Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokossko

Często tutaj ostatnio widzę tematy o tym ile facet zarabia i co robi, a więc co o mnie sądzicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Proste napisał:

Te których tu nie na znalazły zaradnych przedsiębiorców i lekarzy. Popatrz jak sie pokolenie obecnych 30latkow buduje pod miastami. Niestety w Polsce nie dla każdej fajnej kobietki wystarczy zaradnych mężczyzn. Z tego powodu wychodzą za obcokrajowców. 

Jak któraś idzie za kasa a nie miłością to i tak będzie w końcu nieszczęśliwa i kiedyś będzie żałować. Wyrachowanej kobiety która jest ze mna dla kasy bym nie chcial, wole postawić na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
13 minut temu, Gość Gość napisał:

No to cie zadziwie ale umawiam sie z taka co zarabia tyle samo. Nie przeszkadza jej to i jest piekna

Bo pewnie sam jesteś przystojny i w dodatku ok z charakteru, a być może też rokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak któraś idzie za kasa a nie miłością to i tak będzie w końcu nieszczęśliwa i kiedyś będzie żałować. Wyrachowanej kobiety która jest ze mna dla kasy bym nie chcial, wole postawić na miłość.

Predzej pokocha sie zaradnego, uczciwego, odpowiedzialnego mezczyzne, który wybuduje dom rodzinie niz nieudacznika, lenia, lamusa który nic nie potrafi. Poza wyzwaniem kobiet i onanizowaniem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ftttggg

Kobieta jest od dziewictwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ftttggg

Kobieta jest od dziewictwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Proste napisał:

Te których tu nie na znalazły zaradnych przedsiębiorców i lekarzy. Popatrz jak sie pokolenie obecnych 30latkow buduje pod miastami. Niestety w Polsce nie dla każdej fajnej kobietki wystarczy zaradnych mężczyzn. Z tego powodu wychodzą za obcokrajowców. 

Niektóre co tu siedzą też znalazły takich przedsiębiorców, np. ja. Mieszkamy w dość gęstej zabudowie nowych domków na Białołęce warszawskiej, tu w większości  młode, fajne małżeństwa, wątpię czy któryś z Panów zarabia tylkom 3000 czy 4000 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
12 minut temu, Gość Ftttggg napisał:

Kobieta jest od dziewictwa 

KOBIETA JEST OD LIZANIA MI ZWIERACZA KIEDY JEJ KAŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruutuu

I co z tego że jakiś frajer dużo zarabia jak jego żona przyjęła do pochwy innego penisa i jej mąż nie był pierwszym i jedynym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgygg

I co z tego że jakiś fraj/er dużo zarabia jak jego żona przyjęła innego penisa do pochwy i nie była dziewicą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombajnista

Ja zarabiam jako kierowca ciągnika/kombajnu/maszyn rolniczych i mam pensje od 5 do 8 tyś zł netto zależnie od miesiąca... Moja Pani ma 3 tysie netto na sortowni ubrań... Mamy po 30 lat, jesteśmy razem od 12 lat, mieszkamy wspólnie od 10... Własne mieszkanie od 8 lat... Dzieci nie mamy bo nas nie stać finansowo i czasowo... Ot taka polska rzeczywistość xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak któraś idzie za kasa a nie miłością to i tak będzie w końcu nieszczęśliwa i kiedyś będzie żałować. Wyrachowanej kobiety która jest ze mna dla kasy bym nie chcial, wole postawić na miłość.

Jak weźmie biednego, to miłość szybko minie i też będzie nieszczęśliwa... a jednak lepiej płakać w Mercedesie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka Ilonkaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie wszystkie tu takie pustaki siedza bo nikt ich nie chce. Porzadne kobiety takie nie sa wiec i maja facetów

Tak, tak, tak sobie tłumacz, lepiej powiedz co robisz na babskim forum 😄 Np. ja czekam na mojego z obiadkiem, bo zaraz wróci z pracy - ma działalność i zarabia 10-15 tys, na czysto na m-c. Ja nie muszę pracować, ale jak mi się znudzi siedzenie na kafe, to pójdę do jakiegoś biura papierki przewracać 😛 To jest facet, a nie jakaś popierdółka z 2 tys... buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Bo pewnie sam jesteś przystojny i w dodatku ok z charakteru, a być może też rokujesz.

Być może, nie wiem, brzydki nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Proste napisał:

Predzej pokocha sie zaradnego, uczciwego, odpowiedzialnego mezczyzne, który wybuduje dom rodzinie niz nieudacznika, lenia, lamusa który nic nie potrafi. Poza wyzwaniem kobiet i onanizowaniem się. 

Miłość przychodzi niespodziewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Niektóre co tu siedzą też znalazły takich przedsiębiorców, np. ja. Mieszkamy w dość gęstej zabudowie nowych domków na Białołęce warszawskiej, tu w większości  młode, fajne małżeństwa, wątpię czy któryś z Panów zarabia tylkom 3000 czy 4000 zł. 

Wszyscy na kredyt ale wierz dalej ze kazdy po 10 tysięcy zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość żonka Ilonkaa napisał:

Tak, tak, tak sobie tłumacz, lepiej powiedz co robisz na babskim forum 😄 Np. ja czekam na mojego z obiadkiem, bo zaraz wróci z pracy - ma działalność i zarabia 10-15 tys, na czysto na m-c. Ja nie muszę pracować, ale jak mi się znudzi siedzenie na kafe, to pójdę do jakiegoś biura papierki przewracać 😛 To jest facet, a nie jakaś popierdółka z 2 tys... buhahah

Jak znajdzie inna dziure do roochania to na dworcu będziesz siedziec a nie na kafe, skazana na łaskę pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka Ilonkaa
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak znajdzie inna dziure do roochania to na dworcu będziesz siedziec a nie na kafe, skazana na łaskę pana

A gdzie on taką drugą znajdzie jak ja 🙂 Trzeba dbać o Pana, także w sypialni, to nie będzie szukał atrakcji gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panixxxxxx
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy na kredyt ale wierz dalej ze kazdy po 10 tysięcy zarabia

żeby splacać kredyt na dom w W-wie to raczej też 2 tys nie wystarczy...tak trzeba mieć koło 10 właśnie żeby jeszcze na normalne życie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość panixxxxxx napisał:

żeby splacać kredyt na dom w W-wie to raczej też 2 tys nie wystarczy...tak trzeba mieć koło 10 właśnie żeby jeszcze na normalne życie zostało

Ta i skazani na wspolne życie chocby sie walilo bo wspolny kredyt, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ta i skazani na wspolne życie chocby sie walilo bo wspolny kredyt, masakra

To nie wystarczy. Z czasem uczucie sie może wypalic. Sbala bedzie kazdy jak jej facet pomacha gotówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość żonka Ilonkaa napisał:

A gdzie on taką drugą znajdzie jak ja 🙂 Trzeba dbać o Pana, także w sypialni, to nie będzie szukał atrakcji gdzie indziej

Jak ci się ryj pomarszczy i pi'zda uschnie to nie pomogą ani dbanie o pana ani atrakcje w sypialni. Pan cię wymieni na młodszy i ładniejszy model, a ty będziesz błagała aby taki zwykły facio z 2,500 na rękę cię przygarnął do swojej klitki. Tylko że wtedy będzie za późno, głupiego nie znajdziesz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×