Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarnaa11

Zzostawił nas przed świętami

Polecane posty

Gość Sarnaa11

Po tylu latach bycia razem zostawił mnie z małym dzieckiem . Tuż przed świętami. Mama miała do mnie przyjechać z Polski na swieta ale powiedziała że sie będzie źle czuć i że nie przyjedzie. Wszystko jest beznadziejne nie ma sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra sowa

Rozumiem, zostawil. Argument o swietach jest ...yczny. Slyszalam to juz kulkukrotnie "odszedl przed porodem", "... przed swietami", "tuz przed wakacjami", "przed nowym rokiem". Zawszd jest przed czyms, kazda data, absolutnie kazda jest poprzedzeniem czegos. Nie ma sensu akcentowac tego jakis ssynem jest skoro zrobil to przed swietami. Data jest bez znaczenia. A ludzie od siebie odchodza, to fakt. Nie wszyscy ale wielu. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie nie spełniłaś jego oczekiwań. To mogłoby go tłumaczyć ale w tym wypadku jesteś sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ted
11 godzin temu, Gość Sarnaa11 napisał:

Po tylu latach bycia razem zostawił mnie z małym dzieckiem . Tuż przed świętami. Mama miała do mnie przyjechać z Polski na swieta ale powiedziała że sie będzie źle czuć i że nie przyjedzie. Wszystko jest beznadziejne nie ma sensu 

przeżywasz jak mrówka okres, widocznie poszedł do innej bo za dużo marudziłaś albo du'pe słabo dawałaś...... pomyśl nad tym, bo faceci nie odchodzą bez powodu z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Może była za bardzo wymagająca? Jak jesteś w miarę ładna i ogarnięta to szybko znajdziesz nowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość łysy82 napisał:

Może była za bardzo wymagająca? Jak jesteś w miarę ładna i ogarnięta to szybko znajdziesz nowego faceta.

Nie wydaje mi się. Z babą z dzieciarem nikt nie chce się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajzzjzjzj

Rany, chamaskie komentarze ze szok. Przed swietami to przykre, bo niektorzy nie maja wyczucia. Wiem ze sie zle czujesz ale to przejdzie ; Uwierz i mysl o sobie i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa

Koszmarne wypowiedzi powyzej . 

Przezyjesz , ja przezylam , inne przezyly...

Tak jak ktos wyzej w jednej z 2 konstruktywnych wypowiedzi napisal , zawsze jest przed czyms , u Ciebie swieta ... tez 4 lata temu mialam takie swieta ,I dramatyzowalam ze buuuu to ,,w Swieta o ja biedna " buuu placz I przeklenstwa zeby zdechl za kazda lze , przysiegalam sobie ze ostatni raz mnie facet zmanipulowal tak ze stracilam panowanie nad wlasnym zyciem ( dluga historia) ... nastepne swieta mialam pelne szczescia , z kochanym czlowiekiem , cudownym ,mlodszym I przystojnym ....a tamten juz kolejnych swiat nie dozyl , I niech mu ziemia lekka bedzie ,za cale zlo ktore wyrzadzil w zyciu nie tylko mnie jednej ,bo oszust byl straszny 

Uspokoj sie ,wyjdz poza to co czujesz,spojrz na siebie I sytuacje z dystansu. Jestes za granica ,nie w Polsce ,ulozysz sobie zycie ,bez wzgledu na to jak wygladasz I ile masz lat , kochanie , tu kazdy ma prawo I szanse na milosc I szczescie ,pozdrawiam cieplutko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa
Dnia 20.11.2019 o 13:25, Gość Gość napisał:

Nie wydaje mi się. Z babą z dzieciarem nikt nie chce się wiązać.

Co za brednie ,mam dzieci I nigdy nie mialam problemu zeby sie z kims zwiazac , to raczej czlowiek z takim swiatopogladem ma problemy w zyciu z ludzmi , zyczliwi i sympatyczni nigdy nie maja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje pokolenie  (mam 24 lata) ucieka od rozwiedzionych bab z dzieciarami jak diabeł od święconej wody. Po co sobie komplikować życie jak jest tle wolnych kandydatek do związku. wybiera się ładne, wykształcone i samodzielne. Głupia baba z dzieciarami ma co najwyżej kandydatów na jedno ru/chan/ko a później kopa w ten głupi zad. Nikt nie będzie niańczył cudzych podrzutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Moje pokolenie  (mam 24 lata) ucieka od rozwiedzionych bab z dzieciarami jak diabeł od święconej wody. Po co sobie komplikować życie jak jest tle wolnych kandydatek do związku. wybiera się ładne, wykształcone i samodzielne. Głupia baba z dzieciarami ma co najwyżej kandydatów na jedno ru/chan/ko a później kopa w ten głupi zad. Nikt nie będzie niańczył cudzych podrzutków.

Ile w tobie nienawisci do ludzi , takiej bezsensownej , dobry psycholog tu potrzebny widze 

Pozyjemy , zobaczymy.... haha , wiecej optymizmu , mniej jadu I nienawisci , samotne matki byly I beda I zawsze znajda chetnego na ukladanie zycia wcale nie jednorazowy sex ...chyba ze same  tego chca .Wyrazaj  opinie za siebie wylacznie a nie cale  pokolenie , bo jak ludzi wielu tyle opinii oraz decyzji o zyciu I zwiazkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Moje pokolenie  (mam 24 lata) ucieka od rozwiedzionych bab z dzieciarami jak diabeł od święconej wody. Po co sobie komplikować życie jak jest tle wolnych kandydatek do związku. wybiera się ładne, wykształcone i samodzielne. Głupia baba z dzieciarami ma co najwyżej kandydatów na jedno ru/chan/ko a później kopa w ten głupi zad. Nikt nie będzie niańczył cudzych podrzutków.

Mądrze to widzisz. Kto nie wierzy w to co piszesz to dostanie od życia solidnego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa

Nie pier... widac ze odpowiadasz sam sobie

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mądrze to widzisz. Kto nie wierzy w to co piszesz to dostanie od życia solidnego kopa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×