Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ErykLasota

Łatwy zarobek

Polecane posty

Chcesz zarobić 50zł w łatwy i przede wszystkim bezpieczny sposób?
Sprawdź to :)

1. Wchodzisz w Sklep Play lub App Store i pobierasz aplikację "Monese".
2. Przy rejestracji wpisujesz mój kod zaproszeniowy: ERYKL476 - jest to konieczne do wypłaty bonusu.
3. Weryfikujesz dane, postępujesz zgodnie z instrukcją. 
4. Wybierasz darmowe konto w funtach. Są tam 3 pakiety do wyboru, natomiast Ty wybierasz pakiet "SIMPLE".
5. Jeżeli się zarejestrujesz to w zakładce "karta" zamawiasz ją na wskazany adres.
Kartę otrzymujesz pocztą w ciągu 4 - 5 dni roboczych.

10 GBP (50zł) dostajesz za założenie konta i zrobienie transakcji kartą, na którą ja przelewam Ci pieniądze, 10 GBP dostaję ja za polecenie.
A więc w skrócie: zamawiasz darmową kartę, jak ją otrzymasz to wysyłam Ci 1GBP na wykonanie transakcji i jak ją wykonasz to otrzymasz 50 zł czyli 10 GBP kartą możesz płacić w każdym sklepie.
Wszystko jest oczywiście darmowe :)

Mój e-mail: lasota.eryk@ o2. pl pisz, pytaj, i daj znać kiedy dostaniesz karte i mam przelać Ci 1GBP

Nie bój się tego, ja spróbowałem i działa, pamiętaj, że po aktywacji Ty również dostaniesz kody na których będziesz mógł zarobić jeszcze więcej. Żadnych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałam z tej opcji:) pieniążki juz mam na koncie.

Moi drodzy, jeśli szukacie dodatkowego zarobku, nie tak jak tutaj takiego jednorazowego tylko stałego, napiszcie do mnie. Oferuje prace dodatkową, wykonywaną w własnym domu z szeregiem wskazówek i instrukcji jak zacząć i co robić, aby zysk był natychmiastowy i stał

Wymagania to tylko pełnoletność i polskie obywatelstwo

Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×