Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciu

Jaka praca byłaby dla mnie dobra ? Nie wiem gdzie bym mógł się odnaleźć żebym się nadawał ? Gdzie szukać żeby akurat się dostać i mnie przyjęli nie wiem gdzie by mnie akurat chcieli taką osobę jak ja :I Może ktoś coś poradzi bo nie wiem gdzie próbować ?

Polecane posty

Gość gosciu

Mam teraz obecnie równe 30 lat i jestem długotrwale bezrobotny że nigdzie nie pracuje i nie miałem pracy żadnej , co jeszcze mam średnie wykształcenie zawodowe .Co mogę powiedzieć nie mam matury ale mam szkoły zrobione zawodowe policealne typu Żak ,Teb Edukacja . Co dalej nie mam prawa jazdy i musiałbym zrobić bo przymierzam się już od dawna do zrobienia ale jakoś nie mogę nigdy zdać i moje plany na niczym spełzły .Co jeszcze z języków obcych jako tako znam angielski miałem tyle co w szkole podstawowej i potem w liceum i trochę w szkole tej zawodowej i niemiecki trzy lata miałem w gimnazjum więc trochę pamiętam ale słabo ;/ Co jeszcze mogę powiedzieć nie wiem gdzie próbować gdzie bym się nadawał bo nie pracowałem jeszcze i nie próbowałem nigdzie wiem że raczej z matematyki i z liczenia jestem słaby tam jakieś rzeczy typu ułamki albo procenty ,pierwiastki albo algebra więc mówią mnie w domu że na kasjera bym się nie nadawał bo bym manka narobił bo już myślałem o tym nawet 😞 Co dalej bez nałogów jestem więc może to też czasem istotne .Obecnie mieszkam na obszarze wiejskim do jednego miasta mam 8 km do drugiego mam 12 km .Co jeszcze do pracy fizycznej też raczej nie mam siły bo wiem nawet jak u siebie coś na podwórku robiłem to zaraz mnie serce ciężko waliło albo miałem zadyszkę i zaraz oddech łapałem albo mnie ręce bolały .Pamiętam nawet jak coś tam bloczkami obkładałem u siebie na podwórku i tylko przewieżć taczką i obłożyć bloczkami to zaraz mnie nawalało serducho i kołatało ;/ nie mam siły nawet biegać bo zaraz łapię oddech i zadyszka i mnie brakuje tchu 😞 Nie wiem więc czy w pracy fizycznej bym dał sobie radę bo tam robić coś dźwigać podnosić jakieś ciężkie rzeczy ;./ myślałem też właśnie o jakiś zawodach typu doradca klienta myślałem może o pakowaczu oglądałem jakieś ogłoszenia sam nie wiem barman albo kelner albo agent ubezpieczeniowy albo myślałem o tym też dozorca mnie by pasowało tak jak dozorca jakiś stróż coś tam pilnowanie obiektu coś w tym stylu .Doradca klienta też myślałem o tym ale nie wiem czy bym się nadawał i dał sobie radę bo nawet w sklepie jakimś typu Media Expert to trzeba się znać jak klient przyjdzie i mu umieć doradzić wybrać produkt który lepszy co teraz dobra firma jaka jest .Sam nie wiem pakowacz też myślałem ale mnie mówią w domu że będę miał akurat taką siłę szybko i sprawnie płynnie wręcz pakować produkty na maszynie żeby nadążać i się nie ociągać tylko sprawnie pakować szybko ? Nie wiem jak z tym kasjerem bo myslałem o tym ale mnie mama mówi zawsze bo ja słaby z matematyki to źle policze albo nabije żle na kasę lub wydam za mało albo nie będzie się utarg zgadzał na koniec dnia w kasie ;/ to już sam nie wiem co mam robić bo na hydraulika albo tam na mechanika samochodowego się nie nadaje bo nie znam się w ogóle na reperowaniu i jak tam coś przykręcić nawet albo nawet w samochodzie coś zrobić to raczej bym nawet nie umiał nic zrobić kompletnie ;/ Tak więc mam 30 lat i jestem w takim dołku bo nie wiem zupełnie gdzie próbować gdzie szukać od czego zacząć ? no bo chcialbym pracę bardziej stałą i pewną nie że jakieś umowy takie smieciówki jakieś co płacą 8 na godz zł albo nie ma umowy o pracę tylko jakaś taka że tyle że się pracuje .Myślałem już o magazynierze ale nie mam kwalifikacji na wózki widłowe i nie wiem czy bym sobie poradził i się nadawał .Nawet myślałem o jakiejś pracy takiej jak Call Center ale tak czytałem o tym i nie wiem czy to jest opłacalne i czy tam dobrze w tym zawodzie zarabiają albo to praca taka stała i pewna ? Naprawdę mam problem bo tak to chodziłem na policealne zawodowe nawet jak mnie z urzędu pracy wysyłali na staż to zawsze miałem odpowiedź odmowną albo przyjęto kogoś innego albo było bo już mają inną osobę wybraną lub już nie mają zapotrzebowania na stażystę bo byłem wysyłany do kilku miejsc i zawsze tylko kazali się zgłosić mnie po papierek że nie wybrali mnie bo inną kandydaturę wybrali albo że mają kogo innego już na oku .No i tak kilka razy miałem nawet sam brałem skierowanie z urzędu poszedłem gdzieś a tam mnie pan mówi żebym przyszedł za dwa dni i a jak poszedłem to już ze nie mają zapotrzebowania na stażystę ;/ Co zrobić mam nie wiem już sam myślałem też o jakiejś pracy typu kelner albo barman ale sam nie wiem czy się nadaje czy dałbym sobie radę i by mnie w ogóle przyjęli bo jak nie mam doświadczenia żadnego w takim zawodzie ani nigdy w takim czymś nie pracowałem żeby mieć opinię od pracodawcy ? Już mam dosyć w urzędzie pracy to się wyrejestrowałem sam już rok temu bo mnie wysyłali nawet sam brałem skierowanie poszedłem do jakiegoś pracodawcy a on już mówi mnie że ma kogo innego wybranego a do urzędu nie zgłosił że już kogoś wybrał sobie albo idę do innego miejsca to mnie też rozmowę przeprowadzili ze mną a potem idę do kierownika i mnie daje odpowiedź że inną osobę wybrali .No i tak cały czas było nawet poszedłem do prywatnej osoby co swoją działalność prowadziła i to samo było też mnie nie przyjmie i też tylko rozmowę przeprowadziła ze mną i tyle .Zawsze jakieś ale mają albo w jednym to by chciały jak mnie wysłano tam gdzieś żeby od razu na stażu wszystko umieć na wszystkim się znać i tylko siąść i robić .Nawet w innym jak  byłem zarejestrowany urzędzie pracy to chodziłem pytałem się o ofertę wrzuconą do nich dzień wcześniej a to już nieaktualne było albo już dzwonił dopiero co pracdodawca i wycofał bo już kogoś mają zawsze chciały mnie na coś gorszego wysłać typu magazynier albo jakiś tam do sprzątania szpitala salowy a jak coś lepszego to już oferta była imienna i wybrał sobie pracodawca kogoś już .No i tak nawet w tym innym urzędzie to mnie kazała szukać i chodzić samemu i się pytać no to ogłoszenia dałem w internecie nawet że szukam pracy albo coś tam było że pisałem do jakiś tam zakładów pracy w mieście tam gdzie znajduje się ten urząd pracy i żaden zakład mnie nie odpisał ani nie było odpowiedzi od jednego nawet 😕 do tego co dalej jak poszedłem nawet do jednego mnie wysłali do pracy tam że oferta na okres próbny 3 miesiące to było tak że musiałem sam jako bezrobotna osoba sobie robić badania sanitarne na nosicielstwo albo coś tam jakieś szczepienie wykonać trzy dawki bo mnie nie przyjmą jak nie zrobię sobie szczepienia przeciwko tej chorobie . Zawsze coś kombinują jak się tam wyśle to albo nie miał facet czasu gadać i nie miał czasu mnie wysłuchać bo zajęty i zabiegany jest a potem za dwa dni idę a już nie ma zapotrzebowania na stażystę akurat .No i tak to jest z nimi nie wiem już sam co mam robić ? Myślałem już o różnych zawodach nie mam akurat matury bo nie zdałem z matematyki właśnie bo bym poszedł na studia ale nie dam rady z tą matematyką i nie zaliczę bo słaby jestem żeby zrobić coś . O czym już nie myślałem ale nie wiem sam w czym bym chciał pracować w jakim zawodzie ? nawet byłem już kiedyś w takim jakimś zakładzie co wysyłają ludzi do pracy do Holandii się pytać ale to zaraz za miesiąc zlikwidowali ten zakład i zaraz przestał istnieć .Albo było coś że się ogłaszałem to też raz miałem telefon od kobiety z biedronki że na kasjera szukają ale mnie matka mówi że jak ja źle liczę i nie umiem dobrze matematyki ;/ No albo miałem telefon na pomocnika jakiegoś tam robotnika co klosze podwiesza czy coś ale jak ja też nie umiem akurat żeby posługiwać się jakimiś narzędziami jak do majsterkowania ;/ akurat tak coś zrobić śrubokrętem albo wiertarką noo i też tak nie wiem co zrobić mam ;( Bo nawet jakbym spróbował gdzieś na kelnera bo na kucharza nie pójdę bo nie umiem gotować ani coś żeby zrobić jakąś potrawę w kuchni coś tam naszykować obiad . Tak mnie coś mama namawiała że może do policji ale jak nie mam siły biegać albo nawet w domu coś dżwigać albo przenieść to jak zdam egzamin tam jakieś ćwiczenia typu wf ? do tego nie jestem jakiś taki twardziel tylko bardziej łagodny i słaby psychicznie żeby być takim wytrzymałym do pracy takowej w policji więc nie wiem sam już 😞 Myślałem też jakaś praca w barze typu Macdonald ale ja wiem czy to opłacalne i takie dobrze płatne albo że tak tam długo potrzymają ?  Z urzędu pracy już nie korzystam bo wiem że i tak nie pomogą ani nie ma co na nich polegać byłem kilka razy wysłany tylko tyle że rozmowę przeprowadzano a ja też stresuje się i nie wiem czy mnie się powiedzie czy dam radę i sobie poradzę a oni zaraz by chcieli żeby wszystko umieć i się znać na wszystkim 😞  Tak rozglądałem się też za pracą jakąś jako kurier no ale prawka nie mam ale jakbym zrobił sobie prawko to może by mnie przyjęto nie wiem gdzie mnie mogą przyjąć bo nie mam nawet żadnych szkoleń albo żeby mieć nawet doświadczenie zawodowe w pracy na jakimkolwiek stanowisku ? no to kto mnie przyjmie gdzie do jakiegoś zakładu pracy jak nawet stażowego nie mam odrobionego bo jak chciałem chodziłem to tylko odmowna decyzja i już mamy kogo innego 😞 no to nie wiem bo jak nie mam prawka nawet i dopiero muszę podejść do egzaminu i zdać to prawko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHA81

Ale WYPOCINY na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

To napisz coś lepszego ja przynajmniej jestem szczery i mówię o swoich problemach otwarcie .Jak nie ma ktoś takiej sytuacji w życiu to zaraz wyśmieje i nie zrozumie tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×