Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Więcej razy w życiu uprawialiście seks czy się masturbowaliście?

Polecane posty

Gość gość

Ja uprawiałem seks 10 razy a masturbowałem się jakieś 20 tys razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja uprawiałem seks 10 razy a masturbowałem się jakieś 20 tys razy

To daje jakieś 80 litrów spermy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniobijca z przymusu

Nigdy nie uprawiałem seksu, cały czas jadę na ręcznym. Trzepię od 15 r.ż. czyli od 20 lat. Dzienna średnia wynosi 3 trzepania. Zatem 20 x 365 x 3 = 21900. 

😨😨😨 Kurde, teraz mam doła 😢 Tyle orga.zmów z samym sobą i ani jednego z kobietą 😢 No ale co mam zrobić skoro żadna mnie nie chce? Przecież nie chcę eksplodować, a wizyta u divy jest dla mnie poniżająca. Zdechnę jako stary pråvik koniobijca😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weźcie

Z nami nie jest inaczej, nawet jak masz męża i seks codziennie to i tak masturbujesz się kilka razy na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Weźcie napisał:

Z nami nie jest inaczej, nawet jak masz męża i seks codziennie to i tak masturbujesz się kilka razy na dobę

Baby i tak mają lepiej. Co ma powiedzieć taki prawiczek jeden z drugim? Pozostaje trzepanie kaputzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość koniobijca z przymusu napisał:

Nigdy nie uprawiałem seksu, cały czas jadę na ręcznym. Trzepię od 15 r.ż. czyli od 20 lat. Dzienna średnia wynosi 3 trzepania. Zatem 20 x 365 x 3 = 21900. 

😨😨😨 Kurde, teraz mam doła 😢 Tyle orga.zmów z samym sobą i ani jednego z kobietą 😢 No ale co mam zrobić skoro żadna mnie nie chce? Przecież nie chcę eksplodować, a wizyta u divy jest dla mnie poniżająca. Zdechnę jako stary pråvik koniobijca😢

You make my day😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cozapytanie

To tylko kobiety mają ten komfort że częściej w życiu uprawiają seks niż się masturbują natomiast wśród facetów zawsze jest odwrotnie Ja na przykład Mam 34 lata uprawiałem w życiu seks jakieś no maksymalnie 50 razy A gdybym miał zliczyć masturbację Myślę że spokojnie 30 000 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Cozapytanie napisał:

To tylko kobiety mają ten komfort że częściej w życiu uprawiają seks niż się masturbują natomiast wśród facetów zawsze jest odwrotnie Ja na przykład Mam 34 lata uprawiałem w życiu seks jakieś no maksymalnie 50 razy A gdybym miał zliczyć masturbację Myślę że spokojnie 30 000 razy

Cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość koniobijca z przymusu napisał:

Nigdy nie uprawiałem seksu, cały czas jadę na ręcznym. Trzepię od 15 r.ż. czyli od 20 lat. Dzienna średnia wynosi 3 trzepania. Zatem 20 x 365 x 3 = 21900. 

😨😨😨 Kurde, teraz mam doła 😢 Tyle orga.zmów z samym sobą i ani jednego z kobietą 😢 No ale co mam zrobić skoro żadna mnie nie chce? Przecież nie chcę eksplodować, a wizyta u divy jest dla mnie poniżająca. Zdechnę jako stary pråvik koniobijca😢

A wyobraź sobie że możesz mieć każdą kobietę, jesteś faraonem czy kimśtam - 22 tysiące kochanek, jeżeli za każdym razem z inną. Ale życie by było! Spoko, ja sobie wyliczyłem 1800 masturbacji średnio przez całe życie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniobijca z przymusu
2 minuty temu, marcin_wawa napisał:

A wyobraź sobie że możesz mieć każdą kobietę, jesteś faraonem czy kimśtam - 22 tysiące kochanek, jeżeli za każdym razem z inną. Ale życie by było! Spoko, ja sobie wyliczyłem 1800 masturbacji średnio przez całe życie 😞

A po co mi tyle kochanek? Gdybym miał jedną, to byłbym wniebowzięty 😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A czy widząc, jaka jest skala zjawiska samotnych koniobijców, czy to nie mogłyby być pokaźne realne oszczędności finansowe np dla Poczty Polskiej, gdyby wszystkich ich wziąc i wykorzystać ich spermę zamiast kleju do znaczków pocztowych? Przynajmniej nie szłaby tak całkiem na darmo, tylko do czegoś by się przydała? A przecież zaschnięta sperma klei bardzo mocno - nadałaby się wyśmienicie. Z jednego wytrysku spokojnie starczyłoby na 10-20 znaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A czy widząc, jaka jest skala zjawiska samotnych koniobijców, czy to nie mogłyby być pokaźne realne oszczędności finansowe np dla Poczty Polskiej, gdyby wszystkich ich wziąc i wykorzystać ich spermę zamiast kleju do znaczków pocztowych? Przynajmniej nie szłaby tak całkiem na darmo, tylko do czegoś by się przydała? A przecież zaschnięta sperma klei bardzo mocno - nadałaby się wyśmienicie. Z jednego wytrysku spokojnie starczyłoby na 10-20 znaczków 😄

Lepiej by wyszło wam chudziny gdybyście pili szejki białkowe na masę. Zawsze to mocniejszy chwyt przy biciu konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepiej by wyszło wam chudziny gdybyście pili szejki białkowe na masę. Zawsze to mocniejszy chwyt przy biciu konia.

Od ciągłych ćwiczeń chwyt jest dostateczny, jeszcze by do tragedii doszło przy silniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To dobrze. Koń by zdechł a wraz z nim przegrywy z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nie wiem prawdę mówiąc. Bo seks uprawiałam kilkaset razy chyba, a masturbowałam się nie pamietam ile, ale nie jakos bardzo często, także cięzko byłoby nawet obliczyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek zombie

Nie naśmiewać się z cudzego nieszczęścia!!! Dla faceta brak kobiety jest straszny, a prawictwo po 30-tce i dożywotnie koniobicie w samotności to już prawdziwa tragedia!!!😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość prawiczek zombie napisał:

Nie naśmiewać się z cudzego nieszczęścia!!! Dla faceta brak kobiety jest straszny, a prawictwo po 30-tce i dożywotnie koniobicie w samotności to już prawdziwa tragedia!!!😔

Życie to nie bajka nie poglaszcze pråwika po jajkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek zombie
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Życie to nie bajka nie poglaszcze pråwika po jajkach. 

Innych głaszcze i rozpieszcza, a pravvików dręczy 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość napisał:

A czy widząc, jaka jest skala zjawiska samotnych koniobijców, czy to nie mogłyby być pokaźne realne oszczędności finansowe np dla Poczty Polskiej, gdyby wszystkich ich wziąc i wykorzystać ich spermę zamiast kleju do znaczków pocztowych? Przynajmniej nie szłaby tak całkiem na darmo, tylko do czegoś by się przydała? A przecież zaschnięta sperma klei bardzo mocno - nadałaby się wyśmienicie. Z jednego wytrysku spokojnie starczyłoby na 10-20 znaczków 😄

POST ROKU! 🙂

Z szejkiem też nie głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, marcin_wawa napisał:

przecież zaschnięta sperma klei bardzo mocno

Rozumiem, że znasz to z własnego doświadczenia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×