Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 545

Sposób na wykrycie zdrady

Polecane posty

Gość 545

Witam mam przeczucia że moja dziewczyna jakby mnie zdradza, zrobiła się oschla, mniej się mną interesuje, dużo pisze SMS czy fb. Jest jakiś sposób, podejście by w niej to wykryć. Czy poprostu zapytać wprost choć wiem że będzie sprzeczna ale może po zachowaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Ja założyłam obce konto na fb by sprawdzić czy mój były będzie podrywał pierwszą lepszą. I tak zrobił. Ale zorientował się że to chyba ja. Hah przestraszył się i przestał bawić się moimi uczuciami. Polecam serdecznie to zrobić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545

Hmm dobry pomysł Nata wtedy będę wiedział czy ulegnie i poprostu będzie pisać i też czy ukrywać przedmna te wiadomości. I myślę że nawet jej zachowanie się zmieni wtedy będę mógł podejrzewać że naprawdę może mieć do tego skłonność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Nata napisał:

Ja założyłam obce konto na fb by sprawdzić czy mój były będzie podrywał pierwszą lepszą. I tak zrobił. Ale zorientował się że to chyba ja. Hah przestraszył się i przestał bawić się moimi uczuciami. Polecam serdecznie to zrobić 🙂

Masakra. Jebbane Chvje, żeby im nie stawał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
45 minut temu, Gość gość napisał:

Masakra. Jebbane Chvje, żeby im nie stawał. 

Hah a jak, powiem Ci że w tych sprawach ekspertem nie był! Ale ja głupia bezinteresownie z nim była bo uczucie, i co z tego mam!? G... o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaa
3 godziny temu, Gość 545 napisał:

Witam mam przeczucia że moja dziewczyna jakby mnie zdradza, zrobiła się oschla, mniej się mną interesuje, dużo pisze SMS czy fb. Jest jakiś sposób, podejście by w niej to wykryć. Czy poprostu zapytać wprost choć wiem że będzie sprzeczna ale może po zachowaniu? 

kopnij w duupe szzmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaaa

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×