Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutno mi

Zakazana miłość

Polecane posty

Gość Smutno mi

Boli mnie że w tych czasach miłość homoseksualna jest nadal czymś złym i powodem do drwin itp. Zakochałam się w koleżance i ona we mnie a musimy sie z tym ukrywać jakby to było coś złego. Ona sie boi że ktoś się dowie. A miłość to miłość i dlaczego ma być to odbierane jako coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Smutno mi napisał:

Boli mnie że w tych czasach miłość homoseksualna jest nadal czymś złym i powodem do drwin itp. Zakochałam się w koleżance i ona we mnie a musimy sie z tym ukrywać jakby to było coś złego. Ona sie boi że ktoś się dowie. A miłość to miłość i dlaczego ma być to odbierane jako coś złego?

Nie znam lesbijki która ma równo pod sufitem, a zdarzyło mi sie mieć z nimi do czynienia. Dlatego domyślam sie, że każdy kto sie dowie o waszej miłości będzie sie zastanawiać w jaki inny jeszcze sposób jesteś dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie znam lesbijki która ma równo pod sufitem, a zdarzyło mi sie mieć z nimi do czynienia. Dlatego domyślam sie, że każdy kto sie dowie o waszej miłości będzie sie zastanawiać w jaki inny jeszcze sposób jesteś dziwna.

I oceniasz właśnie stereotypowo po orientacji i wg Ciebie każdy hetero jest normalny? To nie świadczy o człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja30

Ja jestem przeciwnikiem homoseksualizmu ale ok, masz rację. Masz prawo być zakochana i uprawiać seks z drugą kobietą. W...ia mnie tylko to jak tacy ludzie jak Ty zaczynają się lansować i próbują mi wmówić że to coś normalnego. Niestety to nie jest normalne, ale dopóki nie robisz tym innym krzywdy i nie narzucasz innym swojej logiki to jest to ok. Życzę dużo tolerancji wśród znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Smutno mi napisał:

I oceniasz właśnie stereotypowo po orientacji i wg Ciebie każdy hetero jest normalny? To nie świadczy o człowieku

po prostu ten stereotyp jest autentyczny, brzydziłem sie zachowaniem lesbijek które spotkałem. Totalny brak kultury, rzucanie mięsem gorzej jak szewc, awanturnictwo, a jedna jeszcze okazała sie złodziejką i opędzlowała z portfela swojej kochanicy karte płatniczą. Daj spokój, jeśli kobieta ma ochote lizać pieroga, to jest to najmniejszy z jej odchyłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
1 minutę temu, Gość Ja30 napisał:

Ja jestem przeciwnikiem homoseksualizmu ale ok, masz rację. Masz prawo być zakochana i uprawiać seks z drugą kobietą. W...ia mnie tylko to jak tacy ludzie jak Ty zaczynają się lansować i próbują mi wmówić że to coś normalnego. Niestety to nie jest normalne, ale dopóki nie robisz tym innym krzywdy i nie narzucasz innym swojej logiki to jest to ok. Życzę dużo tolerancji wśród znajomych

Normalne czy nie człowiek z pewnymi cechami się rodzi. Ludzi to nie powinno interesować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

po prostu ten stereotyp jest autentyczny, brzydziłem sie zachowaniem lesbijek które spotkałem. Totalny brak kultury, rzucanie mięsem gorzej jak szewc, awanturnictwo, a jedna jeszcze okazała sie złodziejką i opędzlowała z portfela swojej kochanicy karte płatniczą. Daj spokój, jeśli kobieta ma ochote lizać pieroga, to jest to najmniejszy z jej odchyłów.

