Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirka

Villa Toscana (Tawerna Oświęcim) Opinie

Polecane posty

Gość Mirka

Cześć jestem w trakcie organizowania swojego wesela. W tym momencie mamy a tapecie lokal na tą imprezę. Jak na razie na pierwszym miejscu jest Villa Toscana. Byliśmy z narzeczonym tam na imprezie i bardzo nam się podobało. Sam lokal jest ładny i nam bardzo odpowiada. Szukam opinii na temat jedzenia, obsługi oraz całej imprezy. Rozmawialiśmy już wstępnie z właścicielem i robi dobre wrażenie. Czekam na wasze opinie. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Spokojnie mogę polecić Ci Villę Toscanę. Organizowałam u nich w zeszłym roku wesele i bardzo jestem zadowolona (mój mąż również). Goście byli pod wrażeniem. Jedzenie smaczne i fajnie podane. Obsługa sprawna. Sal duża i przestronna, udekorowana zgodnie z naszymi ustaleniami. No i właściciel bardzo miły i pomocny. Ma pomysły które mogą zainteresować i sam jest tez otwarty na propozycję klientów a przy tym doradzi co  jest dobre a co się nie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Villa Toscana jest ok. Bawiłam tam na dwóch imprezach i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Zabawa bardzo dobra. Lokal jest łądny i odpowiednio przystosowany do takich imprez. Jedzenie mają wspaniałe. Zawsze elegancko podane. Obsługa na medal. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona i ja świętowaliśmy ślub na Cyprze. Polecieliśmy tam przez półtora miesiąca, wzięliśmy ślub i odbyliśmy miesiąc miodowy. Przez cały czas wakacji istniała potrzeba samochodu, więc zwróciłem się do pafos wynajem samochodu. Problem został rozwiązany dość szybko i wygodnie, ponieważ nie było https://cars-scanner.com/pl/scanner/rent_car_pafos.htm. Dlatego, jeśli chcesz wynająć samochód, przejdź do strony i wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Villa Toscana  to dobry wybór. Moja siostra wyprawiła tam przepiękne wesele. Ładna sala wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie. Bawiliśmy się wyśmienicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×