Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

weronikaaa24

Pytanie

Polecane posty

Witam. Mam pytanie. Wiec tak, chodzi o chlopaka ktory mi sie podoba ale nie jestem pewna czy ja sie mu podobam. Poznałam go w szkole pare miesiecy temu, i on jest 3 lata starszy ode mnie i odkad zaczal chodzic do tej szkoly przyglada mi sie i patrzy sie na mnie ( kolezanka mi powiedziala, ale pozniej sama to zauwazylam) i gdy rozmawia ze swoim kolega to patrzy sie na mnie. I raz gdy ja sie spjorze sie na niego i on na mnie (zawsze z daleka, czasem z bliska) to patrzy sie na mnie dlugo a czasem jak sie spojrze na niego to on wtedy odwraca zwrok. Ktoregos dnia moj brat ktory chodzi z nim do klasy spytal go czy idzie na silownie, a on powiedzial tak, to pozniej moj brat powiedzial: moja siostra tez idzie, a on sie usmiechnal jakby sie cieszyl ze tez tam bede. I jeszcze byla taka sytuacja ze musialam isc do klasy mojego brata aby porozmawiac z nim gdy bylo juz koniec lekcji ale nie wszyscy wyszli jeszcze z klasy ( i on tez nie wyszedl jeszcze) a on byl tuz obok gdy rozmawialam z moim bratem. Gdy juz wyszlam z klasy to moj brat spytal go dlaczego robi sie czerwony gdy przychodze. To on powiedzial: yyy no wiesz bo tutaj jest bardzo goraco ( i sie zrobil bardziej czerwony) to moj brat sie tylko zasmial i usmiechnal do niego a on sie rowniez usmiechnal.(tak moj brat ma dobry kontakt z nim, czesto rozmawiaja ze soba na lekcji)  Nigdy go nie widzialam zeby rozmawial z jakas dziewczyna i nigdy sie do mnie nie odezwal, ani czesc ani nic. Moja kolezanka mysli ze on jest niesmialy i to ja powinnam zrobic ten pierwszy krok, ale boje sie jesli zrobie pierwszy krok to czy mnie czasem nie wysmieje czy oleje. Czy ja podobam mu sie czy poprostu wydaje mi sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klod

Jest w tobie zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja29

trudno stwierdzić,możesz przecież do niego zagadać,nie musicie od razu być w związku czy cos,może akurat okaże sie fajnym kolegą i tylko kolega ale fajnie mię dobrych znajomych nawet plci męskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×