Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina130492

Provera

Polecane posty

Gość Paulina130492

W związku z długimi cyklami wachającymi się od 34 do 50 dni ginekolog po badaniach zleconych z krwi stwierdził że prolaktyna i tsh ft3ft4 są superowe po zrobieniu usg użył słów szerokie enometrium druga faza cyklu niedomaga a poza tym jest wszystko okej. została mi przepisana luteina na wywołanie miesiączki miałam brać 3 dni potem od 16 dnia cyklu lek provera 5mg 2x1 tabletka i tak przez 10 dni.
Mam pytanie czy któraś z Was kochane brała tabletki provera?
Wiadomo w ciągu 7 dni powinna wystąpić miesiączka. 7 dzień nadszedł i pobolewal mnie brzuch i skurcze. Krwawienie? Raczej plamienie. Wiem że trzeba poczekać aż się rozkręci. Po tym plamienia udało mi się dostać do ginekologa który stwierdził że ciąży brak ale to plamienie to pewnie się rozkręci i będzie okres. Niestety po dwóch dniach plamienie zniknęło. Według tego co pani doktor kazała liczyć dziś jest 13 dc. A dostałam okres. Czyli co teraz? Dostanę się dopiero do lekarza za dwa tygodnie bo takie terminy ma teraz dłuższe. Czy w takim razie źle albo wcale nie zaaregowalam na leki? Bo cykle miałam długie i ten też 46 dni.
Jestem w kropce bo nie wiem co dalej.
Z mężem staramy się o dziecko i stąd zaproponowany lek który ma ułatwić a nie zaszkodzić przy zajściu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×