Typowe męskie podejście i sprowadzenie wszystkiego do seksu. Jest też coś takiego jak pociąg romantyczny i emocjonalny, chyba nie rozumiesz czym jest miłość. Ale tacy sa właśnie moralizatorzy którzy sami robia różne zboczeństwa a krytykują miłośc do tej samej płci. Ba znałam jednego pedofila (molestował dzieci jak się okazalo) a otwarcie krytykowal homo i twierdzil że to nienormalne.. to dopiero chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

po prostu ten stereotyp jest autentyczny, brzydziłem sie zachowaniem lesbijek które spotkałem. Totalny brak kultury, rzucanie mięsem gorzej jak szewc, awanturnictwo, a jedna jeszcze okazała sie złodziejką i opędzlowała z portfela swojej kochanicy karte płatniczą. Daj spokój, jeśli kobieta ma ochote lizać pieroga, to jest to najmniejszy z jej odchyłów.

Typowe męskie podejście i sprowadzenie wszystkiego do seksu. Jest też coś takiego jak pociąg romantyczny i emocjonalny, chyba nie rozumiesz czym jest miłość. Ale tacy sa właśnie moralizatorzy którzy sami robia różne zbo cze ństwa a krytykują miłośc do tej samej płci. Ba znałam jednego pe do fila (mol est ował dzieci jak się okazalo) a otwarcie krytykowal homo i twierdzil że to nienormalne.. to dopiero chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja30

Tak, masz rację, to Twoje życie i Twoja sprawa co i z kim robisz. Tylko wszystko trzeba robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE

Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Smutno mi napisał:

Typowe męskie podejście i sprowadzenie wszystkiego do seksu. Jest też coś takiego jak pociąg romantyczny i emocjonalny, chyba nie rozumiesz czym jest miłość. Ale tacy sa właśnie moralizatorzy którzy sami robia różne zbo cze ństwa a krytykują miłośc do tej samej płci. Ba znałam jednego pe do fila (mol est ował dzieci jak się okazalo) a otwarcie krytykowal homo i twierdzil że to nienormalne.. to dopiero chore.

nie zaglądałem im pod kołdre, ale mieszkałem z jedną i mi kibel blokowały na 40 minut, wybacz, ale raczej nie rozmawiały tam o filozofii. Innym razem bez pytania odpalały papierosa w kuchni gdy ja jadłem obiad. To tylko wierzchołek góry lodowej. Jak ktoś sie skapnie że jesteś Les to będzie sie zastanawiał co ciekawego jeszcze sie tyczy twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Smutno mi napisał:

Boli mnie że w tych czasach miłość homoseksualna jest nadal czymś złym i powodem do drwin itp. Zakochałam się w koleżance i ona we mnie a musimy sie z tym ukrywać jakby to było coś złego. Ona sie boi że ktoś się dowie. A miłość to miłość i dlaczego ma być to odbierane jako coś złego?

Nie przejmuj się ludźmi:) Żyj po swojemu .Dużo miłości życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twój wybór wstecznico! Kto cię będzie zmuszał na siłę do Boga i do Królestwa Bożego???? Wolisz się plugawić. Twój wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Frania** napisał:

Nie przejmuj się ludźmi:) Żyj po swojemu .Dużo miłości życzę:)

Wzajemnie. Tobą tez niewielu się przejmuje. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wzajemnie. Tobą tez niewielu się przejmuje. Spoko.

Skoro wiesz lepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Frania** napisał:

Skoro wiesz lepiej...:)

Łapy ode mnie, nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Łapy ode mnie, nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem. 

😁 bawisz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
16 minut temu, Gość gość napisał:

BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE

Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…

Poczytaj o cudzołustwie, seksu bez małżeństwa i innych grzechch. Zabawne przytaczanie cytatów z bibli na temat homo, kiedy samemu się nie przestrzega chociażby 10 przykazań, żałosna hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
16 minut temu, Gość gość napisał:

Twój wybór wstecznico! Kto cię będzie zmuszał na siłę do Boga i do Królestwa Bożego???? Wolisz się plugawić. Twój wybór. 

Bóg tworzy takich ludzi więc zamilcz. Miłuj bliźniego swego pseudokatolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi

Ja się tym od dawna nie przejmuje ale dla mojej miłości to nowa sytuacja i o nią sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lesbo, co wyzywasz katolików 

mówię ci, największym zgorszeniem jesteś ty!  budzisz we mnie jedynie odrazę, podobnie jak w Bogu!

Zamilcz, Ty właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×