kawalerki zaczynaj膮 si臋 od 700 z艂 plus media i czynsz. A to miasteczko to tzw dziura gdzie masz 4 sklepy monopolowe 1 biedronke itp. W oddalonym o 10 km wiekszym mie艣cie powiatowym ceny kawalerek od 900 z艂 plus op艂aty.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Mieszkam w du偶ym mie艣cie. Wynaj臋cie聽艂adnie umeblowanego聽mieszkania (oko艂o 50 m2) kosztuje 2.400 PLN, plus op艂aty za media. Kaucje s膮 r贸偶ne, ale przewa偶nie jednokrotno艣膰 miesi臋cznego wynajmu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

U mnie w rodzinnym mie艣cie oko艂o 50 tys. mieszka艅c贸w podobnie,聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

700 euro聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Namys艂贸w wojew opolsk
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

U mnie w rodzinnym mie艣cie oko艂o 50 tys. mieszka艅c贸w podobnie,

Czemu nie podajecie nazw swoich miast? Przecie偶 je艣li np miasto jest powiatowe i ma 50 tysi臋cy mieszka艅c贸w, to b臋d臋 wiedzia艂 o jakie miasto chodzi, wi臋c podajcie nazwy swoich miast聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Namys艂贸w wojew opolsk
Przed chwil膮, Go艣膰 Namys艂贸w wojew opolsk napisa艂:

Czemu nie podajecie nazw swoich miast? Przecie偶 je艣li np miasto jest powiatowe i ma 50 tysi臋cy mieszka艅c贸w, to b臋d臋 wiedzia艂 o jakie miasto chodzi, wi臋c podajcie nazwy swoich miast聽

XD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Namys艂贸w wojew opolsk
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Mieszkam w du偶ym mie艣cie. Wynaj臋cie聽艂adnie umeblowanego聽mieszkania (oko艂o 50 m2) kosztuje 2.400 PLN, plus op艂aty za media. Kaucje s膮 r贸偶ne, ale przewa偶nie jednokrotno艣膰 miesi臋cznego wynajmu.

Skoro Mieszkasz w du偶ym mie艣cie to prawie ka偶dy o nim s艂ysza艂 i go kojarzy wi臋c podaj jego nazw臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss
11 godzin temu, Go艣膰 Co ja tutaj robieeeee napisa艂:

Witajcie 馃檪

Tak jak w tytule.

Zadalam takie a nie inne pytanie poniewaz u mnie w miescie ceny wynajmu M4 sa kosmiczne ! Za 35 metrow ludzie chca聽1000 zl.plus czynsz + oplaty......

Worcilam do kraju i jestem w szoku co sie tutaj dzieje....a moze tylko u mnie w miescie tak jest ?

Np.facet ma do wynajecia mieszkanie, 50 metrow,z garazem w bryle bloku za 1500 zl.Mieszkanie ma pare mebli.Oczywscie do 1500 zl.dochodza oplaty,internet.

I te umowy, umowa najmu.....tez sa u Was na topie ?

Dodam,ze u mnie w miescie zarabia sie +/- 2100 zl.na reke plus dodatki.

U mnie w mie艣cie za 25m 1500+ op艂aty, wi臋c za 35m (to mog膮 by膰 2 pokoje) ze 2000. A czynsz mam przy 1 osobie prawie 700, za mieszkanie w艂asno艣ciowe.
Co ci臋 dziwi w umowe najmu okazjonalnego, bo nie kumam?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×